-
Posts
3637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bura
-
A z tym spokojnie, bierzesz na rąsie i można śmigać :) [IMG]http://psia.tv/admin/modules/galeria/files/photo_1271224068DSC_0398.jpg[/IMG]
-
Ale zaraz, na drodze do Radomia są trzy objazdy przez paryje, czy nagle pobjazdy zniknęły???
-
[quote name='Sylwia K']ile waży Igor?[/QUOTE] 23 kilogramów.
-
Ja w sobote zadzwonię na Policję chyba oni będą mieć najlepsze informacje
-
A ja się boję czy i jak dojedziemy oraz jak wystawię duże białe w taką pogodę... Jego tam za pazuchę nie schowam...
-
Nie wiadomo co z mostami... Okaże się na trasie....
-
Tere fere ja tam do plim plim nie mam talentu chyba :P
-
Słuchajcie a jak jest z tymi objazdami na drodze z Rzeszowa do Radomia?? Jak jechałam do Nowego Dworu to koszmarne objazdy przez paryje były...
-
[quote name='psiulka']Bardzo chętnie, będę się jeszcze kontaktować z Panią :)[/QUOTE] Oki, zapraszam :)
-
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=RWZs_GfZWP8[/URL] Z pierwszego dnia. I luzakowego biegania na ogólnodostępnym ringu głównym. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=0xm1FOW0XEQ[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=JN1yxUSPy9s[/URL]
-
[quote name='LadyDobermann']jesli chodzi o przejscia bez roznicy, zaliczylam z psami chyba wszystkie z ukraina + slowacko-ukrainskie do uzghorodu (tam chyba bylo najmniej sympatycznie). Co do championatow to owszem wystarcza 2 cace ale tylko dla psow ktore podlegaja probom pracy, w innym wypadku jest to 4 cace, a na decyzje to sobie poczekamy chyba dluzej... ja tez jestem zadowolona z wynikow mimo ze wystawa byla straaaaasznie dluga i meczaca, tyle ze towarzystwo bombowe :)[/QUOTE] Potwierdzam, towarzystwo bombowe, czekam już na Uzghorod :)
-
A ja jednak nadal będę męczyć: ZOSTAW SE TEGO BRĄZA!!! Cudo normalnie i ma coś w sobie!!
-
No dzięki, wiesz, małe ale i mniejsze widziałam, szkoda, że na ringu głównym na bisie młodzieży nie pokazałam go w ruchu w ogóle, bo były wszystkie młodziaki od grupi 1 do 10 więc ścisk i nie było szans, a on dopiero w ruchu na dużym ringu jest ładny... pracujemy jeszcze nad bieganiem po okręgu bo nam nie wychodzi, ale to jeszcze przy jego temperamencie trzeba wypracować. I nad trzymaniem ringówki, bo na filmie widzę, że prezentuję go jak molosa conajmniej, a nie takie plim plim (cytuję moją "ulubioną" sędzinę") :P
-
Gosiaaa... zostaw se tego brąza :) Cudny jest :)
-
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=RWZs_GfZWP8[/URL] Filmik z pierwszego dnia we Lwowie.
-
Czy w podkarpackim nadal jedynie związek ma tor przeszkód??
-
Czy ktoś z osób jadących na wystawę do Radomia ma może drążek pomiarowy i mógłby mi na wystawie zmierzyć moją bestję?? Byłabym wdzięczna... czy takie urządzenie można gdzieś w ogóle kupić w Polsce??
-
[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9789/img9024.jpg[/IMG] Shot at 2010-05-14 Czyli już oficjalnie Igor jest młodziezowym championem Polski :)
-
Jeśli nie boisz się Igora, to możemy Ci go wypożyczyć :)
-
Ja tam nie płaciłam, a Igor dostał 2 CAJCe, mam nadzieję że w Użhorodzie dokończę sprawę... Championat młodzieży Polski dziś nam doszedł więc będę mieć podkładkę :)
-
E, nie nie zrobił się żółty :)
-
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7843/24678523.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/3613/90196158.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6507/83764232.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6996/llllllllllllb.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12
-
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2425/llllllllz.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7212/lllllk.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1770/lllllw.jpg[/IMG] Shot at 2010-05-12 [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/7274/lllfff.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4335/lllfn.jpg[/IMG] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12
-
Jeśli kto chętny i ma mocne nadgarstki to mogę pożyczyć Igora w Lublinie, Radomiu, Nowym Targu, Nowym Sączu, Krakowie, Przemyślu...
-
A teraz mniej wystawowo bardziej wiosennie :) [img]http://img217.imageshack.us/img217/4623/img8781b.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [img]http://img169.imageshack.us/img169/3784/img8780q.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [img]http://img404.imageshack.us/img404/4568/img8779d.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12 [img]http://img189.imageshack.us/img189/5738/img8778g.jpg[/img] By [URL=http://profile.imageshack.us/user/null]null[/URL] at 2010-05-12