Taka, że ja uważam, że mój kanarek to się tylko nazywa rasowy, rodowód ma niekompletny, a zresztą jeżeli jest to rasa zarejestrowana w 2001...
Może twój kundelek też za chwile bedzie rasą PIKA, jeżeli to ten morderca :evilbat: z emblematu to śliczny jest :D :D :D Ucałuj go mocno w nochala, gdzie mogłabym zobaczyć resztę 60kilogramowego ciałka???