-
Posts
815 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by belgunia
-
[quote name='PATIszon']A ile lat maja te wasze Vectry co pija olej?/quote] Ople, tak już po prostu mają:)
-
[quote name='Sajko']teraz jeżdżę Vectrą benzyniakiem i dolewam 0,7l na 1000km:angryy: [SIZE=1][COLOR=silver](ale akurat za olej, niestety w odróżnieniu od benzyny, płaci mój pracodawca)[/COLOR][/SIZE];)[/quote] Ano, jeno ja płacę za jedno i za drugie :( I moja vectra pali ok. 11/100 benzyny po mieście i ok. 1 l oleju syntetycznego / 1000, a 1 litr to ok. 35-45 PLN :( Smutna prawda...:) Ale jak Pati powiedziała, nie narzekam - wygodny wóz :) Mieści się prawie cały klub ten - jeżdżący na zawody:)
-
[quote name='Sajko']ja za 2 tyg nowiutką Vectrę combi odbieram:diabloti:[/quote] No to przygotujcie się na dolewanie ---- oleju:( Ja po Saxo już wiem, że następnym moim autem nie będzie Opel:( Formularz działa - Dzięki niezawodnej Oli, która jest magikiem :):), zgloszenia dosłane na e-mail dopiszę:) Dorota
-
[quote name='Mokka']Dzięki za dobre słowo. Zobaczę, co da się zrobić :lol:[/quote] No Hania, zrób co się uda, żeby wyzdrowieć i dojechać w pełnej formie:)! Pozdrawiam cieplutko Dorota
-
[quote name='yassue']a jakas znizka za dugiego kundla? (albo za 3 akty? :evil_lol:)[/quote] :shake: + 10 znaków
-
Może będzie uruchomiony niedługo formularz, dla zaznajomionych ze zgłaszaniem na zawody agility dane potrzebne są mniemam wszystkim znane :) [quote name='sonia123']:evil_lol: dobre :razz: a własnie co do tej " kontroli weterynaryjne" to chodzi o sprawdzanie czy pies jest zaszczepiony przeciw wściekliznie???[/quote] Może być oprócz wymienionego zaświadczenia zgoda osoby dorosłej na wystąpienie w za dużym staniku :crazyeye: :diabloti: :lol:
-
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku oraz Sekcja AgilityPsiSport zaprasza na Zawody Agility w ramach Pucharu Polski 2008 Sędzia: Sigitas Bucinskas Miejsce: Hala sportowa, Łąck, ul. Gostynińska 1 PLANOWANY ROZKŁAD ZAWODÓW: Sobota 9-02-2008 8.00 - przyjmowanie zawodników - przyjmowanie książeczek startowych, kontrola weterynaryjna. Sobota i niedziela 9.00-17.00 - przebiegi: 1. Jumping 0 2. A1 3. A2 4. A3 5. Agility 0 6. Agility Open 7. Jumping Open Puchar Polski Agility 2008 - Dla klas A1, A2, A3. (agility open + jumping open) Każdy dzień będzie liczony odrębnie, a punkty uzyskane z wyników każdego dnia będą naliczane według regulamniu przeprowadzania PPA do ogólnej klasyfikacji łącznej. Agility 0 i Jumping 0 konkerencje dla psów początkujących i słabo zaawansowanych bez slalomu, kółka i huśtawki. Opłaty: Open-70 PLN (2 dni) 60 PLN(1 dzień), A0-50 PLN (2 dni), 40 PLN (1 dzień) UWAGA: Opłaty na miejscu nie będą przyjmowane - bardzo prosimy o dokonywanie przelewem lub przekazem pocztowym z dopiskiem AGILITY. Nr konta Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku 09-407 PŁOCK ul. Jesienna 10 PKO BP S.A. O/Płock 49 1020 3974 0000 5002 0002 3960 Dla sprawnego przyjmowania zawodników prosimy o przedstawienie na miejscu potwierdzenia dowody wpłaty na konto. Zgłoszenia do 31-01-2008 przyjmowane na adres e-mailowy: [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/imprezy.php?id=1"][SIZE=3][COLOR=red]Zgłoszenie on-line[/COLOR][/SIZE][/URL] lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pozdrawiam Dorota
-
[quote name='Polna'][URL]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/maz/mazo-9-12-2007_A+J_MA.htm[/URL] Tutaj jest błąd, niestety Frania druga nie była... przez moja głupote. :eviltong::shake:[/quote] Dzięki za info Polna, juz naprawiłam wyniki:) Co do wykładziny... Staram się bardzo o lepszą... Zobaczymy jak to wyjdzie... Pozdrawiam Dorota
