Probowaliscie z nivalinem?
u wodnika dał takie efekty ze sam wet nie mzoe w to uwierzyc - psa nie chodzacego tak naprawde, zataczajacoego sie i rozkladajacego, nie tzrymajacego kupy jest pies ktory chodzi po schodach, biega po ogrodzie i załatwia sie normalnie!
ale na sam nivalin wydalismy juz chyba 1 tys :|
przez chwile podawalismy reminyl - lek ktroy tez zawiera galantamine - jak nivalin. jest w takich malutkich tableteczkach, podaje sie go ludziom chorym na alzheimera chyba, moze udaloby sie wiec załatwic refundowany albo np jak juz ktos nie potrzebuje...
wydawalo nam sie co prawda ze dzialal slabiej niz nivalin w zastrzykach, ale cieżko powiedziec bo to był poczatek kuracji i jeszcze nie za bardzo bylo widac efekty czegokolwiek...