[quote name='adda'][quote name='dbsst']ale teraz Adda dala do pieca brak mi slow :evilbat:
Adda taka szansa idz zrob to dla Nas wariatow ;)[/quote] Dbsst, mi strasznie głupio przy Was młodych... I wcale się nie kryguję, nic z tych rzeczy... tak mi po prostu głupio...[/quote]
nawet mnie nie denerwuj tylko smigaj do szafy i kreacje wybieraj
Boshe przeciez jestes P I E K N A mam nadzieje ze pamiietasz moja reakcje na swoje zdjecie to byla pierwsza taka i jak narazie nikt Cie nie przebil
a wiek czym ze jest wiek przy takiej urodzie