Jump to content
Dogomania

belgunia

Members
  • Posts

    815
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by belgunia

  1. Ja pisałam raczej o trawie zielonej i rozkoszy polegiwania na niej:) Pozdrawiam Dorota
  2. :) Czy u Was też taka ładna wiosna? [IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/foto/100_0016.JPG[/IMG] Jutro zamykamy zgłoszenia! Pozdrawiam Dorota
  3. Nie ma sprawy Tulasy, bierz oba szpice:)!!! Jak będzie dużo śniegu, to zaprzęg... Może lepiej nie krakać...:grin:
  4. Pogoda... mam nadzieję, że za 3 tygodnie będzie dużo lepiej niż dzisiaj :):) Jakby co, to łyżwy macie ? :evil_lol: Pozdrawiam Dorota
  5. [quote name='tulasy']Belgunia ! Czy Ty pociągniesz noclegi w Koszelówce, czy to już każdy na własną rękę ?? Michał i Unga[/quote] Wolałabym, aby każdy zamówił sobie to to chce. Chciałam załatwić noclegi bliżej w Łącku ale było zbyt malo chętnych i nie da rady. Pozdrawiam Dorota
  6. [quote name='LALUNA']nieeee W niedziele pozbieram chetnych. Ile masz na ten hotel juz chetnych?[/quote] Jak dotąd zebrało sie bez Waszej ekipy ok. 15 osób, a to za mało :( Proponuję Koszelówkę [URL]http://www.eholiday.pl/noclegi-1228.html[/URL] [B][COLOR=red]WIĘCEJ: [/COLOR][/B] [URL="http://www.pf.pl/serwis/Pensjonaty,+o%C5%9Brodki+wypoczynkowe,+noclegi-P%C5%82ock-V1_YP.html?client=adword-pf&gclid=COrLss6__pECFQFuMAodQBvH3A"]http://www.pf.pl/serwis/Pensjonaty,+o%C5%9Brodki+wypoczynkowe,+noclegi-P%C5%82ock-V1_YP.html?client=adword-pf&gclid=COrLss6__pECFQFuMAodQBvH3A[/URL] Pozdrawiam Dorota
  7. Czy wszyscy mają noclegi zamówione? Ponawiam prośbę - proszę się deklarować, chciałabym wiedziec czy wogóle starać się o ten Hotelik w Łącku dla wszystkich? Jak dotąd zglosiło się tylko kilka osób, czy mam rozumieć, że macie gdzie spać? Pozdrawiam Dorota
  8. UWAGA: Noclegi: Jest mozliwość uruchomienia Hoteliku w Łącku przy Stadzie Ogierów, ale muszę mieć przynajmniej 60 osób i to na 2 doby od 4 do 6 kwietnia. Nocleg za 1 osobę z psem - to 40 PLN. Jeśli ktoś NAPEWNO przyjedzie na zawody i chce skorzystać z tej opcji proszę napisać na @ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] będę musiała za Was zalożyć finansowo kwotę ok. 2400 PLN, a nie mam tyle:( Więc wiąże się to z deklaracją przelewu na moje konto za nocleg w miarę wcześnie, bym mogła taką kwotę wpłacić. [B]MUSI BYĆ PRZYNAJMNIEJ 60 OSÓB CHĘTNYCH![/B] Proszę się deklarować do 6 marca. JESLI KTOŚ ZREZYGNUJE Z NOCELGU TO SZUKA ZASTĘPCY na to miejsce. Zimą Hotelik zasadniczo nie pracuje, a latem tylko sporadycznie.
  9. Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku oraz Sekcja AgilityPsiSport zaprasza na: ZAWODY KWALIFIKACYJNE DO MISTRZOSTW ŚWIATA AGILITY 2008. [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl:80/php/imprezy.php?id=11"][COLOR=red]Informacje oraz link do zgłoszenia[/COLOR][/URL] Zapraszamy serdecznie :) Pozdrawiam Dorota
  10. :) Dziękuję wszystkich, który nam pomagali przez cały czas trwania zawodów szczególnie FORTowcom i RUSiakom szczególnie oraz wszystkim, co dali z siebie trochę energii, by zawody ukończyć w dobrym myśle czasie. W Niedzielę było 86 startujących na 93 zgłoszonych zawodników. Moja ekipa po prostu padła po nocnym rowijaniu, odkurzaniu całej wykladziny. Ja oczywiście miałam "białe" noce:):) Gratuluję wygranych biegów i tych dobrze ukończonych. [FONT=Arial]LARGE[/FONT] [FONT=Arial]Tomasz Jakubowski - GUTEK - mix (Warszawa) (7 pkt)[/FONT] [FONT=Arial]Leszek Kalisz - [/FONT][FONT=Verdana]PASSIM Bohemia Alke - border collie (Legnica)[/FONT][FONT=Arial] (6 )[/FONT] [FONT=Arial]Barbara Kruczyk - JUKI Batangas - briard (5)[/FONT] [FONT=Arial]Tomasz Osiński - [/FONT][FONT=Verdana]ESSO BLACK Leśna Ostoja - border (Warszawa) ([/FONT][FONT=Arial]4)[/FONT] [FONT=Arial]Magda Ziółkowska - [/FONT][FONT=Verdana]AZHA GRENDEL Astra Canina - owczarek belgijski groenendael (Warszawa)[/FONT][FONT=Arial] (3)[/FONT] [FONT=Arial]Paweł Łuksza - DURAN - owczarek niemiecki (Białystok) (3)[/FONT] [FONT=Arial]Magdalena Ziółkowska- LECK Bohemia Alke - border collie (Warszawa) (2)[/FONT] [FONT=Arial]MEDIUM [/FONT] [FONT=Arial]Anna Sajkowska - MONIA - mix (Warszawa) - pkt (9)[/FONT] [FONT=Verdana]Zuzanna Bielecka - DRAKA Rudy Trop - welsh terrier (Warszawa) ([/FONT][FONT=Arial]5)[/FONT] [FONT=Arial]Renata Filip - ASTOR Stanica Matwita - owczarek szetlandzki (Warszawa) - (5)[/FONT] [FONT=Arial]Katarzyna Szmorąg - [/FONT][FONT=Verdana]KIMBERLY Daruma Melisa - chiński grzywacz bezwłosy (Wrocław)[/FONT][FONT=Arial] (5)[/FONT] [FONT=Verdana]Natalia Lipińska - BEZA Wspólny Dom - [/FONT][FONT=Arial]owczarek szetlandzki (Warszawa) ([/FONT][FONT=Arial]3)[/FONT] [FONT=Arial]Aleksandra Rosiak - [/FONT][FONT=Verdana]DIAMOND BOY Moda na Sukces -[/FONT][FONT=Arial] owczarek szetlandzki (Warszawa) - (3)[/FONT] [FONT=Arial]SMALL [/FONT] [FONT=Arial]Agata Karolak - [/FONT][FONT=Verdana]Scotch Whisky Fiery Lucifer - border terier (Warszawa)[/FONT][FONT=Arial] (6)[/FONT] [FONT=Arial]Anna Makosz - [/FONT][FONT=Verdana]MELISA Ja-Cze-Ka - chiński grzywacz owłosiony (Wrocław)[/FONT][FONT=Arial] (5)[/FONT] [FONT=Arial]Olga Kwiecień-Maniewska - MIRANDA ze Sztormowej - [/FONT][FONT=Verdana]cocer spaniel angielski (Wrocław)[/FONT][FONT=Arial] (5)[/FONT] [FONT=Arial]Anna Makosz - [/FONT][FONT=Verdana]KATHLEEN Daruma Melisa - chiński grzywacz bezwłosy (Wrocław)[/FONT][FONT=Arial] (4)[/FONT] [FONT=Arial]Monika Palacz - PIKUŚ - mix (Częstochowa) (4)[/FONT] [FONT=Arial]Alicja Gusowska - [/FONT][FONT=Verdana]Catty z Różovej Doliny - cocker spaniel amerykański (Bydgoszcz)[/FONT][FONT=Arial] (3)[/FONT] [FONT=Verdana]Anna Leśniak - Gwendolina Kawalkada - cavalier king charles spaniel (Warszawa) ([/FONT][FONT=Arial]2)[/FONT] [FONT=Verdana]Dorota Karp - KABRERA Księżniczka Randia Polonia (CARMEN) - cavalier king charles spaniel ([/FONT][FONT=Arial]1)[/FONT] Cieszę się, że jesteście zadowoleni z zawodów. Dogo mnie trzymało w strasznej niepewności, czy wszystko było OK i na miejscu. No mimo oczywistych spraw, na które jakoś wpływu nie mieliśmy. Może mogło być więcej