[quote name='CHI']Orzesz KUSICIE!!!!...a czy byłby przewidziany konkurs (obniżone na maxa) tyczki dla weteranów powyżej 9 roku startujących po raz pierwszy?? i ew. zgoda na smakołyk w ręku :wink:
CHI + (ostatnio skacząca) Bull-Box-Banda...[/quote]
Można w klasie debiutów mieć wszystko, to znaczy można mieć smakołyk, ulubionego misia:) lub dowolny motywator w ręku, możesz się sama przebrać za parówkę:) Tyczki będą obniżone na maxa:)
Torek dla debiutów będzie krótki i prościutki, a w zerówkach będzie już nieco trudniej i dłuższy będzie tor.
Dorota