Jump to content
Dogomania

DużyCP

Members
  • Posts

    232
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by DużyCP

  1. dzięki, wzajemnie!!
  2. Rozdeptany kopiec kreta :eviltong:
  3. [URL]http://images2.fotosik.pl/273/6a7646fbc4e0ea6a.jpg[/URL]
  4. Trzymamy kciuki !!
  5. bomba fotki
  6. co to za umawiane spotkania z nieletnią, bez akceptacji tatusia:razz: ? a pytał ktoś o zgodę :mad: ? udzielam (a co mi tam) - a o fotki się usmiecham :lol:
  7. jeszcze raz... fajne kluseczki
  8. śliczne fotki, pozdrowienia dla Zuzi i jej Ludzi
  9. foto relacje Gucia czyta się zawsze z przyjemnością, więcej więcej....
  10. Relacja z wyprawy na "6+" brawo pozdrowienia od fana z Gdyni
  11. a stawkę Briardow proszę (FCI 113) :cool3: pozdrowienia z Gdyni (aktualnie zimnej)
  12. jeszcze raz gratki!!:multi: Agata uważaj EUROPA wam sie kończy ;) pozdrowienia z Gdyni
  13. Litwa: 16 i 17 XII Vilno 2*CACIB Łotwa: 18-XI Ryga CACIB Estonia: 4-XI Tartu CACIB pozdrowienia z Gdyni
  14. [quote name='sota36']My 'pola" odwiedzamy co dzien!!!! Przeciez chyba widac czerwony leb i kupe futra!Wystarczy jeden sms.[/quote] znaczy sie rudy Gutek i Jola w futrze!!
  15. gupafki są najlepsze !! zawsze !!
  16. Czemu 5 a nie 6 ?? proszę natychmiast poprawić!!
  17. ma jednego ;) to juz lepszy Chuck Norris;)
  18. Dobrze że napisała że to nie jest Briard!!! Kołodko nam wystarczy!!! [URL]http://www.prezydent.pl/x.download?id=7025406[/URL]
  19. to nie pies tylko KOT :eviltong:
  20. fajne foty.... WIECEJ PROSZĘ :mad:
  21. Tomex dzieki za Briardy:multi:
  22. a ja bardzo proszę o Briardy :modla: z góry dziekuje
  23. a my dzisiaj dostalismy dokument Championa Łotwy!!! :multi: a CAC-a dostaliśmy 13-VIII-2006r. w Rydze-Ozolnieki czyli suuuper ekspres :crazyeye: 2 tygodnie czasmi wystarczają. z ciekawostek - uznali że Polski Championat im wystarczy (przezornie mieliśmy jeszcze Estoński)
  24. a mozna prosić o sprawdzenie ( i ewentualnie podanie) jakie byly Briardy (FCI 113) ?? pliiiiiiiiis
×
×
  • Create New...