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ZKwP Oddział w Legnicy oraz Klub Sportowy Agility Extreme Dog [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]zapraszają na zawody agility w ramach [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Agility 2008 w Helsinkach [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Termin zawodów: 19.-20. stycznia 2008r[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sędzia zawodów: Bernhard Hüppe (Austria)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miejsce: Głogów, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Wita Stwosza, [/SIZE][/FONT][URL="http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=13843634855060340387,51.657036,16.094713&time=&date=&ttype=&saddr=&daddr=51.65709,16.094713&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=15&sll=51.654587,16.095314&sspn=0.015043,0.034676&ie=UTF8&ll=51.656637,16.094327&spn=0.007521"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff]mapa[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Plan zawodów: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przyjmowanie zawodników od godz. 7:00, rozpoczęcie zawodów godz. 9:00 w sobotę i o 8.00 w niedzielę.[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Planowany przebieg zawodów:[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A1[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A2[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]A3[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Agility 0[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Open agility[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jumping 0[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Open Jumping[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w przebiegu zawodów.[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Startowe: [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za pierwszego psa 80 zł za dwa dni i 60 zł za jeden dzień[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za każdego następnego psa 60 zł za dwa dni i 40 zł za jeden dzień[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przebiegi w klasie A0:[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za pierwszego psa 60 zł za dwa dni, 40 zł za jeden dzień[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Za każdego następnego psa 40 zł za dwa dni i 30 zł za jeden dzień[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wpłaty prosimy kierować na konto:[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Związek Kynologiczny w Polsce O/Legnica[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]59-220 Legnica, ul. Libana 10 [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kredyt Bank PBI O/Legnica 83 1500 1504 1215 0000 4148 0000. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zgłoszenia można kierować na adresy:[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][FONT=Times New Roman][SIZE=3], [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Leszek Kalisz[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Ul. Hermanowska 26a[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]51-314 Wrocław[/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Każde zgłoszenie jest potwierdzane na adres mailowy nadawcy. W przypadku braku potwierdzenia w ciągu trzech dni należy zgłoszenie ponowić. [/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w terminie do 7.01.2008r.[/FONT][/SIZE]
-
[quote name='martynkao'] .... Dorotko masz swietny klub !!!!!!! Na lutowych oczywiscie jestesmy znow :)[/quote] No własnie, mamy świetny klub! :sweetCyb: A dziewczyny są naprawdę wniebowzięte lokatami :) A ja jestem bardzo szczęśliwa :) W lutym my też będziemy ;) :lol::lol: I wystartujemy zapewne w większym składzie. Na wyniki poczekacie, bo musze się najpierw rozliczyć z zawodów...
-
