Sajko,
ja nie mam ich zdjec na kompie,musialabym Ci je dostarczyc bezposrednio.Bedziesz przychodzic na treningi?
Dziewczyny,a szczegolnie Flaire,
Scrata jak byla w zeszlym roku w ciazy,tj.od czerwca do sierpnia,siedziala caly czas na wsi.Byla spryskana Fronteline'm i miala jednoczesnie obroze przeciw kleszczowa.I to starczylo.Nie miala ani jednego kleszcza.
Jednak na naszej wsi jest bardzo malo kleszczy,w sumie przez cale wakacje nie widzialam ani jednego.
:Dog_run: :Dog_run: