Jump to content
Dogomania

Hanya

Members
  • Posts

    565
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hanya

  1. Hanya

    Luna X.L

    No ma obcięte :oops: Szczecin już za tydzień, już się nie mogę doczekać...
  2. Hanya

    Luna X.L

    Luna X.L
  3. Sobol a czy Diuk nie jest jeszcze za młody na tę obrożę???, ja rozumiem spacery, ale skakanie? czy BA są wolne od dysplazji? I czy jak tak to czy nie nabawi się tego schorzenia przez takie skakanie z obciązeniem?
  4. Hanya

    Kastracja

    Ojej :o a ilu "ich" masz??? Ja mam jednego, a koledzy i temat kastracja w normie(jak większość) :D
  5. Hanya

    Kastracja

    A mój nie!, a mój nie! :lol: :lol: :lol: :B-fly:
  6. Na 10/7 niezadowolonych, może nie umieli zastosować? nie wiem, ja staram się pokazać jak to działa. Powiem tak, że Lunka to w tym sezonie 0 kleszcza, Figa ma 3 na koncie. Mają obróżki Preventic i Frontline- mnie to zadowala.
  7. Powtarzam tylko co sądzili o tym moi klienci :) Moją pensetą jest moja mama, która robi to świetnie :D a poza tym staram się zapobiegać "zakleszczeniu" poprzez różnego rodzaju specyfiki.
  8. Taki długopis z Trixie co był na allegro był u nas w sklepie, ale klienci narzekali że jest do d..py :wink:
  9. Hanya

    Kastracja

    My również trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na dalsze relacje
  10. Dzięki Hohufka :D Znaczy się ja mam wszystko razy 2??? :wink: Skąd ja wezmę tyle kasy na te zezwolenia???
  11. A mi się to nie podoba na smyczy lub w kagańcu wszędzie a i w tym i w tym w miejsach publiczmych. To znaczy że jak mam szczeniaka rasy uznawanej za agresywną, w dodatku dużą to co tydzień mam kupować kaganiec??? Bo nie zostało określone od kiedy ten kaganiec mam zakładać. Uważam ze powinno być tak jak do tej pory z tym kagańcem, a jak ktoś ma agresywnego psa to powinien być za niego odpowiedzialny i jak gryzie to kaganiec i już. Dobrze że nie złożyłam tamtego wniosku bo wywaliłabym 100zł w błoto bo teraz trzeba nowe zezwolenie, czy to drugie będzie darmowe-np finansowane z grzywn?
  12. Moja Lunka też tak robi, jak była mniejsza to jakiś człowiek nawet zapytał" ile takie lwiątko kosztuje?" :o
  13. ŁEEEE nie morderca?, imię od lwa i nie morderca....?
  14. To zdjęcie robi duże wrażenie!!! Ale przez perspektywę Yoreczka wygląda jakby była duża jak ON :o SUPER fotka, szkoda że to rzadkość na placu szkoleniowym, ludzie jeszcze sporo muszą zrozumieć.
  15. Super, nie widać po emblemacie że to ona :D A jak sie nazywa? Super, szkoda ze u nas nie ma żednego maleństwa, jest tylko 4 miesięczna astka, ale szybko rośnie.
  16. DOKŁADNIE :D :D :D
  17. Taka, że ja uważam, że mój kanarek to się tylko nazywa rasowy, rodowód ma niekompletny, a zresztą jeżeli jest to rasa zarejestrowana w 2001... Może twój kundelek też za chwile bedzie rasą PIKA, jeżeli to ten morderca :evilbat: z emblematu to śliczny jest :D :D :D Ucałuj go mocno w nochala, gdzie mogłabym zobaczyć resztę 60kilogramowego ciałka???
  18. Masz rację Flaire. Każdy piesek powinien być szkolony, rasowy, nierasowy, duży i mały, każdy...wtedy napewno mniej byłoby pogryzień. Ciągle mnie zastanawia to lista "złych psów"...czemu nie szkoli sie jamników :evilbat: Czy ktoś ma jamnika po zdanym egzaminie PT?
  19. U mnie podobna sytuacja jak szkoliłam Figę(sama) sąsiadka od labradorki powiedziała że ona nie szkoli, niczego nie uczy bo nie będzie robić z psa małpy cyrkowej. Efekt jest taki że Figa patrzy mi w oczka i jest we mnie zakochana a jej labka ma ją głęboko... wiecie w czym. A teraz jak uczę Lunkę w SZKOLE to słyszę że Figa (kundelek) to taka mądra, a Lunka(rasowa) taka głupia że do szkoły chodzić musi. Ale kundelek nawet nie wychowany a Dog Kanryjski nie wychowany to chyba jest różnica :o
  20. Sorry ale ja byłam osobą bezstronną i zauważyłam że główną osobą obrażającą w nieładny sposób jesteś Ty Pisząc że Terzia jest sprzątaczką którą nie stać na wyjazd do Barcelony???, Hmm Czyżbyś zrezygnował z forum? Trochę szkoda
  21. Z tego co przeczytaliśmy to niewątpliwie pseudo, ale do tego WETERYNARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :o :o :o
  22. Ale u was fajnie, zawsze chętnie czytam to forum. U nas na kanarkach też kręci się taki człowiek, który niczego nie wnosi, ale sam do wszystkiego się czepia!
  23. Już się doczytałam Tito miał szczątkowy
  24. Ten Tito miał szczątkowy ogon? A czy to nie jest wada u teraźniejszych majorek?
  25. My też a ile to trwa zanim przystąpi się do egzaminu?
×
×
  • Create New...