misti_Agatko - to prawda organizatorzy nie chcą zabardzo wpuszczac tych piesków, które nie sa wystawiane i zgłoszone na wystawe... Ja jak byłam na wystwie w Krakowie (w czerwcu br.) toszłam po ubranko - kupic Deniskowi, ale wypytywali się czy mam zgłoszonego psa mam im to pokazać itp.. więc powiedziałam im, że ide po ubranko i wtedy dopiero nas wpuścili i powiedzieli, że prosze szybko wracać... - nie wiem może boja sie, ze jakies pies jest nie szczepiony itp.., ze cos zrobi nie mam pojęcia :roll: