Jump to content
Dogomania

Bura

Members
  • Posts

    3637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bura

  1. My się do naszych Doktorków w piątek idziemy kąpać i dmuchać więc od razu świadectwo nam dadzą.
  2. [quote name='BlackSheWolf']dzieki za info. a jakies konkretne nazwy preparatow ? :) zebym mogla w necie znalezc i zamowic :)[/quote] Psich pojedynczych nie znajdziesz ale ludzkie ludzie dają. No, jest z Lavety witamina b kompleks. Plus rzeczy typu Arthroflex (u nas rewelacja) czy na odporność psie są np. Scanomune.
  3. Bura

    Rzeszów

    [quote name='Lavanara']Właśnie jest na homeopatach. :-)[/quote] Czyli nie tylko ja taka wiedźma :diabloti: A co dostaje?? U nnas najlepiej działały zastrzyki z w.w. homeopatów. Traumeel działa bosko i nie daje efektu pogorszenia ozdrowieńczego. Przynajmniej u nas :lol:
  4. Ja też poproszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzięki z góry :loveu:
  5. Doskonałe wieści od dystrybutpra, będą ze stoiskiem na krakowskiej międzynarodówce, więc zakupimy woreczek... albo dwa... albo trzy... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Bura

    Rzeszów

    [quote name='Lavanara']Diler dwa tygodnie temu się przewrócił, jego tarczka międzykręgowa eksplodowała do rdzenia kręgowego powodując paraliż.[/quote] Mojej Ajeczki kulawizna też z kręgosłupem związana i bardzo pomagały homeopaty. Discus Compositum oraz Traumeel s. Planuję jak wrócę z wakacji powtórzyć Discusa.
  7. [quote name='McDzik']Bura, ile by kosztowało odkupienie takiego jednego cudeńka z "1" na Kraków? :) Bo w sumie to rozetki dla spanieli tybetańskich już są, ale jedna brzydka wyszła i na dodatek juz w Krakowie jest, ale rano przed ocenami zawsze można przecież podmienić jeszcze.. i tak sobie patrze i patrze na Twoje piekności :) .. hm? :)[/quote] Masz PW :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Patrz, patrz, i ucz się :lol:
  8. Bura

    Odchudzanie

    A widzieliście tą promocję Orijena w telek?? 169 zł za 13,5 kg, w porównaniu z normalną ceną bosko!!
  9. Posiadanie jednej sprawnej ręki chyba służy mojej wenie. Oto efekty wczorajszej pracy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/233/853e4f95e8e859ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/233/c2d1fbe69ef5373d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/234/a73c73ff388eb825.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/294/7366db64af4e055a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/233/b433a658cb72a577.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/294/2312e28200ed7072.jpg[/IMG][/URL]
  10. Nie tylko w zooplusie jest timberwolf spotkałam też tu ale cena powalająca!! 282 zł [URL]http://www.katani.pl/index.php?producent=70&k_podkat=1020&sort=3[/URL]
  11. Bura

    Jak odchudzić ?

    Hehe, moje futerko troszku więcej waży :evil_lol:
  12. [quote name='karjo2']Wychodzi ciut powyzej 200 zl ( z dostarczeniem). Podoba mi sie sklad, jeszcze pozostaja kwestia testowania na zwierzetach. Bura, jak chcesz, moge troche podeslac Ci na probe ( pewnie pod koniec lipca bede kupowac, jak skonczymy RC)?[/quote] Ciut?? To skąd kupujesz, że ciut??? Jasne, że chętnie!!
  13. [quote name='Katica']270 zł to wcale nie tak mało... zwłaszcza że tego i tak w PL jeszcze chyba kupić nie da się :([/quote] 250 w Zooplusie. Wysyłka zdaje się za free. Porównywalne z Orijenem 6 fish, dla mnie by starczyło na całą wieczność więc z góry zakładam kupno na spółkę, bo moje futro je 10 deko dziennie. Szkoda że nie mają małych opakowań. 3 kg na miesiąc zupełnie wystarczy.
  14. Ja mam z Royala takie dwa pudła prostokątne w których mieści się po ok 3 kilo. Szczelne bardzo, wręcz ciężko otworzyć. Doskonałe też jako stołek albo mini drabinka jak nie dosięgam do szafy :evil_lol:
  15. Generalnie tzw. górna półka, szczególnie ta Ocean Blue!!! Na zachodzie bardzo polecana!! I cena tu niczego sobie!!
  16. Zastanawiam się jak to na prawdę jest z tym wiekiem psów. No bo moja suka, najpierw karmiona dziadostwem (śruta pszenna warzywa i mięso byle jakie bo tak kazał hodowca) potem koszmarne kłopoty ze skórą więc Eukanubą, potem suche czasem gotowane, potem 6 lat barfu potem (znaczy teraz) suche w mikroskopijnych ilościach plus surowe... i ma 12 lat... badania boskie... tylko troszkę łapki i kręgosłup zaczyna nawalać... Ale jak jest w chumorze to nikt nie wierzy że ma tyle lat... tylu sędziów to mówi... Nie wiem ile lat mamy jeszcze przed sobą, ale nic mnie to nie obchodzi!! A co do konserwantów, przeglądałam dziś strony różnych karm... Gilpa ma oba [B]BHT i BHA[/B]!!! Jakoś już mi się nie podoba...
  17. Zastanawiam się czy totw będzie na krakowskiej wystawie dostępne w małych workach... Napisałam do nich maila może odpiszą co i jak. A może ktoś z dostępem do hurtowni mógłby mi na Kraków przywieźć dwa małe woreczki??
  18. Bura

    Jak odchudzić ?

    [quote name='WŁADCZYNI']5 kg nadwagi to sporo nawet u większego psa, ba nawet u człowieka to dużo więcej dla stawów. :roll:[/quote] O tak, wystarczy spróbować cały dzień chodzić z 5 kg plecakiem, cały dzień... Masakra.... nogi nie moje ale ja kiepski piechur z drugiej strony... Jedno wiem, już po stracie 2 kg widać po psie różnicę!!
  19. [quote name='McDzik']U nas też jeszcze pustka w skrzynce.. Jak czytam o tych strasznych wypadkach z waszymi psami na peronach, to się cieszę, że udąło mi się znaleźć transport na ta wystawę samochodem... uff...[/quote] Ja tam się trochę nie zgodzę. Przez wiele lat nie mając samochodu jeździłam pkp i za każdym razem było bosko. Ajka umiała jakoś tak wskoczyć, żeby nie wpaść pod peron, a zawsze miała szorki to się ją ubezpieczało. Zaliczyła nawet podróż do Katowic. Najpierw Rzeszów - Kraków potem przesiadka i... dwóch równie walniętych gości z haszczakami poznanych tamże. Oczywiście dalsza podróż była już razem... To był początek bardzo owocnej przyjaźni która trwa do dzisiaj. Powrót wieczorem, z całym pociągiem do pełna załadowanym rosjanami itp. wracającymi do domu (bo relacja Wrocław - Przemyśl), spanie psa na ich bagażach i dwóch opryszków wynoszących psiaka na rączkach "żeby łapy nie uszkodzic". :cool3: Taki folklor :cool3: Albo ekspres do Warszawy na międzynarodówkę i sugestia pana konduktora : A tam kawałek dalej panie z takim cudnym psem mogą do pierwszej klasy na moją odpowiedzialność i niech psina nie leży na podłodze bo futerko przybrudzi, na aksamicie lepiej jej będzie. Moja mama świadkiem, możecie jej spytać bo mnie się to w głowie też nie mieściło. Autem jest fajnie, ale za to pociągiem ciekawiej. Można wielu fajnych (lub mniej) ludzi spotkać. A autem... jak się nie ma zmiennika to nawet piweczka po ocenie nie nada...:diabloti::diabloti::diabloti:
  20. Bura

    Karma z rybą

    Odgrzewam starocia :cool3: Zrobiłam małą analizę rynku co dostępne itd. Jakoś najbardziej do mnie ptzemawia Ori oraz ToTW [FONT=Arial][SIZE=2]Orijen 6 fish 268 zł za 13,5 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Taste of the Wild ok. 110 zł za 6 kilo[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Fish for dogs ok. 210 za 12 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Timberwolf ocean blue 250/15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Solid Gold Holistique Blendz 212 za 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Exclusion Fish & Potato 248 za 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] Forza Every Day Bio mięso i ryba 212 zł za 15 kg [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Eukanuba sensitive skin 175 zł za 12 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Best Choice Fish & Rice 194/15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Brit Care Salmon & potato 148 za 12 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]NUTRA GOLD Salmon & Potato Adult Dog 15kg 199 zł[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] MASTERY PRO Adult Breed with Fish 13,5kg 205 zł [FONT=Arial][SIZE=2]PPP Salmon & Rice 179 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nutrience derma 177 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]RC Sensitivity controll 225 zł za 14 kilo[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]RC Skin support 200 zł za 10 kilo[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]HILL'S SP Canine Adult Tuna & Rice 15kg 189 zł[/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Acana z łososiem 200 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Royal Canin Club Performance sensitive 202 zł/15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Cibau Fish & Rice 150 zł za 15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bosh Adult ryba i ziemniaki ok 160 /15 kg[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [SIZE=2]Almo Nature Holistic Large Diet Sensible 188 zł za 7,5 kg[/SIZE] [SIZE=2]COTECAN OPTIMA FISH SALMON 20KG 120 zł[/SIZE] CHICOPEE ADULT FISH RICE 15KG 140 zł [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  21. [quote name='Aszita']Nie wiem, co oni tam za morzami daja psom do jedzenia, ze maja taki wlos. U nich golden tez wyglada totalnie inaczej i tez zamiata wlosem.[/quote] No to może ja coś tu dorzucę. Koleżanki pies pojechał kiedyś do USA (skąd z resztą najpierw został sprowadzony), robić championat i na krycia. Już jak tam był ona pisała w mailach, że jej pies dostał sierści stulecia. Jadł niby jakąś tam karmę zwyczajną bez cudów, ale naprawdę, jak wrócił... miał dwa razy tyle włosa niż przedtem. I to nie rzecz typu - dorósł, zmężniał czy coś. Jechał już jako 4 czy 5 letni facecik. Naprawdę wyglądał bosko. A jak wrócił... pierwsza wylinka i było pozamiatane. Może tam jakoś inna wilgotność czy coś??
  22. O tak, tak, napiszcie jak z dworca tam dojechać to będzie ostatni dzień mojego pobytu nad morzem i właśnie ze względu nawystawę mam już rezerwację pociągu na 19 coś tam.
  23. [quote name='moth']Zaświadczenie potrzebne jest przy wejściu z psem na wystawę. Dlatego wszyscy, którzy wystawiają swoje psy muszą je szczepić.[/quote] Raczej muszą mieć zaświadczenie :evil_lol:
  24. Bura

    Naturediet

    W ubiegłym roku miałąm kupić właśnie rybę na krakowskiej wystawie ale jakoś zapomniałam (tak, jak zapomniałam upomnieć się o złoty medal, i inne rzeczy), ale w tym roku jak tylko będą to na 100% kupuję!!
  25. [quote name='McDzik']oOOOoo no bez jednej ręki to troche kiszka :crazyeye: no i co pudle zrobią biedne w Krakowie bez rozetek od [U]Burej[/U]? :( [/quote] No, jakoś się obędą bez...
×
×
  • Create New...