-
Posts
4697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LAZY
-
Wróciliście już z wakacyjnych wojaży?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LAZY replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wiem Monika, że babcia już pożegnana, ale chciałam złożyć kondolencje. My w poniedziałek żegnamy dziadka. Babcia odeszła rok temu...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
I kilka z naszych wakacji z TZ. Idusia zajęła się mamusia, tak troskliwie, ze teraz 3 kg musimy zrzucić:diabloti: Przed naszym hotelem. W tym roku odbiliśmy sobie brak wyjazdu zagranicę rok temu i zaszaleliśmy 5 gwiazdkowym hotelem:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/1811/p1010616tj5.jpg[/IMG][/URL] Widoki zapierają dech w piersiach! Co prawda niejednokrotnie trzeba w upale wleźć 320 schodów pod górę, ale warto! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9471/p1010661ab5.jpg[/IMG][/URL] Byliśmy tam razem, chociaż fot wspólnych niewiele, bo jedynie samowyzwalacz na został. Wszędzie jeździliśmy samochodem, bo wyspa niewielka, wstawaliśmy rano, zeby na miejsca warte zobaczenia dotrzeć przed turystycznym tłumem. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3683/p1010664bj7.jpg[/IMG][/URL] Było nawet romantycznie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5630/p1010679to4.jpg[/IMG][/URL] Na plaży też zdarzało nam się leżeć;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1827/p1010831vs2.jpg[/IMG][/URL]
-
Żyjecie? Tak tutaj pusto...
-
Dziewczyny pieknie razem wyglądacie!
-
Dlaczego tutaj tak mało fot? Haniu a gdzie Twój maluszek? Mam na myśli dzidzię, która jest już chyba nieco większa niż ostatnio...
-
Mąż też zabawia psa, żeby nie było:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/1917/obraz025nh6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2217/obraz023bq8.jpg[/IMG][/URL] Zawieszona w powietrzu [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7027/obraz022pn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7362/obraz026nu6.jpg[/IMG][/URL] I na koniec my dwie [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5220/obraz012gr2.jpg[/IMG][/URL]
-
Właśnie wróciliśmy z wakacji. W tym roku udało nam się wypocząć na Rodos! Ależ było cudownie. Pokaże Wam oczywiście kilka fotek, ale najpierw moje kochane dziewczę. Urlopu było 2 tygodnie i przed wyjazdem na Rodos skoczyliśmy z dziewczynką nad morze, zeby sobie poszalała, w końcu niech poczuje, ze mamusia ma urlop:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9499/obraz005jk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5376/obraz006ks7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/4666/obraz010sh8.jpg[/IMG][/URL] Skok! Co jak co, ale Ida w wodzie czuje się jak ryba, zadne fale jej nie przerażają, uwielbiam patrzeć na jej radosną mordę podczas szaleństw na plaży. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2824/obraz020ls0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/7042/obraz024kj8.jpg[/IMG][/URL]
-
Alez pięknie wyglądasz!
-
Pierwsze wieści bardzo dobre....teraz czekamy na kolejne wyniki! Oby tak samo dobre jak te obecne!
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
LAZY replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
I jak urlopujecie się już? -
Dziękujemy za Waszą pamięć! Ja także pamietam. Lazy odszedł dziadek...już nie pozostał nikt bliski z tamtego pokolenia...
-
Niestety każdy urlop jest za krótki. Wspaniale, ze dziewczynka była grzeczna pod Waszą nieobecność. I ta radość świadczy o tym, że bardzo się z Wami zżyła! Cieszy mnie to bardzo!
-
Tak się ciesze, ze juz po wszystkim. Po wszystkim, bo najważniejszy krok za Tobą! Teraz kciuki za pomyślne wyniki badania histopatologicznego i bdzie z górki! Trzymaj się dzielnie i nadal tryskaj taką samą energią jak do tej pory. Buziaki ode mnie i lizusy od Ideńki!
-
Wrzuć jakieś fotki po powrocie i napisz jak się dziewczynka sprawowała! Udanego wypoczynku!
-
Wiesz co ja ostatnio dostałam ostrej sra...od niczego! To jakiś paskudny wirus, tylko u mnie odszła do tego wysoka temperatura pierwszego wieczoru. Moze Aza załapała jakieś psie świństwo podobnego rodzaju? Jak je i pije to chociaz tyle, ze się nie odwodni. Mam nadzieje, ze niedługo przejdzie i obejdzie sie bez wizyty u weta!
-
Na zwierzenia poczekamy... Piegi na rudym nosie są bomba! I ten puszysty ogon! Miodzio są te Twoje kociambry!
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
LAZY replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Miałam trochę nadrabiania, ale jak przyjemnie było ogladać Gucia w tylu odsłonach! Nastepnym razem poproszę zdjecie pysia łapiacego deszcz! -
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
LAZY replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
U nas padli wszyscy! Ida to nawet nie wstala, zeby sępić rybę z obiadu! Normalnie pies jak zabity:) -
Ufff! Dobrze, ze wsyzstko z Azą w porządku. Ja Ciebie rozumiem. U mnie Ida zeżre wszystko, w każdej postaci, w każdej ilości. Jak nie chce jeść to dla mnie sygnal, ze coś jest nie tak. Dziewczyny tylko o aparacie nie zapomnijcie jak już na ten spacer pójdziecie!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
LAZY replied to arima's topic in Foto Blogi
Przepraszam, ale czy z powodu wielkiego zaskoczenia nieszczekliwością waszkowych niufków, nie ma fot? -
Będziemy za Anię mocno trzymać kciuki, pomodlić się też nie zaszkodzi.
-
Jestem w szoku! Gdyby nie to, ze od czasu do czasu spotykamy dziewczynkę na spacerze to bym zapomniała jak wygląda!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
LAZY replied to arima's topic in Foto Blogi
:modla: oczywiście, ze Tommy jest niebieski:evil_lol:To przez te czarne baby mi się namieszało:shake: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LAZY replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka koniecznie fotki pachnacych psinek na tle białego domku poproszę!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)