Witajcie sznauceromaniacy!! :)
Witaj Olu, dobrze, że juz wyzdrowiałyscie i jest wszytko OK, wreszcie będziesz mogła więcej pisać na DGM, a jeszcze jak będziesz miec internet w domku to będzie super! :buzi:
Olivko, Gratuluję - kiedyś czytałam sobie poczatki sznauceromaniaków i pisałaś , że Twoim marzeniem jest miec własny dom z ogrodem - i widzisz marzenie sie spełniło!!!!! :angel:
Witaj Mek: jasne, że o Tobie pamietamy, ja też żadko piszę, ale piszę - mam nadzieje, że jeszcze mnie pamietacie!?! :wink: