Jump to content
Dogomania

julcia_so

Members
  • Posts

    524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by julcia_so

  1. [quote name='Ka-Vanga']A czy zauwazyliscie, ze wreszcie godzina naprawiona na dogomanii, juz nie pokazuje takiej z kosmosu[/quote] A no właśnie!:) Nagroda dla Oli za spostrzegawczość! :angel: :wink:
  2. [quote]widzę że nie zaglądacie na topic o sznaucerach Poznańskich więc piszę i tu JUŻ WSZYSTKIE MAJA DOMY [/quote] Ale super!! :)))
  3. Martuś! Ja już wiem, żę będziesz mieć sunię, ale jeszcz raz Ci pogratuluję! :calus: Za 500 strone!! :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: [quote name='alexandra']U nas też Marta jakość i miła atmosfera dodatkowo[/quote] Całkowicie się zgadzam! :D
  4. [quote name='Malawaszka']ogoniasty prześliczny ciapowaty jeszcze i duuużo mówił do Luny a ona go miała w nosie a on do niej mówił i mówił[/quote] Juz zaczynam Ci zazdrościc tego olbrzymka! :oops:
  5. [quote]jak nie cześciej[/quote] Domyślam się waszko, że przy Tobie to wszytko możliwe! :wink: :biggrina:
  6. Super waszko jakbyś miała olbrzymka po Nafce :) Ola (Ka-Vanga) by miała 24 godziny na dobę informacje o szczeniaczku! :wink: :evilbat:
  7. Waszko, to czekamy na więcej informacji i olbrzymku i oczywiście na zdjęcia! :) Fajna ta hodowla, własnie oglądam stronke :angel:
  8. [quote]a zaraz ide do domku wiec prosze nie krzyczec:)))[/quote] Ale za to orsini nas sobie jutro przeczyta i wszystkim wlepi kary! :wink: :evilbat:
  9. Pas, będziesz z nami duchem! :)
  10. Waszko, super zdjęcie! :) Luncia taka słodziutka na tym kocyku - ale bardzo ładnie razem wyglądają! :wink: I chcemy jeszcze więcej! - :lol:
  11. Ja też jadę do Katowic i straszliwie się cieszę, że Was spotkam!! :) :calus: I juz wiem kto jest kto i jak wygląda więć bez problemu Was wszystkich poznam! :angel: :wink:
  12. Agatko super zdjęcie!! :) Ależ ten Denguś jest piękny!! :angel:
  13. Agatko Wielgaśne Gratulacje!!!! :))))) Ale super!! :angel: Nie dziwię Ci się, że aż płakać Ci się chciało ze szczęścia!!! Denguś taki mały, a juz ma takie sukcesy - jeszcze raz Wielkie Gratulacje dla pięknaśnego Słonika i Dengusia!!!!! :laola: :laola: :laola: :laola: :calus:
  14. Justa super fotki!!! :) Galcia kapitalnie wygląda w tym ubranku! :angel:
  15. Ok, to ja od razu zaloguje potem Magde i zagłosuje za nia bo jej narazie nie ma! :wink: :angel:
  16. Ten post wyżej napisałam oczywiście ja, ale zpaomniałam wylogować Magdy :oops:
  17. Witajcie! :) A ja też jestem chora...:( Tzn. bardzo przeziebiona i od czwartku mam już ferie :lol: (bo siedze w domciu od czwartku) Obym sie tylko szybko wyleczyła bo nie chche swoim chorubskiem ferii stracic, a u nas tyyyyle sniegu!! :wink:
  18. Malawaszko, ależ ta Luncia jest słodka!! :) A jaka z nije wygodnisia :lol: Pas super zdjęcia!!! Figusia świetnie wygląda na snieżku - taka czarnulka ;)
  19. Waszko, Pas i Justa - świetne fotki!!!!! :))) My jeszcze nie chodzimy na długie spacerki do Denisek chory, ale jak tylko wsyzdorwieje to bierzemy na spacerek aparat i cykamy fotki!! :wink:
  20. świetne zdjecia Malawaszko!! najlepsze z lepieniem bałwanka!!:)) naprawdę bomba! ale jak tak patrzę na Lunkę to je się naprawde tak mało kulek sniegowych robi na łapkach czy akurat zdjecia były wczesnie robione? bo Denis po 20 minutach to miałby od pazutków po przuch kule az byu nie mógł iść..... nie wiem moze on ma jakis włos dłuzszy albo coś ze mu tak strasznie łąpie....dlatego bez ubranka ani rusz;)
  21. [quote]a jutro jeszcze gorzej, bo mi pokoj maja malowac:((([/quote] Ale przynajmniej będziesz mieć ładnie w pokoju! :lol:
  22. Orsini, a co ty dzis tak tylko przelotem?!? :lol:
  23. Waszko, superowe foteczki!! :))))))) A najlepsza ta fotka jak Lunetka toczy wielgaśna kulę! :lol:
  24. Martuś, sliczny emblemacik!! :) Ależ sie ciesze!!!!!!!! Za naszych zwycięzców!!!!! Sznauceromaniacy górą!!!!!!!! :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :laola: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :calus: :drinking::drinking::drinking::drinking:
  25. [quote]Julcia ja narazie czasem piszę na fz ty też tam się pokaz[/quote] Koro, ja juz nie wróce na FZ! Tu jest mi bardzo dobrze - niektórzy wiedzą dlaczego odeszłam z FZ Koro ty również!
×
×
  • Create New...