Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
  • Posts

    4697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LAZY

  1. [quote name='Soema']Jestem Lazy.. ona jest boska, kochana, cudowna,, mój ideał, pręgowana sunia, jakie ona ma oczy... Ja ją chcę..:-( Wielkie ukłony, dla Twojego TŻ. Jest po prostu piękna, aż mi słów brakło.[/QUOTE] Soema...dowieziemy ja wszędzie! Nawet do Krakowa!:)
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cudne to boxiowate na Dt :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Chętnie dowiozę w dowolne miejsce w Polsce:)
  3. [quote name='aicrew']Śliczna sunia ....powodzienia w szukaniu domku czy coś poza szukaniam DT,DS i ogłoszeniach jest potrzebne suni??[/QUOTE] Póki co na jedzenie, odpchlenie itd. mamy środki. Mam nadzieje, ze dziewczynka jest zdrowa i jakieś specjalistyczne leczenie nie bedzie potrzebne.
  4. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url] Dziewczynka ma nowy domek:)
  5. Fundacja zawiadomiona:) Juz zdjecia z opisem suni sa u nich na mailu. Cioteczki podrzucjacie mała i dajcie znac komu mozna. Ona jest wspaniała. Mama znowu dzwoniła i mówi, ze ona MUSI miec dobry dom, bo na niego zasługuje. P.S. Ona jest o niebo grzeczniejsza od Idy:evil_lol:
  6. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  7. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  8. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  9. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  10. Póki co sunia śpi i chrapie:) Mama zachwycona, ale ona to ma ogromne serce dla psów. Maltuka jednak nie moze tam zostać na zawsze, wiec domek potrzebny. Póki co jednak trzyma sie dobrze i mam nadzieje, ze bedzie grzecznie sama zostawac w domu.
  11. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865
  12. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  13. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  14. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  15. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  16. PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  17. Lekkie sprostowanie. Sunia nie miała szczeniaków, a na pewno nie teraz. Duze cycuchy według mojego meza to poprostu sutki:cool3:które u bokserki sa wieksze niz u ONki. A tutaj zapraszam wszystkich i proszę o pomoc w szukaniu domu lub dotychczasowego właściciela! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/url]
  18. A taka z niej przytulanka;) [URL=http://img527.imageshack.us/i/p1030884d.jpg/][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3866/p1030884d.jpg[/IMG][/URL] Jest słodziutka! [URL=http://img205.imageshack.us/i/p1030888o.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7663/p1030888o.jpg[/IMG][/URL] Foxi na spacerze. [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1030890.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9449/p1030890.jpg[/IMG][/URL] Jest z niej naprawde piekny pies! [URL=http://img260.imageshack.us/i/p1030894.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7357/p1030894.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img169.imageshack.us/i/p1030897.jpg/][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6452/p1030897.jpg[/IMG][/URL] SZUKAMY DOBREGO DOMU! Albo dotychczasowego domku, jeśli sunia sie zgubiła. Aaaa ani tatuazu ani chipa nie ma...:(
  19. Dzisiaj mój mąż podczas pracy znalazł suczkę boksera. Dziewczynka stała na leśniej drodze, mąz otworzył drzwi a sunia wskoczyła do auta, wylizała go po buzi i już nie chciała wysiaść. Tak jakby mówiła: "tak długo na ciebie czekałam, nareszcie jestes". Maż co prawda nie jest takim psiarzem jak ja (kto go zna to potwierdzi), ale nauczył się ode mnie wrażliwości na psie nieszczęścia. Zadzwonił do mnie, ze ma problem, a ja na to, zeby przywiózł sunie do Szczecina. I tak też sie stało. Sunia roboczo dostała na imię Foxi. Jest bardzo grzeczna. Umie jeździć samochodem. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciagnie. Na spacerach wita się z kazdym psem. Nie reaguje na koty. Lgnie do ludzi, bez różnicy na płeć. Raczej nie bojaźliwa. Ciekawa nowych miejsc i sytuacji. W domu spokojna. Co prawda jest wycieńczona, bo ciagle śpi, ale nie szaleje. Dała się wykąpać, chociaż niezbyt jej sie to podobało. Pomimo jednak znacznego przymusu nawet nie próbowała na nas warczeć! Nie sepi!!!, ale za to wskakuje chętnie na łóżko:) Lubi się przytulać, daje całuski. Nie zna raczej zadnych komend, bo podstawowej siad nie rozumie. Pomimo ogromnego głodu nie rzuca sie na jedzenie (tzn. pierwsza miske prawie połknęła w całosci, ale pozwoliła ją sobie spokojnie położyc). Można jej zabrac miskę podczas jedzenia, mozna do miski wsadzic reke, mozna ja podczas posiłku glaskać. Osobiście sprawdziłam! Bardzo kochana, prześliczna i pomimo tego co mówi lekarz nie wyglada na swój wiek. Podobno ma 5 lat, ale ja wiecej niz 3 bym jej nie dała. Zero siwej bródki, nieco starte zeby, ale to moze byc wynik zlego zywienia nie karmienia w ogole. Tymczasowo sunia jest u mojej mamy. Ja ze względu na Ide nie mogłam jej do siebie zabrac. Nie mogłam jej tez odddac do schroniska...Foxi zostala wykapana i nakramiona. Na razie je kurczaka z ryzem i marchewka oraz witaminami. Zostala zaszczepiona na wscieklizne a jak jej stan sie polepszy to zostanie odrobaczona i zaszczepiona przeciw chorobom zakaznym. Poza wyglodzeniem wyglada na zdrowa. Porusza sie ladnie, wiec stawy ma raczej zdrowe. Temperatura w normie (sama mierzyłam). Na razie nie ma wyznaczonego konkretnego dnia kiedy musi opuścic dom mojej mamy, ale DS bardzo potrzebny! Mama nie chce psa na stalę. Teraz dziewczynka śpi na fotelu i bardzo chrapie (wiadomosci z ostatniej chwili, bo mama dzwoniła). Mam nadzieje, ze bedzie umiała zostać sama w domu, bo jak nie to bedzie ogromny! problem, bo mama pracuje a siostra sie uczy. Jutro pierwsza próba. Jesli sie nie uda to inny DT bedzie potrzebny na wczoraj. Błagam cioteczki bokserkowe o ogłoszenia! A oto zdjecia dziewczynki: Taka z niej chudzinka...:( [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1030878g.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3779/p1030878g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/p1030877.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3029/p1030877.jpg[/IMG][/URL] Śliczna boksiowa mordka. [URL=http://img207.imageshack.us/i/p1030867l.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/7789/p1030867l.jpg[/IMG][/URL] Chyba była domowym psem, bo doskonale wie co to jest kanapa;) [URL=http://img91.imageshack.us/i/p1030881.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3792/p1030881.jpg[/IMG][/URL]
  20. Cholera...Marcin właśnie dzwonił, ze znalazł w pobliskiej wiosce psa...suczkę bokserka, wychudzoną, z wyciągnietymi cyckami. Mała wskoczyła mu do auta i właśnie jedzie z nim do Szczecina. Boże ja nawet nie wiem co mam teraz zrobić z tą bida. Tzn, DT już zaklepany (moja mama została uszczęśliwiona). Do weterynarza i idziemy na sprawdzenie co i jak z dziewczynką i trzeba jej będzie szukać domu! Jak będę miała zdjecia to założe jej temat. Jak jej dawać jeść, zeby nie dostała jakiegoś szoku? Boże...zawsze bałam się takiego dnia.
  21. Czy są jakieś konretne ustalenia w sprawie Cudaka??? Pomimo, ze widziałam go jedynie parę godzin to jednak ta "podróż z przygodami:evil_lol:" mocno mnie do niego zbliżyła... chciałabym dla niego jak najlepiej, a tu taka cisza...:shake:
  22. Mam co do tej adopcji mieszane uczucia, ale chyba bardziej skłaniam się do wydania Cudaka. Jeżeli będzie w okolicach Szczecina to będę go odwiedzać! Jak tylko coś mnie zaniepokoi to będziemy inerweniować. Mam nadzieję, ze nie będzie pozostawiony sam sobie...Trzymam za to mocno kciuki :kciuki:
  23. [quote name='mariamc']Ma być maskotką pensjonatu, doktory mówili,że będzie miał tam dobrze. Cudak nie nadaje się do domu, zdemolowałby wszystko w ciagu godziny. On musi biegac , szaleć , odbija sobie lata na łańcuchu. A poza tym o domy teraz trudno, u nas tez adopcje przyhamowały. Buda i własny wybieg, to mimo wszystko lepiej niż kojec w schronie i czekanie na swoją kojej do latania.[/QUOTE] Jeżeli to nie będzie łańcuch tak jak u poprzednich właścicieli to ja jestem za. Bardzo bym nie chciała, zeby trafił z deszczu pod rynnę. Ale wierzę, że nie oddałabyś go z czystym sumieniem w kiepskie warunki. Jak będziesz znała szczegóły miejsca pobytu to daj znać. Będziemy go tam nawiedzać:cool3:
  24. Do pensjonatu to znaczy to budy i pilnowania posesji??? Będzie w Szczecinie?
  25. Witajcie! My na chwile przelotem:cool3: Pan Pies zajefajny jak zawsze! Ale jeszcze lepszy prowadzi pamietnik! Uwielbiam go czytac:loveu:
×
×
  • Create New...