Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. [quote name='Pysia']A co ? :shock: Chciałabyś coś tego? :shock::shock::shock: :evil_lol:[/quote] chciałabym opowieści zboczonych treści jak to nimfa potwora mimfa 9nie wiem czy jest takie słowo ale mi sie rymło ;))
  2. a co zrobilabys czyso teoretycznie jakby jakis kłaczek zamieszkał między twymi żebiskami lwico :cool1: :diabloti: :lol: :lol: :lol:
  3. [quote name='Pysia']Mam nadzieje ze jutrzejszy dzień będzie już ok :razz: Wedziałam ze złapiesz :diabloti: Napisałam to z premedytacją :evil_lol: Ja jestem śliczna tygrysica :diabloti:[/quote] a ja wiedziałam ze kusisz bo jakos tak bez piątkowo jest dziś :evil_lol: :evil_lol: czyli zasysasz z mięchem :evil_lol: mmmmmmmmmmmmmmmm dobrze ze nie mam włosia na klacie :evil_lol:
  4. PtYSIU mmaaaaaanmmnieniesiu ja z TOBĄ :loveu: :loveu: :loveu: ijlowiu ijlowiu ijlowiu bardzo macz :evil_lol:
  5. czesc wariatki gdzie wariujecie pokaz zdjęcie swojego TZta babcia grzecznie(:mad: ) prosi :loveu:
  6. PtYSIU łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/55/ce3be94509a77008.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/55/c4cae37e63ff76e4.jpg[/IMG][/URL] chcesz w dziób [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/55/0dcaf5cd6f24cddc.jpg[/IMG][/URL]
  7. [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-16-3.jpg[/IMG] one znalazly swoje miejsce na ziemi to MEDUZA :evil_lol: miałam na myśli inna blondi :diabloti: czuje sie zaproszona ja i mój pseudopies :cool1:
  8. czesc Laseczka :loveu:
  9. [quote name='Pysia']Ja wolę bezwłose bo potem pluje kudłami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Tajemnice [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l32.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l32.jpg[/IMG][/URL] [/quote] taaaaaaaaaaaaaaaaaaak widze to Ty zasysasz gryziesz czy owijasz w koło kłów ze później plujesz kłaczkami :cool1:
  10. czesc sisterka ale fajne bokserowe urwisy :loveu: i zarabiste bokserowe kicze :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Pysia']Łapki pod śliniak schowałem ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l20.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l20.jpg[/IMG][/URL] Ciut lookne :diabloti: ...... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l25.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/11l25.jpg[/IMG][/URL] [/quote] imponujące podobieństwo :loveu: Tommy ma imponująca klate taka duz ai owłosiona takie lubie ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. o rany jaki mały ludź to takie w ogóle istnieją toż to skrzat jest niesłychany co w Wodnik aposzedł ślady :cool1:
  13. boshe PtYSIU maammmnin,mmmmmisi toż to Zmokowoszpilowe spojrzenie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: wow jaki utalentowany Mozart siedzi u Ciebie na poddaszu :cool1: :evil_lol:
  14. [quote name='Maga100'][B]Moja droga Narcyzo. Taka zima była u mnie do poniedziałku włącznie. Teraz już jej nie ma, nad czym ubolewam bardzo :placz: [/B] [B]a oto ONA. DUMNA I BLADA. I NIEDOSTEPNA.[/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/2-11-43.jpg[/IMG][/quote] no no nie wyjęta podobizna takiej jednej ;)
  15. zdjęcia wczesniej robione były kitem zdjęcia te 200ką sigma [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/55/5f8ca7ee3f232191.jpg[/IMG][/URL] kit [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/55/f76e2ac2e6748a66.jpg[/IMG][/URL]
  16. ogłaszam konkurs na piękniejsze różowe ubranko dla tej oto modeliny z plasteliny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/55/6de748e00a38406c.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/54/83d419f03e569af1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/55/c887eafd29004d25.jpg[/IMG][/URL]
  18. zdjęcia mega kiepskiej jakości no ale cóż :p oto kilka Szpilek :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/54/619bb22abd326756.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/54/84afb468deb5047f.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Agga'][IMG]http://images20.fotosik.pl/46/a94b61f2dda71b2a.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkgreen]ale ma zamulone oczka[/COLOR][/B][/quote] bo to ZAMUŁKA ;) [quote name='Vectra']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [COLOR=magenta]miały racje [/COLOR]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hahhahaha :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']A no przecież. I oczojebna różowa kokarda na czubku :-P[/quote] hahahha bowsko by bylo :loveu: :evil_lol:
