Jump to content
Dogomania

julcia_so

Members
  • Posts

    524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by julcia_so

  1. Waszko,ja to samo!! Tak mnie dzis bolała głowa, ż emyślałam, że niewytrzymam!! :( Pink, świetne to zdjecie!! :lol:
  2. Oj, to ja już zaczynam się bać orsini! :lol: :lol: Witaj Koro!!! :D Super, że powróciłaś!! :P
  3. Hehehe...wiedizłam, że Kasia jakoś da sobie radę z usprawiedliwieniem siebie!! :lol: [quote]ja to jakas slepa jestem bo nie widze:((linka[/quote] Orsini, link do strony Kasi jst w Kontakcie ze sznaucromaniakami! :angel: [/quote]
  4. No superowe!!! :) Tylko czemu tutaj tez ich nie pokaże....:(((((( Al więcej dzieł Kasi mozna zobaczyc na jej stronce - chyba podała ja w linkach :) Zdolniacha!!!
  5. Hehehe...będzie sie biedna musiała jakos usprawiedliwić :wink:
  6. [quote]za Dena[/quote] Waszko, dziekujemy! :calus: [quote]moze sobie pisac...ale ma TU byc aktywna!!! a nie tam jest a tu nie:((((([/quote] Zgdzam się z Tobą!!!!
  7. Widzę, że orsini nadzoruje wszytkie fora, żeby czasem nikt tam nie pisał! :lol: :wink:
  8. Orsini, Kat&Seja to ta soma osoba co pisze u nas na sznauceromaniakach, ale z nickiem Seja :) To prawda pisze tez na innym forum.
  9. [quote name='orsini']zdrowko Deniska :angel: :angel: :angel:[/quote] Orsini, bardzo dziekujemy!! :calus:
  10. [quote]Jak cos to zapraszam do współpracy [/quote] Bardzo chętnie!!!!!!! :angel:
  11. [quote]Za zdrowko Deniska , co by nie chorowal [/quote] Oluś, bardzo dziekujemy!! :calus: Denisek przesyała gorące buziaki!! :wink:
  12. [quote]odlatujący sznaucerek , hi hi [url]http://photos.linternaute.com/document/image/550/148740/chien-animaux-schnauzer-cote-landes-.jpg[/url] [/quote] hehehe...ale świetny! :wink: [quote]No zdolniachy z Was:) Obytak dalej! Kurcze rosnie mi konkurencja !![/quote] Agatko bardzo dziekujemy! :calus: A to wsyztkod zieki twoim radom!!! A wiesz, spodobało mi się to trymowanie, strzyżenie itp.... :wink: Ale moje to jeszcze odległe plany! :lol:
  13. Ja tez od Oli (Ka-Vangi) i Justynce dostałam ten email, ale ja neistety nie wiem co tam pisze...... :roll: A Denisio jest przeziębiony...:( Od wczoraj jakis dziwnie spokojny, wymiotował troche flegmą, cały ciepły jest i trzęsie się z zimna, a teraz lezy pod kocykiem opatulony - chyba ma goraczke...:( Trzeba bedzie jechac dzisiaj do weta z nim...
  14. Wsyztkim bardzo dziekujemy za miłe komentarze i fryzurce Deniska :) :calus:
  15. Marto - ale Edi juz fajny, duży! :) Super wygląda! :))))) :lol:
  16. No Mek! :) Całkiem super ci to wyszło!! :)
  17. Witajcie!! :) Agatko i Olu Dengi z wystawy na wsytawe robi się coraz to piekniejszy!! :) ON jest cudony i sliczny!! :) :calus: a ten włos na łapciach - ech...... :wink: poprostu cudo! :smilecol:
  18. Orsini, aleświetny ten szczeniorek!! :lol: Ale Mamuśka ma piekniaste łapencje!! :D Gratluje pieknych szczeniaczków! :D
  19. Witajcie!! :) Olu, zgadzam się z Waszką - Lordzik jest cudowny!!!!! :) Pieknie zbudowny i wogóle, kolorek sliczny!! :) ech...cudeńko! :lol: A i zdjęcia w galerii sa super!! :) Prosimy o więcej! :wink:
  20. Witajcie a mnie się spodobał, a nawet bardzo pomysł z woreczkiem bo enis to zarłok i nic nie znaczy więcej niż jedzonko:) a jak wsadze tam trochę marchwecki to on chyba zwariuje!!!:))) mam nadzieję, że zakapuje bedę mu mówić aport i wtedy jak da to dawac karme ale ciekawey czy potem przeniesie sie z tym na koziołek ale powinien znając juz komende.......
  21. To Jostra będzie miec może białaske na 14 lutego na Walentynki! :lol:
  22. Oluś, ale piękne zdjęcia!! :) PO pierwsze masz piękniasty domek!!! Jestem po wielgasnym wrażeniem!! 8) A Bagita mnie poprostu użekła, taka śpiąca królewna!! :lol: A zdjęcie śpiącej Nafusi i Bangi jest extra! Nie moge się na nie napatrzyć! :smilecol: P.S. Bym zapomniała, super wyszłaś na zdjęciu z Nafcią!! :calus:
  23. Justa witaj w śród zywych! :lol: Ale ta nasza Pas zdolna! :angel: [quote]Julcia może nam zdradzisz ten sekret?[/quote] wiesz ja już sama nie nadążam! :lol: Ale sekretem ejst chyba to, ze niektóre osoby cały czas ą przy kompie i pobudzają FZ do pisania :wink: [quote]Z zegarkiem w ręku 56 minut mi zajęło przeczytanie Waszych dzisiejszych rozmów!!! [/quote] O rany!! :o To ja nawet wszytkiego nie czytałam bo leń jestem ! :oops:
  24. Marto, a ja dokałdnie to samo! :) Nie ważne ile kto ma lat ważne, że jest sznauceromaniakiem! :lol:
×
×
  • Create New...