-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
pyyyyyyycha sok żurawinowy a może jakies % do tego soku :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
dbsst replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
czesc browarniczko :evil_lol: jak tam blat :evil_lol: jak koty :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
zastanawiam się czy ja poznam T :roll:
-
[quote name='Maga100'][B]kochana mamo, zdejmij mi to wstrętne podgardle dziecięce[/B] [B]przysięgam, ze nie puszczę pawia na bluzeczkę....[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/s12-1.jpg[/IMG] [/QUOTE] ładny śliniak tylko czemu ja znaczy on ma taki sam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witaj ma ukochana bankowa dziewczyno, włócząca się po galeriach :diabloti: czy tejskniłaś :diabloti:
-
witam jak cieszymy sie ze jesteś pierdu pierdu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i............mało zdjęć :roll::diabloti:
-
jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::p
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ:diabloti: miałas jakieś wątpliwości?:evil_lol: Witaj Kangurzyco:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] skądże znowu jakie wątpliwości :shake::diabloti: Raczej kulo śniegowa :evil_lol: [quote name='Cimi']Oj, dawno mnie tu nie było ;). Gratuluję Debe Jaśka ;) :eviltong:[/QUOTE] oj dawno dawno daaaaaaaaaaaaaaaawno Dziękuje ale będziemy sobie gratulować jak będzie po tej stronie macicy :loveu: [quote name='Cola'] :roflt::roflt::roflt: dobre, dobre....ale z braku laku i to zdjęcie możemy pooglądać :evil_lol: Wyspana??[/QUOTE] czy to nie będzie pornografia jak pokaże swoją szyję macicy :cool1: a i owszem wyspana :p Mój syn dziś w nocy chyba zmienił ułozenie i jest głową w dół! z rana dostałam w motek a teraz z bani w..........no właśnie w co :roll: w kazdym bądź razie nie mam jeszcze obitych TYCH rejonów i czuje się DZIWNIE :roll: Mam nadzieję, że mi nie wypadnie w nocy :evil_lol: ja ciągle na blue connectcie i ciągle w pozycji łóżkowo rozgardiaszowej :diabloti:
-
jaka szyjka Jaśka chodziło mi o szyjke macicy :shake::cool1::evil_lol: idę spać:cool3:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]He he he....może jednak jest sprawiedliwość na tym świecie:diabloti: Zartowałam.......3,500 wystarczy;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] tak wiedziałam, że mogę na ciebie liczyć :mad::shake::evil_lol: [quote name='Cola']połowa 28tc :cool1: tydzień temu maluch miał usg i przekroczył 800g i mam wrażenie jakby przybierał coraz szybciej na wadze :roll: zobaczymy ile będzie ważył pod koniec miesiąca :p generalnie Junior ma talię jak osa jak na swój wiek, ale podobno ma mu się to wyrównać - chociaż na to nie liczę :lol: z relacji teściowej A. urodził się z wąskim brzuszkiem (czyli może mieć to po tatusiu)...ale A. zawsze dodaje "ale za to szerokie bary" :lol:[/QUOTE] mój znowu ma brzuszek jak piłeczka :loveu: [quote name='Cola'] :evil_lol: u mnie będziesz miała odpust :diabloti: raczej wątpię żebym w najbliższym czasie odkopała swoją galerię :p A. wyjechał na kongres :cool3: i mam zamiar zrobić imprezę piżamowo - maseczkową itd. kuracje upiększające, odmładzające :razz:[/QUOTE] mam nadzieję, że od poniedziałku będę normalnie podłaczona :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] mówisz masz :cool1: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13449422#post13449422"]Joker i Toffi + cała reszta.... - Strona 285 - Dogomania Forum[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] bedzie się działo :razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam nadzieję , ze będzie jeszcze jakieś foto Jaśka przed styczniem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie mieści się w kadrze więc z usg to raczej nie ale moge dać zdjęcie szyjki :evil_lol: [quote name='Cola']Alu odkopałaś....puszkę pandory :evil_lol: teraz będę musiała jakieś fotki odkopać :mad:[/QUOTE] będa fotki shit a ja nie chce marnować swojego limitu :evil_lol: dzis Jaśko Grubaśko miał czkawkę o 5:30 REWELACJA dla mnie może mieć czkawkę cały czas to było super przyjemne :loveu: i strasznie łaskotało :loveu: no i miałam tube jak sobie wyobrażałam ten wielki łepek latający przy kazdym czknieciu :evil_lol::evil_lol:
-
jestem trochę uziemiona nie mam nata i korzystam z blueconnecta stąd moja absebcja na waszych galeriach. Jak przywrócą mi stałe łącze nadrobie zaległosci no dobra postaram się nadrobić :cool1:
-
