[quote name='dbsst']hihihihihi to znaczy ze wybieracie sie na stokrotkobranie ;) :D
Dali jest wielki :D i sliczny[/quote]
Hihi....Dadze chodziło o wielkosc podpisiku..niby powinien byc max, 100 wysoki, a u Ciebie jst to 112, ale nie martw sie takie małe różnice to tylko Buldog wyłapywał a jego dawno tu nie bylo :wink: