-
Posts
899 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wojenka
-
[B]Mini[/B]o,ulge taką mają tylko niektóre pociągi. Można też było jechać do Poznania za 27 zł,ale trzeba było kupić bilety na tydzień przed podróżą.Ja oczywiście na te promocję się nie załapałam:diabloti: .
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Prosimy krówkę :evil_lol: Moje starsze szkociaki są nieodłącznymi towarzyszami wszystkich posiłków:lol: .Hipnotyzują każdy ruch sztućca itp.Czyhają tylko aż coś spadnie :evil_lol: ,hieny jedne:evil_lol: .Natomiast Wojenka nie żebrze,aczkolwiek leży zawsze w pobliżu,gdyby jednak coś dawali:lol: . Jak chce je podręczyć ;) ,mówię całemu towarzystwu waruj,a przed nosem kłade pyszności.I leżą sobie...Tak więc kraść prawa nie mają:cool3: . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Nareszcie chyba się porozumieliśmy! :multi: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]Fritz[/B],należy się zaopatrzyć w duzo piłek :evil_lol: . Jak grałam w tenisa,Scracia "przychodziła po mnie" po zajęciach i w przy kortowych krzakach znalazła w sumie około 50 piłek!:-o Jej rekord jednego dnia to 30 dobrych tenisowcyh piłeczek:cool3: .Wbiegała w krzaki,aportowała piłę i znów siup-aport... A jak fajnie się rozwala te piłeczki...:loveu: :roll: -
Uuu,:-o Api zrobiła IPO? No,no,zdolne te teriery.:cool3: Ja mam ją w pamięci jako rozbrykana panienkę:evil_lol: ;) .
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Wizaz?Nie znam.Co to jest?W końskich wchodzę na polskiearaby.com i voltahorse.pl No i na 'zagramaniczne' arabskie. -
My do Poznania przyjeżdżamy w czwartek koło południa i ja pędzę do cattle dogów i stumpy'sa :loveu: .W piątek szkoty,szkoty,szkoty...Chciałabym też zerknąć na kerraki i bulle.Wracamy piatek wieczór.Pociągiem.
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
A kliknąć w lineczka w moim podpisie: [URL="http://www.kuhailan.equinebeauty.eu"]www.kuhailan.equinebeauty.eu[/URL] :) -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='carolinascotties']to jest to - Szkoci świat:loveu:[/quote] Oj,tak,tak...:loveu: :loveu: :loveu: Miło mi niezmiernie,ze zdjęcia się podobają :) . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
carolinascotties,mówisz-masz ;) W krzywym zwierciadle.Skracianka [URL="http://imageshack.us"][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/4118/krzesekn1.jpg[/IMG][/URL] Maka jak zwykle rozmarzona...(Obecnie ma mniej więcej taka fryzurę...:roll: :oops: ) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/650/przyczepkowesm6.jpg[/IMG][/URL] Zachód słońca w Dolinie Muminków... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/6123/zachodsvx4.jpg[/IMG][/URL] I Wojencia w wersji "trusia trulia" ze swoim panem [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/8383/kulacu6.jpg[/IMG][/URL] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
A ja filmiku obaczyć nie mogę,bo mój komputer jest za słaby :-( .Jedna wielka stop-klatka. -
[B]Flaire,Anisha[/B],cieszę się,że chociaż Wy rozumiecie moje wypowiedzi i potraficie zrozumieć żart:loveu: .Widzę,żę Magicnescę bardzo podekscytowało :roll: moje [U]pytanie [/U]czy szkociarze są nudni.Była to oczywiście zachęta do dyskusji.Nie rozumiem dlaczego Magicnesca poświęca mi tak dużo uwagi,że aż kabluje :cool1: na mnie na innych tematach :lol: .Czyżbym była aż tak interesującą osobą?:cool3: Można to robić w bardziej wyrafinowany sposób.:evil_lol: :angryy:
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]niedźwiedzico[/B],:modla: :modla: :modla: .Dlatego z taką przyjemnością czytam walijczyki,erdele i kerraki. Ja bym powiedziała,że to nie szkoty sa trudne tylko niektórzy ich miłośnicy. [B]Magicnesca[/B],"moje" konie także zaliczają się w tym wypadku do "doopy maryni" :cool1: . [B]Nitencja[/B],jak tak się nie możesz powstrzymać od skubania to może podrzucić Ci 3 sztuki?:evil_lol: My sie będziemy fryzować w przyszły poniedziałek.Wstyd i hańba. -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Magicnesca,szkoda zatem,że owi zanudzeni końmi żalili Ci się na gg zamiast spróbować skierować temat na szkoci.Chętnie bym go podjęła.Tylko do tej pory ten temat wyglądał tak,że ktoś wklejał raz na jakiś czas zdjęcia,inni napisali,że ślicznie i temat się urywał. A tak to chociaż z niedźwiedzica znalazłyśmy wspólny język. Przykro mi,że nowa na dogomanii osoba beszta za rozmowę o członku rodziny Uhu-huhu.Czekam zatem,aż Ty zaczniejsz pisać o "doopie maryni" ,co jest raczej specyfiką tematów poświęconych danym rasom.Proszę zobacz jak temat Teriera Walijskiego odbiega od TW. Po prostu: wyluzuj... -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Zaprawdę nie wiem o co Ci chodzi.:shake: :cool1: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Dzieki Bosik :loveu: . Plastic fajny pies. -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='Magicnesca']może być zakręcony ogon grunt to że szkoci[/quote] Skoro tak uważasz,nie unikniemy ciumciania nad zakręconymi ogonami...:shake: [B]Bos[/B], zerknij ino w katalog po jakich rodzicach jest owa Fantazja Affabre?:razz: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Ta dyskusja jest jałowa.Czekam zatem na Twoje posty o szkotach.Oby nie były ciumcianiem nad 'zakręconym ogonem'. -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
:cool1: Niestety chyba owe konie ratują ten wątek.Gdyby nie to dawno by zginął na następnych stronach. Od dawna czekam na jakieś konstruktywne wypowiedzi na temat szkotów:roll: .Muraczka gdzieś 'wciungło',Nitencja,SzOlka też milczą... Czy naprawdę szkociarze są tacy nudni? -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
I to je szkot! :loveu: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Nie zawstydzaj mnie :oops: ;) .Uczniów też różnych miałam i ten jest najzdolniejszy :loveu: .Z każdym dniem przekonuję sie coraz bardziej,że to koń moich marzeń,ten wyśniony i niezwykły.To wspaniałe uczucie. Jak go zobaczyłyśmy po raz pierwszy,obie z mamą pomyślałyśmy "Szumka". Jego widok pod siodłem potęguje to wrażenie. A nasze szkociaki na chwilkę przed światową wystawą wygladają jak zarośniete misiaki :oops: :shake: . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Znów pozwolę sobie na słówko o moim kopytnym terrierze :oops: :evil_lol: . W życiu nie spotkałam tak inteligentnego konia jak on.To co koleżance zajęło nauczyć swojego kunia przez pół roku,mój pojął w 20 minut! W ciągu jednej jazdy koń,który na łydki w ogóle nie reagował,potrafi skręcać na luźnej wodzy w dowolnym kierunku jedynie od działania dosiadu i łydek,które to były mu obce!:crazyeye: Cechą,która jest wspólna dla niego i szkociaków jest przytulanie :cool1: . Taki malutki chłopczyk...:roll: :lol: :loveu: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]Fritz[/B],Misha napewno się przywyczai :) .Wojencia na początku też nie chciała siedzieć w budzie ;) ,a teraz biją się z Maką o nią :lol: . Jak tylko Makła wyjdzie z kennela,Wojenka leci i ją "podsiada".A potem Maka czeka tylko aż Czarna pójdzie się napić i zwolni budę :evil_lol: . -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Wojenka replied to a topic in Airedale terrier
[quote name='Kardusia'] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/6347/agat3wh7.jpg[/IMG] [/quote] Kardusia,piękne zdjęcie! :loveu: Ma niepowtarzalny urok :loveu: . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Uwaga,uwaga wisiorki i broszki babcinej produkcji(ludzkiej babci Wojenki ;) ) w Poznaniu będą bodajże na hali w której znajdować się bedzie ring główny :cool3: .Zapraszamy,polecamy... :cool3: :cool3: :cool3: