Niestety nie mam dobrych wiesci
:-(:-(
Dzisiaj Aga zawiozła Alego do nowego domu, wszystko bylo w porzadku, ali nie sprawial klopotów,
Aga kazala im przez pół roku prowadzic go na smyczy - zeby nie zginal
Niestety jeszcze w czasie powrotu do domu dostała telefon ze nowy pan otworzył drzwi, gdy zobaczył ze ali obsikuje cos w domu i wypuscil go na zewnatrz
Pan nie ma dokonczonego ogrodzenia
Ali wybiegł na przechadzke
Do tej pory nie donalazl sie
Wydrukowalam juz 100 plakatów, ma je Patrycja, jak tylkoz najdzie chwile bedzie wieszac
tymczasem!
Kto może !!!!
UMAWIAMY SIE NA WTOREK!
Konieczna pomoc w poszukiwaniu Alego!
Musimy go znalezc!
Ali pojchał do miejscowosci koło Dobczyc - nie pamietam teraz dokladnie miejsca
Kto moze - ja wysle gotowy plakat na maila!
Pomóżcie!
Musimy odszukac Alego!
Aga jest zdruzgotana, zreszta jak reszta
ale musimy poruszyc niebo i ziemie, zeby Alego znalezc
Zawsze tak uczulamy nowych wlasicieli o tym chodzeniu luzem! :shake::shake:
Pomożcie!!!