Jump to content
Dogomania

kara97

Members
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

About kara97

 • Rank
  Member

Converted

 • Location
  śląskie ♪
 • Interests
  gotowanie , scena ♥ . fotoszop 8)
 • Occupation
  ► uczennica
 1. kara97

  Jaskier i Wiera

  Gosia ile masz lat? Bo się tu u was strasznie młoda czuje wszyscy już na studiach :eviltong: *** Nie jestem wege. Tzn ja bym mogła nie jeść mięsa jeśli o mnie chodzi a jak już to drobiowe tylko. Próbowałam nawet, nie jadłam parę miesięcy ale miałam potem jakieś niedobory we krwi (chyba coś źle zastępowałam) i rodzice powiedzieli, że przejdę sobie na wege jak będę starsza i będę sobie sama gotować :roll: Bo u mnie wszyscy jedzą mięso a jak ja przychodzę ze szkoły wszyscy już są (i obiad też) i nie chce mi się osobnych dań gotować.Więc na razie jem mięso :) *** A co do chłopaka to tak jak niektórzy co tu pisali też nie mam bo chyba za młoda jestem. Ok wiem, że dziewczyny w moim wieku już miały po kilkunastu chłopaków, zresztą w mojej szkole jest przy oknie taki kącik dla par gdzie sobie mogą "porozmawiać" :evil_lol: Ale ja i tak jestem za młoda i już :multi:
 2. kara97

  Jaskier i Wiera

  Jaskier brzmi tak oryginalnie :) Pierwszy piesek o jakim słyszałam z takim imieniem to właśnie twój Jaskier więc chyba nie jest maga popularne tak jak u nas na polanie zawołasz Atos! (u nas dużo Atosów jest ;) ) a tu trzy psy biegną :eviltong: A co do imion ludzkich to jakie u was są najczęstsze ? U nas w szkole jest dużo Natalii - w samej klasie są trzy - wołasz Natalia ! i wszystkie w tył zwrot :eviltong: W podstawówce Karoliny były tylko dwie w szkole , teraz są dwie w klasie u jak pani woła Karolina ! ( a mnie niestety woła częściej, tamta druga grzeczniejsza) to ta druga odpowiada zadowolona :diabloti: Ale dziwie się co moich rodziców skusiło na to imię :roll: Nie żebym go nie lubiła ale nie ma zdrobnień takich fajnych typu Aga, Gosia, Paula, Asia, Ala, Ola :razz:
 3. kara97

  Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white

  Wszystkie zdjęcia śliczne, gratuluje takiego psiaka, pozdrawiam WAS :)
 4. kara97

  Maltańczyk - pytania o hodowlę.

  po wakacjach. hmm... a w jakich cenach są pieski? hodowla jest nad morzem tak?
 5. kara97

  Maltańczyk - pytania o hodowlę.

  ale nie, on nie ma być wystawowy. czytałam, że psiaki z rodowodem są bezpieczniejsze, zdrowsze. tylko dlatego zdecydowałam się na rodowód - dla dobra psiaka, bo na pewno nie będę wystawiać itp. mógłby być nawet petek. ; d
×