-
Posts
899 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wojenka
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
A ja przez te konie zapomniałam napisać,że wczoraj nasza Macallanka skończyła 8 lat! :multi: Jak ten czas płynie... Dopiero co sie urodziła,dopiero co wystawy wygrywała...,a teraz?W klasie weteranów wystąpi na światówce :p . Fritz,dzięki wielkie :lol: .Już się nie moge doczekać:evil_lol: . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Araby to zwierzęta doskonałe.Dzisiaj pozwoliłam sobie na wagary i poszłam na Służewiec coby pożegnać się z jednym Rudzielcem,który już wraca do stadniny... :( Moja pupilka też już odeszła z toru...Ciężkie sa dla mnie te pożegnania... A potem taki koński przyjaciel,którym się opiekowałam zostaje sprzedany za ciężkie pieniądze na aukcji...Dziwne uczucie... :( Zaarabimy troszkę ten temat :oops: ,ale jak szkociarze się nie odzywają :mad: ,to przynajmniej nie pozwolę umrzeć wątkowi :evil_lol: . Oto Rudy Dzawchan (by T.Celmer) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9953/dzawchan2jpegrk3.png[/IMG][/URL] Rozkuwany był dzisiaj i wzięłam sobie na pamiątke wszystkie 4 podkowy :cool3: . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
W przyszłym tygodniu będę miała jakieś nowe zdjęcia Mihraba,a tymczasem możemy się cofnąć w czasie do jego wyścigowych czasów. Zdjęcie z Nagrody Europy,gdzie zajął 6 miejsce w bardzo mocnej stawce,jako najmniejszy osobnik.(Nr 14) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/10/mihrabpilich2yu4.png[/IMG][/URL] Fot.T.Celmer -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Wojenka replied to a topic in Airedale terrier
[B]niedźwiedzico[/B],arab to to nie jest ;) ,ale dobrze zobaczyc na terierowym temacie coś kopytnego :evil_lol: . [SIZE=1]A czapraczek to jest z Tattiniego?:cool3: [/SIZE] -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Z końmi po torach jest wieele do roboty...A co do anglików...Mnie folbluty w ogóle nie pasują,dla mnie istnieją tylko araby:loveu: :stupid: :loveu: . Do tego stopnia,że gdy przychodzę na przejażdżki na wyścigi,gdy siodłamy folbluty,ja oddalam sie do stajni arabów :lol: . U arabów ogromnie cenię to,że są końmi jednego pana i za serce oddają serce. A w Mihrabie jestem już zakochana po uszy.Choć poznałam wieeele koni,żaden nie zawładnął moim sercem tak jak on.Taka przyjaźń-miłość zdarza się raz w życiu.(Tak jak moja Mama jest zakochana w Macallance;) ) -
!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Wojenka replied to a topic in Airedale terrier
[B]niedźwiedzico[/B], z wielką przyjemnością obejrzałam zdjęcia zarówno psie jak i końskie :loveu: ."Equitana"- i wszystko jasne... ;) -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Widać [B]niedźwiedzico[/B] ,że czujesz klimat ;) . W Hrabka będę musiała włożyc masę pracy-biegał 2 sezony na wyścigach (ze świetnymi wynikami zresztą) i potrafi jedynie iść do przodu i względnie zwolnić...Nie zna żadnych prawidłowych pomocy jeździeckich,zero reakcji na łydki...Ależ się już nie moge doczekać tej naszej prawdziwej pracy!Przez niego z niecierpliwością czekam matury...:evil_lol: -
[B]Wojenka [/B]ma[COLOR=darkred][B] Scratkę[/B][/COLOR][COLOR=black][B] - [/B]Ch.Pl GLEN KEITH Scrato , ur. 21.02.1996 ; o.Raijaj WHO'S ZOOMIN WHO m.ŻUBRÓWKA Ter-Wal ; [/COLOR] [COLOR=darkred][B]Makę [/B][/COLOR][COLOR=black]- Int.Ch,Ch.Pl,Mł.Ch.Pl,Mł.Zw.Pl,3xZw.Klubu MACALLAN Uhu-huhu , ur. 03.10.1998 ; o.CHARLES CRUFT Koncept m.GLEN KEITH Scrato ;[/COLOR] [COLOR=darkred][B]Wojenkę[/B] [/COLOR][COLOR=black]- Ch.Pl,Mł.Zw.Pl,Derby Winner ;) WOJENKA Uhu-huhu , ur. 13.08.2003 , o.POWER MAN Koncept m.GLEN KEITH Scrato ;[/COLOR] no i pupilka :loveu: [COLOR=darkred][B]MIHRABA [/B][/COLOR][COLOR=black], ur.21.03.1999 , o.Borek m.Minorka;[/COLOR] 5m.w Derby,6m.w Europy,Janowa,Kabareta...;)
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]niedźwiedzico[/B],cieszę się,że Syn Pustyni czyli Mihrab Ci się podoba tym bardziej,gdyż...dzisiaj stałam się jego właścicielką!:cunao: :bigcool: :BIG: Jeszcze nie mogę w to uwierzyć,jeszcze to do mnie nie dotarło. Niestety przyjedzie do naszej stajni dopiero w maju...:cry: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[B]Fritz[/B],widzę,że jesteście aktywnymi spacerowiczami :) ;) A my się zgłosiłyśmy na kolejne zawody agility :) . -
No,niestety Foxforesty nie maja stronki...No cóż...niektórzy reklamować sie nie musza... ;) A ja bordera nie wzięłam,bo wolałam pokryć swoją szkotkę :loveu: .To jest dopiero nieuleczalna choroba!;)
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
:cool1: Normalnie,"miłość jak towar"... Hodowle z prawdziwego zdarzenia :lol: wymieniają się psami,daja w dzierżawy itp.,itd... Na temat nominowanych sie nie wypowiadam :cool1: . -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Czyli wygląda na to,że tamte szkociaki były wypożyczone komuś ze Skandynawii. A co z telefonem to się okaże w Poznaniu...;) Chcielibyśmy może Wojenkę....:cool3: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Czy ktoś cos wie na temat wyjazdu Zuluguli na Crufta? A ja miałam dziś miły szkocki telefon z Litwy :) . -
Znam kilka tych łobuzów osobiście :) .Swego czasu byłam ostro 'napalona' na bordera.Przez to kontaktowałam się z kilkoma zagranicznymi hodowcami. Najbardziej znane hodowle to "Foxforest","Borderhouse","Orvikens","v.d. Ossekoele",no i czeski "Fiery Lucifer".
-
melduje sie miłośnik :cool3:
-
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='bos']co on Wam zrobił ....żeśta go zaklepali:cool3: :evil_lol: ;)[/quote] [B]bos[/B],on nas zaczarował!Mówiłam,że to niezwykły koń! Buu,dzisiaj maja maty i piesy jada na wieś,a ja znowu budu sama... -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='bos']Tys pikny kuń......:eviltong: :lol:[/quote] [B]bos[/B], i co z tego?:eviltong: :eviltong: Wiadomo wszak,że najpiękniejsze to co swoje!A zdradzę,że Syn Pustyni został dziś przez nas zaklepany...:loveu: :multi: :loveu: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Obudziłam się dziś z bólem gardła...Mam nadzieję,że nic sie z tego nie rozwinie... A oto niezwykły koń...,prawdziwy syn pustyni...: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2905/mihrabiv4.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
A ja już tydzień nie widziałam Wojenki... :( Siedzę sama w Warszawie,podczas gdy rodzice i szkoty są na wsi. Pojadę do nich albo dzisiaj wieczorem albo jutro rano... A w niedzielę odwiedzę niesamowitego konia... :multi: -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
Uratowany przez mnie Mazurek(ta dziurka to ich dziupla w naszej chałupie) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8007/mazurekry5.jpg[/IMG][/URL] Scracia oglądała zachody słońca... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4083/zachodszt9.jpg[/IMG][/URL] Makła vel.Kukła (mama twierdzi,że robię z niej głupka :evil_lol: ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6933/kukak6.jpg[/IMG][/URL] I znów Babutka :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/1483/pustynnare0.jpg[/IMG][/URL] Hmm...,dlaczego nie zrobiłam żadnego zdjęcia Wojence?!:-o -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
oj,[B]bos[/B],bos...:nono: :lol: A ja wrzucę kolejną porcję wakacyjnych zdjęć...Na następne poczekam do maja...:placz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2429/domowahe0.jpg[/IMG][/URL] To jakoś mi sie kojarzy z Lassie...:roll: Czy ktos wie dlaczego? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/480/kosmacw6.jpg[/IMG][/URL] Nasza Babunia :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1461/kosmatkasf5.jpg[/IMG][/URL] Nic nie ujdzie jej uwadze :) -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
[quote name='bos'][B]Wojenka [/B]śliczne zdjęcia.[/quote] Dzięki bos :) . Zrobiłeś super relację z wystawy :lol: .Teraz już wiemy dlaczego Nitencja je tak lubi :evil_lol: ;) . Wczoraj Skrzata niczym prawdziwy miś odwiedziła gniazdo pszczół/os.Widziałam tylko jak ucieka do domu z pasażerką na uchu i z niepokojem ogląda się za siebie...Ucho czekał kompres z cebulki... -
czy są tu jakieś szkoty (prosimy zakladac oddzielne tematy!)??
Wojenka replied to Murak's topic in Terier szkocki
A ja zapraszam na [URL="http://www.kuhailan.equinebeauty.eu"]www.kuhailan.equinebeauty.eu[/URL] coby sobie pooglądać ładne zdjątka ;) tego co mnie kręci ;) .Dzisiaj wieczorem powinny dojść jeszcze foty z rocznicy bitwy pod Komarowem :) .