Aga!
koniecznie tzreba z psem jechac do schronu- do dwoch tygodni wszeslkie wykryte choroby beda leczone w schronisku a przynajmniej powinni karme dla diabetykow dac - tusia dostala dwa wory
koneicznie, pani nie moze wszystkeigo finansowac zaraz zobacze ile kosztuje taka karma, moge kupic jutro z pieniedzy karmelka jesli nie chcialybyscie ejchac dos chronu
ale on by dostal insuline za darmo do konca zycia a insulina to jest droga sprawa jesli nie jest refundowana a psia nie jest