mleka ;) Biedna Agata, dostało jej się za to :calus: Agatko, ja Tobie bardzo dziękuję za przyjazd w niedzielę, bo bez Ciebie to nie zawody by były - takiego managera nie ma nigdzie na świecie:)! Dzięki Tobie mieliśmy nagrody rzeczowe, niektóre były szczególne u ubawiły zdaje się nie tylko mnie :multi::bigcool::klacz::klacz: [COLOR=royalblue]Mam prośbę do fotografów, chcę podziękować Panu Wójtowi i Staroście za przybycie na nasze zawody, czy moglibyście mi podesłać trochę podpisanych, autorskich zdjeć, które mogłabym zgrać na płytkę i dać w prezencie? Prosże na [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=royalblue][email protected][/COLOR][/EMAIL] I jeszcze nie bede prawdopodobnie mogła wejśc do netu przez jakiś czas, dzisiaj wyjątkowo się dopięłam jeszcze, ale zaraz malarz mnie stąd wywali :( Pozdrawiam Dorota [SIZE=1]Dzisiaj pojadę posprzątać te k... na polu. I zobaczę jakie były zniszczenia na polu. I pogadam może o następnej imprezie....[/SIZE]
  11. No, właśnie Małgosia i Watażka :( - szkoda, ze Was nie zobaczymy w lutym. Zdrowiej szybko! Dorota
  12. Cieszę się, ze jednak kompletujemy się w całość stawki zawodników:) Czekamy na wieści od Pati ? Jak prezesunio? Dla zainteresowanych lista startowa :[URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/ppa-lack-luty.htm"] TUTAJ [/URL] Życzę wszystkim powodzenia! I pamiętajcie, wykładzina jest ale nieco śliska, jak to wykładzina, trzeba dostosować prędkość do możliwości psa. Pozdrawiam Dorota
  13. UWAGA: "Noclegownia pod trybunami" będzie otwarta dopiero o 23 - niestety musimy poczekać aż ostatnie grupy użytkujące halę opuszczą obiekt i wtedy weźmiemy się za wykładzinkę. Pozdr. Dorota
  14. [quote name='Polna']Nas nie będzie... smut. :placz: Franiut poważnie chory...[/quote] Nie jestem pocieszona:( Życzę zdrowia Frani! Oby jak najstabilniej było! Dorota
  15. [quote name='KaRa_']Mam pytanie czy do Łącka da się dojechać PKP?;)[/quote] Nie dojedziesz, albo dojedziesz, ale stacja jest daleeeeko ! od hali:( Lepiej autobusem PKS ! Jeśli nie bedzie nowych ksiazeczek, prosze zabrac koniecznie legitymacje członkowskie ZKwP. I oczywiscie książeczki zdrowia psa z wpisem o szczepieniu (w dowolnej formie). pozdrawiam
  16. [quote name='blaira'][B]Belgunia[/B], zglosilam swoje 2 psy jednak bez nr ksiazeczek. Chwilowo w Warszawie ich nie ma, sa juz zamowione i czekaja na ich dostawe. Nr wysle jak nabede juz ksiazeczki. Bardzo przepraszam za problem :roll: pozdr.[/quote] OK Prosze pamietajcioe, ze dane potem idą wyżej w protokołach. A zdaje mi sie, że będziemy mieli sporo pomocników do układania wykładzinki w piątek:) Myślę o tych, którzy zarezerwowali sobie nocleg "pod trybunami". Bardzo się z tego cieszę, bo narazie efekty leczenia moich korzonków są mizerne, a dzięki zapasowej tyczce do slalomu - mam laseczkę do chodzenia :) Nie żartuję. mam tylko nadzieję że to przejdzie równie szybko jak przyszło! Pozdrawiam Dorota
  17. [quote name='Sajko']Belgunia, a da się znowu zorganizować jedną szatnię dla milczków??:razz: super była ta w grudniu...:cool3:[/quote] Napewno da się :) Blaira, dzieki za wyszperanie z archiwum dogo adresów noclegowych:) Ja zapraszam niedobitki do hali. Warunki spartańskie, ale można się wyspać i umyć też. Obok jest bareczek dobre żarełko, więc nie będzie źle!:) A dla naszych młodych mamusiek postaramy się zorganizowac jeszcze pokój na przewijanie i karmienie :) Pojadę pogadać o tym dopiero w przyszłym tygodniu, bo mnie dzisiaj pokręciły korzonki i chodzę krok w krok na całą długość jednej stopy (małej stopy). O prowadzeniu auta nie ma nawet mowy:( mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie. [SIZE=1]Marzę w sumie o takim fajnym prostym materacu jak był w hali dobrze się spało na nim.[/SIZE] Pozdrawiam Dorota
  18. Czyli, po pierwszych zawodach kwalifikacyjnych sytuacja przedstawia się następująco: [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/kw-2008/Kwalifikacje 2008 large.pdf"]Large[/URL] [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/kw-2008/Kwalifikacje 2008 medium.pdf"]Medium[/URL] [URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/kw-2008/Kwalifikacje 2008 small.pdf"]Small[/URL]
  19. [quote name='sonia123']Ja tez poszukuje kawalka podglogi dal psa i jednje osoby.. jak by ktos mial jakies namiary... to bede wdzieczna :p [B]Mokka-[/B]no właśnie :cool1: kiedys trzeba zacząć :roll: :p jakos da się rade (mam nadzieje) ;)[/quote] Kawałek podłogi znajdzie sie w hali jakby ktoś bardzo potrzebował, to niech weźmie ciepły śpiworek i moze materac dmuchany. A w Koszelówce napewno coś się znajdzie do spania. Pozdrawiam
  20. [quote name='Torzysława']Witam potencjalnych zawodników na ów zawodach. Chciałam się spytać a propos właśnie wykładziny.. Czy to będzie ta sama wykładzina co w grudniu była?:hmmmm:[/quote] Zawodnicy raczej Ci nie odpowiedzą na to trudne pytanie:) Myślę, że może być to ta sama wykładzina. Póki co to nie mamy w klubie ok 40-50 tys na inną wykładzinę.
  21. [quote name='sonia123'][B]belgunia[/B] czy bedzie mozliwosc wczesniejszego "zapoznania" psa z ta wykladziną????:roll: bo ja zawsze startowalam na trawie, i nie wiem jak się Vgio zachowa na wykladzinie ... a napewno bedzie więcej psow ktore pierwszy raz startuja na wykladzinie ;)[/quote] Zawsze kiedys trzeba rozpocząć :) Na tor nie da rady przed zawodami, ale pochodzić, pobiegać na wykładzinie pewnie przejść troszeczkę będzie można, wykładzina nie wiele się różni od dywanu, więc jak masz w domu dywan to pies wie co to jest. Pozdrawiam belgunia
  22. [quote name='Mokka']A jaj już wiem, że nie wystartuję, w piątek miałam operację i czeka mnie 6 tygodni o kulach... Pozostaje mi tylko kibicowanie. :placz:[/quote] No to nam Hanię uziemili :( Zdrowiej i szybko wracaj do formy!!:Rose::Rose: Pozdrawiam Dorota
  23. [quote name='PATIszon']:cool3: No dobra, ale to mi nijak nie pasuje do tego co napisalas wczesniej[/quote] No i zrobiło się nam podforum pod nazwą: czym taniej na zawody dojechać:):) Ale tak na "poważniej", to kazdy tłumaczy jak może złużycie oleju: a to, ze niektóre nie palą oleju, albo, że niektóre palą normę:):)! to jest ok. 0,7/1000 :) Albo, ze mój pali, bo jest na gaz:) A forum jest dostepne, nie trzeba się rejestrować.
  24. [quote name='Sajko']Dorotka, teraz zbiorowo trzymamy kciuki żeby w łącku z Monią mogła wystartować już Mokka:kciuki: tak by było najlepiej:multi:[/quote] No pewnie! Ja to tak tylko dla dopingu Mokki, bo z miszczynią startować, to byłoby za wiele szczęścia:)
  25. [quote name='Mokka']A ja miałam opla 2 razy - pierwszy i ostatni. :mad: I jak tylko go sprzedałam, to poprzysięgłam sobie, że nigdy więcej. A czy Monia na sprzedaż, czy nie, to pogadamy najwcześniej w sobotę :diabloti:[/quote] Dla zainteresowanych i cierpliwych polecam: [URL]http://forum.opel24.com/[/URL] A tak wogóle to gospodyni zawodów też należy się Monia, no! :) No ale jak Sajko ją dowiezie lepszym autem niż opel, to macie lepsze pole position :) [FONT=Times New Roman][/FONT]
×
×
  • Create New...