Dziękujemy za atmosterę, którą wszyscy stworzyliście:) Ja dziękuję Zarządowi Oddziału ZKwP w Płocku za organizacyjne wsparcie, zaprosdzenie przemiłego lekarza weterynarii Pana Michalaka, który dzielnie nam towarzyszył przez oba dni i podziwiał przebiegi. A bardzo miła wizyta przewodniczącego Pana Jerzego Okońskiego sprawiła, że poczuliśmy się bardziej "jak w domu" wszyscy, prawda? :) Podziękowania sędzinie Beatce za kapitalne torki od wszystkich zawodników! Podziękowania za pomoc w organizacji wszystkim, którzy nam pomogali, a szczególnie niewymienionej przeze mnie koleżance z Bydgoskiego Oddziału, która wypisywała książeczki startowe! Oj to była nieoceniona naprawdę pomoc! Ja natomiast bardzo sie cieszę, że moje dziewczyny tak fajnie i skutecznie pobiegły!:) Mam naprawdę baaaardzo duzo zdjęć zrobionych przez Jakuba i mam nadzieję je umieścić w jakiejś galerii, ale niestety troszkę poczekacie.... Ja muszę trochę odpocząć i wstawić wyniki. Kasia natomiast z tego co wiem ma sporo filmików.... [B]PS. marzy mi się 800 m kwadratowych bardzo dobrej wykładziny.[/B]
-
[quote name='Mokka']Po ostatnich ekscesach podpisywania Grubego Sajko ma pełne prawo dostawać gęsiej skórki :evil_lol:.[/quote] No, no tylko nie gęsiej! :) :evil_lol:
-
OK! Pozdr. Dorota [quote name='Torzysława'][B]belgunia[/B] czy jest możliwość przyjścia wcześniej i pochodzenia z psem po wykładzinie i po hali (poniewaz moja Tosia ma problemy z taka przestrzenia). Chce poprostu zobaczyc jak zareaguje.. Dałoby się zrobić?:cool3: Pozdrawiam, Ada.[/quote]
-
Prośba do wszystkich: [B]Weźcie potwierdzenia wpłat za startowe[/B], dlatego, ze mam informację od pani księgowej, że mało doszło przelewów do dzisiaj. Pozdrawiam Dorota
-
Gejzer w typie MALINOIS - schronisko CHORZÓW
belgunia replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Do góry!! Maliniak w schronisku, tego jeszcze brakowało! :( -
[quote name='Sajko']Dorotka, patrząc po ilosci zawodników, da się rozegrać egzaminy wszystkie w oba dni czy będzie po 1 egzaminie na klasę?:cool3: I druga prośba- chętnie wszyscy pomożemy i będziemy się sprężać, [SIZE=1]bo muszę prezenty na gwiazdkę kupić i chciałabym w sobotę do jakiegoś centrum handlowego wpaść[/SIZE]:evil_lol:[/quote] Zapytam sędziego, jeśli sie sprężymy to być moze da sie w sobotę to zrobic, ale nie obiecuję. W niedziele prawie na pewno nie wystarczy czasu, chyba, ze bedziecie bardzo szybko biegali :multi::multi: i bez przestojów na starcie!!!! Prośba: [B][COLOR=blue]Bądź gotowy na start![/COLOR][/B] Będzie ring rozgrzewkowy i bardzo proszę aby dwa kolejno starujące psy były na tym ringu gdy będzie biegł pierwszy w kolejności pies. Jeśli wyczytany pies nie zjawi się na starcie - lecimy dalej!!! Czy ktoś ma jeszcze jakąś sunię z cieczką? Prosze mi napisać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to przygotujemy się maksymalnie na tę ewentualność. Mamy piękny nowy dywanik dla suczek:) więc nie musicie zabierać ręczniczka "osobistego". :)
-
Sami zobaczycie jak tam jest, ale weźcie koszulki na krótki rękaw, bo się zapocicie w biegu :):) Ale wybieg dla psów jest nieogrzewany :( niestety.... :):) Swiatlo moze będzie w porządku jak na warunki halowe, a jak będzie mało to podkręcimy górne lampy chociaż na troszkę:) Acha listy na stronie sa z deczka nieaktualne, ale nie martwcie się, drużyny wysłane do mnie na e-malila są wpisane, Nadal szukamy reszty kompletów druzynowych!!!! No, macie jeszcze ok. 2 dni. Proszę jak najszybciej podawać propozycje. Do jutra jesteśmy na nasłuchu netowym. Pozdrawiam Dorota
-
[quote name='Magda i Saga']Nasza jest, teraz szukam drużyny dla Selmy[/quote] Poszukujemy psa/suki do drużyny TerraNova w L: Selma (L0) Camry (L0) ? Dorota
-
...... z ostatniej chwili ..... T E L E G R AM ....... dla Torzysławy ... .... Lekarz weterynarii, który będzie się nami opiekował określił, że NIE MA ZAGROŻENIA DLA PSÓW W ŁĄCKU ze strony ptasiego wirusa .... Uspokój mamę:) Pozdrawiam Dorota