[quote name='Cola']rany już 2kg :razz: jak ta waga szybko leci :lol: Mój dopiero co zbliża się pewnie do 900g :lol: i podobnie jak Jaśko rozrabia....ale nocą :mad: ostatnio zrobił sobie bieżnię z mojej wątroby i usilnie ją maltretuje w środku mojego błogiego snu :angryy:[/QUOTE] a w którym jesteś teraz tygodniu?? gadałam z lekarzem powiedział, że nie jest gigantem hahhaha nawet nie chce wiedzieć ile waży gigant w 31tc ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ulala...bedzie co pchać:diabloti::evil_lol: Ale fajnie że wszystko ok....odpoczywajcie;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] raczej będzie miał mnie kto pchać takie wielki drań wózek z matką emerytką będzie pchał jedną ręką :evil_lol: [quote name='agbar']A ja zaczelam 32 tc i ten moj jakis kurdupel:evil_lol:Tez dzis bylam na wizycie:lol:Alex wazy 1,6kg a jego stopa ma cale 5.95cm....Podobno do porodu ma podwoic swoja wage...niech podwaja.... 3200 wypchne ale wiecej??...bron mnie panie boze:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] to ma stopy jak pletwy hahaha a ile ma kosć udowa?? ja mam nadzieję, że Jaśko Grubaśko wyjdzie z tamtąd maks 3.400kg bo inaczej ja go nie rodzę. Gadałam z taką dziewczyną i ona mówiła ze w 34tc jej syn ważył 2.700!!!!! dziś się urodził i ważył 3.200kg ponoć niektóre tak mają, że przybierają na maksa a potem stopują Szczerze liczę na to bo inaczej :shake: 5kg jak Tatuś :shake::placz::placz::placz: moja mała szanowna i seksowna :placz:
-
[quote name='dbsst']po tatusiu :cool3::loveu: i długaśny[/QUOTE] a dziś zaczynamy 31 TC :cool1:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :crazyeye:ja pierdziu ....duży chłopak :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] po tatusiu :cool3::loveu: i długaśny
-
my tylko na chwilę mieliśmy usg ważymy 2kg i tylko tyle pamietam, wszystko mamy zdrowe jest git. Jasiek rozrabia strasznie więc idę leżeć
-
siedzę na laptopie i mi nie wygodnie więc klikac nie będe robie zakupy:cool1:
-
jestem odpoczywam robie zakupy w sieci kupiłam pościel i prześcieradła jest git :cool3:
-
hahahhaha żirafe i my mamy ale ten dziki kot jest w dechę :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj to maleńko :shake: w co ty tego Jaśka odziejesz :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a jak ten to ja też jestem ciekawa za ile i gdzie i w ogóle :cool3::cool3::cool3::cool3: a Jasiek to chyba będzie chodziła w samej pielusze i skarpetach :placz::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ten psiworek co ci pokazywałam na allegro ?? Ciekawa jaka będzie cena ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] fajny jakis:cool1: [quote name='Maga100'][B]a że tak zapytam - co masz zamiar zrobić z tym stadem rzeczy dla Jaśka? W ramach rozrywki będziesz go przebierać co godzinkę?[/B] [B]Mnie się wydawało, że to ja mam dużo ubranek dla Tadzia... :roll: Wydawało mi się :evil_lol:[/B][/QUOTE] wydaje mi się, że mam mało ubranek szczególnie zimowych :cool1: tylko trylion siatek :placz:
-
[quote name='Maga100'][B]taaa, chciałabym zobaczyć, jak wracasz do poprzedniego mieszkania i dostajesz klaustrofobii :diabloti:[/B] [B]no to chyba dobrze? Bo czym masz zamiar jeździć TY? :cool1:[/B][/QUOTE] no mogłabym dostać ale to kwestia przyzwyczajenie :evil_lol: no ja FRONTERĄ mam zamiar jeździć :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
na niemieckim ebay-u to kupiłaś. na allegro strasznie drogie są wyprawki te fajniejsze no może nie strasznie ale droższe. ja właśnie siedze na allegro i kupuje i kupuje i kupuje :shake::diabloti::evil_lol:
-
[IMG]http://www.imagic.pl/files//15160/IMG_0421ps.jpg[/IMG] taki widok mam z okna dziś :p
-
[quote name='agbar']To ja tez sie pochwale..tez se wygralam wczoraj aukcje... Zaszalalam za cale 2,50:evil_lol::evil_lol: [URL]http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=180424152873[/URL][/QUOTE] przykro mi nie otwiera się :mad: bylismy dzis na starych śmieciach - zdjęc nie mam, za to spotkaliśmy starych znajomych i w ogóle było fajnie. Szpilka wylatała się z kolegą tęsknie na te sare śmieci :placz::placz::placz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] na nawigacji to ja sie nie znam :diabloti:mój TZ póki co trafia do domu :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Miłego sis :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]:diabloti:[/QUOTE] masz szczęście :evil_lol::evil_lol:, ze wraca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :cool3::cool3: [quote name='Maga100'][B]haha, czy myślisz, że dlatego go ciągle nie ma, bo ma kłopoty z nawigacją podczas powrotów do domu? :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/QUOTE] na to liczyłam zeszły tydzień byłam słomiana wdowa, wczoraj spał dziś spał a teraz co chwila chodzi do piwnicy albo do garażu czy powinnam się niepokoić :lol::lol::lol: pomocy z nawigacja bo teraz sobie wymyślił, że chce samochód :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
pochwale się takie buty wygrałam dla Jaśka za całą.....................złotówkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/795/14/22/795142283[/IMG] Pani mieszka niedaleko i może zgodzi się na odbiór osobisty. :diabloti: