-
Posts
5698 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kiwi
-
Rocky (*) Przyjacielu, czekaj na mnie za Tęczowym Mostem...
kiwi replied to Anashar's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
makabrozaaaa u rockyego.... -
Rocky (*) Przyjacielu, czekaj na mnie za Tęczowym Mostem...
kiwi replied to Anashar's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
ale wam sie porobilo,,,,, -
KRAKÓW NAJLEPSZE DOMY JUŻ SĄ!!! Dosia i Mimi i Ramzes Z LIGOTY juz w domach!
kiwi replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
tak miło was czytac :) ciesze sie ze dosia trafila do was, lepiej być nie mogło :) ja ostatnio na dogo prawie nie wpadam, jestem zawalona sesją i nie mam juz czasu na pisanie :) ale czytam zawsze bardzo chetnie :) -
[COLOR=Red][B]POMOC PILNIE POTZREBNA?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=67121&highlight=elso[/url][/B][/COLOR]
-
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
kiwi replied to weszka's topic in Już w nowym domu
jak pani ma ohcote to mogezmy tam jeszcze pojechac! dac wrazliwemu mezowi poznac jak wyglada prawdziwy o*******!!! bo wczoraj bylysmy wyjatkowo miłe !!! -
ech no u kamyka trcohe kłopotow ostatnio w weekend wymiotował- ale przeszlo wiec nie ragowalismy - wiadomo czasem każdy sie porzyga ;) ale dzisija znowu wymiotował.. bylam z nim u weta - guru - guru dał zatrzyki, lekartswa i czekamy. wyglada dobzre, siersc błyszczy, zahocwanie w porzadku.. z wyjatkiem ejdnej zreczy... kamyk sie rozkrecił.. miałam do pzrejscia ze starowislnej na pilsudskiego w zpowtorem w tym zcasie kamyk rzucał sie na akzda inada obok osobe z głosnym szczekaniem, trzymalam go jak nablizej nogi moglam ale ludzie tak bezmyslnie podchodza blisko!!! i 3 razy złapał rozne osoby za ubranie a na przejsciu dla pieszych wytargał pani dziure w nogawce nie wime co o tym myslec kaganiec ktory kupilismy jak marta jechala pociagiem sciaga sobie w 10 sekund, kupie mu jutro nowy.. katastrofa, dobrzez e pani do spodni nie wyciagnela z tego konsekwencji.. choc tak doskakiwał do wszytkcih ludziz e mnie starszono policja.. ech kochany kamyczek - co sie z nim dzieje?
-
siedzi w komórce...ma dom u ZUZANECZKI, zawieziona przez WELLINGTON
kiwi replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
frotka - ja dzisiaj nie ide do programu, harbutowice przyjezdzaja itp pchnij wiec p kaweckich -
Sunia Mastino Fałdka ma DT u Ewusek ... Fałdka odeszła ... [']
kiwi replied to AniaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o rany, ona wyglada jak z plasteliny :loveu: -
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
kiwi replied to weszka's topic in Już w nowym domu
dafi to słodziaczek a rodzina.. szkoda gadac dziewczynka, ok 12 letnia, ktora bez mrugniecia okiem oddaje smycz z psem, facet furiat, wijąca sie z pzrerażenia dafi an smyczy.. taki obrazek nas przywitał na szczescie dosc szybko sie uspokoiła, na poczatku czulysmy sie jak hycle :( suczka jest słodziutka i sliczniutka, domek potzrebny -
Sunia Mastino Fałdka ma DT u Ewusek ... Fałdka odeszła ... [']
kiwi replied to AniaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ewusek, nie zrozum mnie zle, psow w krakowie pod dostatkiem :) bardzo doceniam sggw, i marzylabym zeby mozna bylo gdziekolwiek leczys stacjonarnie psy w krakowie ale niestety u nas tu zascianek pod tym wzgledem jest chodzilo mi bardziej o to, ze w hoteliku pod krakowem spacery sie odbywaja 2 razy dziennie + to jak my przyjedziemy to dłuzsze, zakrapianie, smarowanie itp sie odbywa, plus mamy tu super weta ktory jak trzeba przyjedzie do lecznicy w nocy, tanio liczy itp. i jak potrzeba to mamy na drugi dzien wizyte. no ale z drugiej strony nie mamy w krakowie ani dembele ani garncarza.... nie wtracam sie, wy decydujecie.