-
Nie jadam mało..., tfu dziewczynek :) Pisałam już, weź potwierdzenie wpłaty - ksero dla mnie. Dziękuję :) Sajko, narazie jesteście wpisani, ale jak coś się zmieni na 100%, to prosze mi dać znać. Do soboty jeszcze trochę czasu...:)
-
[quote name='Torzysława'].... Paniki nie roznosze bo ja widzisz nikt za bardzo sie tym nie przejął .. Ale bardzo się cieszę, że to nie dotyczy Łącka..:multi: i prosze mnie nazywac młodzieżą..:cool3: Pozdrawiam, Ada ... [/quote] Młodzieży w takim razie weź atlas :) Na dowód, ze to daleko od zakażonych (?) kurczaków zamieszczę tu za chwlikę mapkę jak dojechać do hali. Pozdr. Dorota Oto jest: [IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/mapy/brudzen.jpg[/IMG] [IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/mapy/hala.jpg[/IMG]
-
Zanim napiszecie coś waznego, to radze dokładnie sprawdzić informacje. Teren zarazony (opanowane zagrożenie!!!) dotyczy okolic Plocka oddalonych ok 50 km od Łącka i oddzielony Wisłą. Teren ten jest zabezpieczony matami odkażającymi i naprawdę nie musicie tamtędy jechać bo i nie ma potrzeby....:crazyeye: To zupełnie w innym kierunku niż Łąck. radzę patrzeć na mapę malolaty :roll: Jak narazie nie mam żadnych komunikatów mówiących o tym, by było jakiekolwiek zagrożenie w Łącku tą chorobą, więc proszę mi tu nie siać paniki! :mad: Dorota
-
[quote name='Sajko']Dorotka, jak jest więcej niż jedna szatnia, to może da się zrobić żeby jedna była dla tych 'milczków':cool3: I już się doczekać nie możemy. p.s. przy okazji- ponieważ nie wiem, czy nasza 'trzecia' to zgłosi- ślicznie poprosimy o dopisanie Drania (seayess hot love margins), Moni i Bezy (Beza Wspólny Dom)- my to drużyna KeineZone:evil_lol:[/quote] będą 2 sztanie ale które będą milczały, to musicie się określić, powiedzmy, że pierwsza szatnia od hali będzie cicha:) OK? Za trybunami pod oknem też będzie miejsce na ulokowanie pieskich klateczek. Sajko, co do drużynki, to będzie mały problem, bo Beza jeszcze się nie zglosiła :mad: Pozdrawiam Dorota
-
[quote name='Saba']nie wiem czy gapa ze mnie (co jest bardzo możliwe) czy nie ma, o której zaczynają sie przebiegi w niedzielę ?[/quote] W niedzielę zaczniemy w miarę możliwości jak najszybciej sie nam uda, czyli od 7.00 :) Prośba do osób, które jeszcze nie zrobiły przelewów: Jesli dotąd nie wpłaciliscie proszę zrobić przelewy oraz zabrac ze ssobą ksero dowodu wpłaty lub wydruk potwierdzenia przelewu - to dla mnie jako potwierdzenie. Dodam że wykładzina była wczoraj intensywnie testowana i jest naprawdę przyczepna dla psa!!! Będą bardzo szybkie przebiegi!!!!!! Dobrze sie biega w obuwiu sportowym na gumie tak jak na dobrej wykładzinie. I jeszcze mam prośbę: na początku zawodów pokażę gdzie wychodzimy z pieskami na siusiu i proszę tylko tam chodzić, OK? :) Oczywiście grubsze sprawy sprzątamy oczywiście jak zwykle - będzie na to odpowiednie miejsce. Hala jest po prostu BOMBA! Uszanujmy to, ze nas Pan Dyrektor i Wojt tam wpuścił! :) Psy wyszczotkowac, żeby kudełków za dużo nie było!:):) Do dyspozycji będą szatnie z łazienkami. Proszę wziąć klatki. Jak trafić do Hali? W Łącku na rondzie jadąc od Warszawy skręcamy na Gostynin i rozpędzamy się do 2 i zaraz skręcamy w prawo jak do pizzerii i juz jesteśmy pod halą!!!! Pizzeria - pizza oraz inne naprawdę dobre posiłki - dania pychota i ceny bardzo w porządku!!! Jednym słowem Eldorado! Pozdrawiamy i zapraszamy:)! Dorota i Sekcja Agility O/Płock
-
Małgosiu, poradziłaś sobie jak widzę i czytam fantastycznie:)! Gratuluję Ci zawodów, wiem ile to pracy i wogóle te pierwsze zawody, nerwówa, czy pójdzie wszystko OK - no i poszlo OK! [SIZE=4][COLOR=red]I BOMBA! :)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] PS. A nas kurcze nie było:( Ale następnym razem szykujemy się!!! Pozdrawiam Dorota