Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. to ja piata :roll: :drinking:
  2. widocznie albo moj albo Twoj listonosz sley jest i dostarczyl gdzie inndziej ;) jeszcze raz wyslij
  3. nic do mnie nie doszlo raportuje ;)
  4. hahahaha oki zaraz ssie dobijam d skrzynki i postaram sie juz wstawic ale nie obiecuje bo mi skrzynka sie wczoraj buntowala :evil:
  5. piekne te nasze dogomaniaczki nie da sie ukryc :D Patka i ja czekam z zacisnietymi zebami na ten rewanz ;) A co z Adda czy sie zgodzila Adda i jak
  6. hahahahaha Werona a coz to ma znaczyc :lol: swietny avantarek masz klasa
  7. dbsst

    zakoceni.pl

    o jaka slodycz mniam
  8. oj tam [color=white][size=1]Pay[/size][/color] napewno znajdziesz jakis sposob ;) a zreszta bokser rozrusza haskowate towarzystwo ;)
  9. hahahaa to nie biceps to bula samuraja normalnie ;) wiec duzo ;) hihihihi
  10. w koncu ale cos skromniutko go odswiezylas ;) swietny jest Mikus
  11. bo bokser to pies marzenie :D
  12. jaki on jest piekny ja nie moge i jak cieplutko sie zrobilo jak kce wiosne
  13. hahahahaha
  14. miodzio
  15. az milo popatrzec na taka milosc :D
  16. juz nie moge sie doczekac :angel: :angel: Adda
  17. jaka delikatniusie jaaaaaaaaaaaaa extra
  18. ja sobie mysle ze Adda jest chetna ale ma leki takie jak i ja milam przed podjeciem decyzji ;) on sie nie zgadza :(
  19. hahahahahahaha ja i tak wierze ze to bedzie Agatka ;) nie wiem jak mam Ci dziekowac :buzi:
  20. nie wiem bo On dla mnie jest baaaaaardzo okej a jakies jazdy robi no coz
  21. hahahaha Ale Wind juz zaprosila Pania Prosze Pani hahahahahah Wpadla Adda na zdjeciontka a debesciakowi szczena opadla hahahaha Uwierz Wind ona z moich wycieruchow zrobila mila kreacje ;)
  22. Adda ja oszaleje po pierwsze nie jestem mila TYLKO PRAWDE mowie Po drugie Ty wygladasz mlodo i szczerze powiem ze nawet nigdy nie zastanawialam sie ile mozesz miec lat bo jestes suuuper a po trzecie to sportowe tez moga byc sexy ;) Wind cos wybierze a o wiek to jaki preferuje to trzeba tez Wind spytac ;)
  23. no bonie wiem o co innego moze mu chodzic gorszy jest jak baba :evil:
  24. Cola widze ze zaczynaja sie moje ulubone foty a to z kwiatkiem 8)
  25. [quote name='adda'][quote name='dbsst']ale teraz Adda dala do pieca brak mi slow :evilbat: Adda taka szansa idz zrob to dla Nas wariatow ;)[/quote] Dbsst, mi strasznie głupio przy Was młodych... I wcale się nie kryguję, nic z tych rzeczy... tak mi po prostu głupio...[/quote] nawet mnie nie denerwuj tylko smigaj do szafy i kreacje wybieraj Boshe przeciez jestes P I E K N A mam nadzieje ze pamiietasz moja reakcje na swoje zdjecie to byla pierwsza taka i jak narazie nikt Cie nie przebil a wiek czym ze jest wiek przy takiej urodzie
×
×
  • Create New...