-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
[quote name='KaRa_TC']Moją mamą właśnie myśleliśmy kto by nam mógł pomysł i mamy osobe tylko musimy się jej spytać! Jest to mojej mamy koleżanka w średnim wieku, sama ma psa z schroniska, dokarmia bezpańskie koty i jeszcze mieszka w dzielnicy gdzie jest mnóstwo bezpańskich kotów więc może się udać. Trzymajcie kciuki,żeby się zgodziłą! Ale czy oni dadzą mi te koty???[/quote] no to ja trzymam :D
-
ładny żół Ka-ka gora Wind gora juz drze na sama mysl coz to za sesyjak bedzie stesknilam sie za Windowymi sesyjkami :D hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra :D
-
spoko tera przez tydzien wielkie baby czyli sayma i ja bedziemy kolo Kary ;) my juz Jej bajere na uszy naciagniemy ;)
-
no wlasnie dzis Lothi opowiadalam jak mi w parku spili psa :D obye chlopy :D ciesze sie ze moja wlochata sie podoba jak przejze dg co sie tu dzialo to cosik wlepie :D
-
dogomaniaCki gora :D Kara to Ty popytaj pobladz ;)a my z sayma sie u Ciebie zjawimy i wykradniemy Ci wszystkie psy i koty ;)
-
[quote name='KaRa_TC'][quote name='malawaszka']i pamiętaj, żeby spytać weta o jakąś zniżkę bo będzie więcej kociaków sterylizowanych :fadein:[/quote] Podzwonie poniedziałek po gabinetach i zoriętuję się ile gdzie wyjdzie cenowo. Dbsst i jak pojutrze wpadasz? :wink:[/quote] no wiem ;)
-
[quote name='malawaszka']i pamiętaj, żeby spytać weta o jakąś zniżkę bo będzie więcej kociaków sterylizowanych :fadein:[/quote] koniecznie i powiedz nam jak mamy Ci kase wplacic :D
-
dobra juz daj spokoj ;) sliczne kociaki :D
-
[img]http://img198.echo.cx/img198/5403/ziew7ec.jpg[/img] przepiekna maskotka :D
-
prawdziwa matka chrzesna :d z Dagi :D Kara to dowiadujesz sie o wszystko a my zajmiemy sie "zborka" czy oraganizowaniem kaski :D jak bedziesz wysztko wiedziala to powiedz jak kase mamy Ci przyslac :D
-
[quote name='KaRa_TC']Zanudzać???Co Ty mówisz nad nigdy Szpila nie zanudzi :D A jakie wąsy Szpiluchna ma :lol:[/quote] he he he po mamusi ;) :lol:
-
[quote name='KaRa_TC']I jak ja wam się odpłace? :oops:[/quote] normalnie wysterylizujesz kotki :D i jak starczy kasy to kotke :D ;) dowiedz sie tylko ile to bedzie kosztowac zebysmy wiedzialy jak rozlozyc swoje domowe budzety :D
-
no to jest juz nas 3 :D
-
[img]http://img171.echo.cx/img171/1330/obraz0404hx.jpg[/img] to jeszcze to i to [img]http://img171.echo.cx/img171/8290/obraz0237vt.jpg[/img] menel moj koffany :D mam kilka portretow ale nie chce Was zanudzac
-
[quote name='KaRa_TC']Jaką Szpila ma śliczną tą mordulkę!!! A trufelek miodzio!!! Więcej Szpili prosimy :P[/quote] osz Ty cholero malo Ci ;) :lol:
-
[quote name='daga10011']dbst-ja jestem za i pierwsza do gara wrzucam :lol: .tylko Kare namowcie :D[/quote] namowimy tylko musi byc wiecej chetnych do zrzuty a Kara musi sie dowiedziec ile to bedzie kosztowac :D nie zapominajcie ze teraz przez rok bede regularnie odwiedzac Kare :D
-
a moze pomozemy Karze i zrobimy zrzute na sterylizacje :D kto jest za kazdy po jakiejs kwocie i cos sie uzbiera chociaz na dwa kotki
-
[quote name='Evelina'][b]Beata[/b], proponuje zebys nie szukala juz zdjec po Dogo, tylko wklejala te ktore sami zainteresowani wskaza. Mniej zamieszania, pracy i niepotrzebnego poprawiania :wink:[/quote] tez tak mysle i tak masz juz duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo roboty heheh tylko czemu ja taki poczochraniec musze byc ;) (ale nic nie kce zmianiac w koncu taka jestem ;) )
-
he he he ale ciagle sa te przemile usmiechniete twarze :d no i widac zmiany :D
-
qrde i znowu siedzialam w albumie :D extra pomysl :d extra Dgmniacy i najextrowinska Poświata pomyslodawca i wykonawca :D jeszcze raz :buzi:
-
[quote name='Wind'][quote name='Alicjarydzewska'] :o a co Ona robi tym pędzelkiem :o :lol: :lol:[/quote] Nawet nie pytaj :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote] hehehe cholercia i znowu Wind mnie nakrywa jak o Jej magicznym pedzelku rozpowiadam :oops: ;) :lol:
-
a to ukochane wary :D [img]http://img129.echo.cx/img129/452/obraz0282yv.jpg[/img] [img]http://img129.echo.cx/img129/3215/obraz0383xx.jpg[/img] troche duzo nas tu sie zaczyna robic ale wyjezdzam na tydzien i nie bede nic wlepiac to sie wyrowna (chyba ) ;)
-
po raz setny moje fafluniaste wary :D [img]http://img129.echo.cx/img129/452/obraz0282yv.jpg[/img] i takie :D [img]http://img129.echo.cx/img129/3215/obraz0383xx.jpg[/img]
-
hehe tak fajerancko gila Cie po twarzy a potem patzrysz w lustro i nie wierzysz :D
-
iiiiiiiiiiiiiiiii male miss gora ;) :lol: