Martuś!
Ja już wiem, żę będziesz mieć sunię, ale jeszcz raz Ci pogratuluję! :calus:
Za 500 strone!!
:drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
[quote name='alexandra']U nas też Marta jakość i miła atmosfera dodatkowo[/quote]
Całkowicie się zgadzam! :D