  20. a teraz już w zasadzie spadam a tu prosze zajrzec i zalicytowac ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3407956#post3407956[/URL]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:cool3:a co tak słabo ........dlaczego TZ rusza klawisze +i-:crazyeye:/ szwagierka sie pyta:evil_lol:/[/I][/B][/quote] hahahahahaha słabo :shake: on mi stale dokucza dzień w dzień :diabloti: [quote name='bonita'][B][I]Jest kurturarny:evil_lol: , mój mi tylko krzyżyk z prawej górnej naciska[/I][/B] [/quote] hahahahhaha mój czesto back space :diabloti: [quote name=':: FiGa ::']Coś wiem o tym kręceniu głową i zainteresowaniu ciuchem I napewno nie zapomnę chłopaka jadącego na rowerze, który sie na łaciatą zagapił i wjechał w barierke na moście A ja bezczelnie rechotałam, w tym wypadku po prostu nie mogłam się powstrzymać Teraz jest luty więc ludzie mogą patrzeć pod kątem zima-ubranko, łaciata była ciachnięta końcem kwietnia - pogoda piękna, a tu jakaś smarkata spaceruje z kropkiem poubieranym w dziwne stroje Powariowali czy coo hahahhahahahaa Zdjęcia Szpili w ciuchu mile widziane :razz: Co do zdjęć - ta to ma dobrze [/quote] dzis dwie dzieczynki doszły do wniosku ze słodki pies fajne ubranko ale lepsze było by RÓŻOWE :p [quote name='malawaszka']hahaha dobre dobre - zatrudniłaś stróżów/stróży? na etaciq hahahahah TZ Cieć chciał przypomnieć że też istnieje na dogo[/quote] jego istnienie jest stałe i nie kończące się :eviltong: :evil_lol: dzis miałam raport znowu ile to czasu pies siedzial ile to sasiadka go pilnowała i ile sasiad były tez odwiedziny sąsiadów i zapytanie kiedy zdjęcie szew :evil_lol: lubie mój blok :loveu: [quote name='madzia18sosnowiec']ja tez lubiem a co biedaczek z przejedzenia na klawiature ci sie zwalił :evil_lol:[/quote] hahahhaha jakby MAUPA :roll: :evil_lol: :eviltong: [quote name='paula_z']Hahaha :grin: Ty mu tak poznakuj, jak swoje rozliczenia robi :evil_lol:[/quote] lepiej nie :shake: :evil_lol: [quote name='malawaszka']buuuahahahhahah :roflt:[/quote] HA HA HA [quote name='evaxon']hehehe witam babciu:loveu: witam tzcie babci:evil_lol:[/quote] cheloł :evil_lol: [quote name='Iza i Avanti']Doberek! Całuski dla Szpilastej doopki![/quote] własnie ma całuski od TZa :roll: :loveu: [quote name='Wyjątek']Witamy!!!:multi:[/quote] witam :multi:
  22. [quote name='lothia']nie bądź taka sprytna, sąsiadka a Majki jeszcze nie widziałaś:mad:[/quote] właśnie chowasz Majeczke przedemną :placz: :diabloti: :evil_lol: [quote name='Asiaczek']Oj, naogladałam się takich ciuszków, naoglądałam... Bardzo twarzowe...:evil_lol: Pzdr.[/quote] hahahha może chcesz przymierzyć :p [quote name='madzia18sosnowiec']witamy pączusiowo po dluuuugiej nieobecnosci :buzi: debe widze, ze na pistacjowe kolory sie przerzucilas :evil_lol:[/quote] no witamy witamy mojego kwiatuszka :loveu: wiesz lubie pastele ;) [quote name='Pysia']Ja to chyba moim taki kupię na spacery ale z rękawami ;) Nie będę musiałam myć milion razy na dzień podłogi :evil_lol: Tylko moim jest w błękicie do twarzy ;) Tak jak mnie:loveu: [B]Behemot -[/B] masz śliczny banerek :loveu: A wiesz że ten psiak w środku do złudzenia przypomina obrys niufa? :loveu: Do tego ta woda....Normalnie zakochałam się :loveu:[/quote] hahahhahahhahahha juz sobie wyobrażam sobie niufy w pistacjach :cool1: banerek zaiście PIEKNY :loveu: [quote name='PIKA']No dobra to gdzie foty ubranej Szpili ? :roll:[/quote] później :eviltong: [quote name='Alicjarydzewska'][B][I][IMG]http://images11.fotosik.pl/53/813aea23235c48f3.jpg[/IMG][/I][/B] [I][B]:loveu::loveu::loveu:o moja najuroczniejsza szpilkowa[/B][/I] [I][B]Rany ale sie najadłam słodkości ..............od jutra koniec ze słodyczami .....a może poczekam jeszcze kilka dni z tą dietą:oops:;)[/B][/I] [/quote] a ja ty+l-k+o dwa poc-zu+-sie zjadłam-+ +-te zna-k+i to mój +T++Z+++
  23. [quote name='Behemot'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/46/a94b61f2dda71b2a.jpg[/IMG][/URL] Nie ma tu zbyt mądrej miny... :evil_lol: Ale cmoknąć w pychola to bym ją cmoknęła :loveu:[/quote] ona z regóły zbyt mądrej miny nie miewa :evil_lol: i za to ja między innymi kocham :loveu: a co do ciucha trzeba było Szpili większe zakupić bo jej łapki nie wchodziły w mankiety do końca hahhahahaha
  24. a oto nowa moda budząca uznanie na moim osiedlu (no może z uznaniem to przesadziłam zaciekawienie i kręcenie głową co najwyzej budzi ;)) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/46/f16533858ee56e9d.jpg[/IMG][/URL] postaram sie wstawić zdjęcia Szpili w ciuchu :cool1:
×
×
  • Create New...