Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Halu, jakbyś mi przysłała jakiś wzór takiego ogłoszenia - np czy mam pisac, ze to piesek ze schroniska i np kogo mam podać jakby się ktoś miał ochotę zainteresowac naszą Tiją, to ja bym mogła gdzieś powstawiać ogłozenia. Mam trochę adresów darmowych ogłoszeń jeszcze od czasu, jak miałam swoje maluszki do sprzedania
  2. Oby wszystko okazało się naprawdę superowe! Momuskowi już naprawdę należy sie jakiś kochający domek :multi:
  3. No popatrzcie! A przecież Hamlecik nie pawikował przez całą drogę z Ligoty do hoteliku! Ale może przy chorych uszkach tak się może dziać. Mój porzedni znajduś tez często chorował na uszka i wtedy o wiele częściej pawikował. Bieeeedny Hamlecik - bieeeedna weszka
  4. Bardzo, bardzo czekamy!!! I superowo, ze w najbliższym czasie będzie tyle wolnych dni, to może się doczekamy więksej ilości super historyjek z zycia Han&Dom i całej sfory :lol:
  5. Serce nie sługa.... Misiaczku pewnie tez byś wolał zostać już tam, gdzie jesteś?:p
  6. Czy Momusik zostanie oddany dopiero po wizycie przedadopcyjnej?
  7. Jak to nikomu?? Mnie się od początku spodobała. Wypatrzyłam ją sobie jeszcze jako szczeniaczka wśród zdjęć na stronie schroniska. Tam była jeszcze taka malutka, a już miała za sobą życie na łańcuchu!:placz:
  8. Michu, może po prostu zaczniesz porządnie broić w domu u nKaLOliny, żeby jej nie było tak żal, jak odejdziesz do nowego domku?? :evil_lol:
  9. Witaj malutka :p Mam nadzieję, że ci się dobrze spało, że śniłaś o szaleństwach nad rzeką z cała sforą.
  10. lupe - jestes niesamowita:loveu:
  11. Kuleczko śpij dobrze. Cioteczki tu myślą o tobie :p
  12. Kleksiku - trzmaj się dzielnie. Domek się znajdzie napewno! Taki jesteś przecież słodziak!
  13. Kleksik - będzie z ciebie wieeeelki Kleks jak dorośniesz. Ale jesteś niesamowitym słodziakiem! Mam nadzieję, że już niedługo ktoś cię mocno, mocno pokocha
  14. Ja już ją kocham - jest taka zgrabniutka i żywiołowa :p
  15. Ojeeej, Hamlecik - no co ty ! Zdrowiej nam tu zaraz!
  16. Ja bym też zaraz dzwoniła :oops:
  17. Pyzulko, mam nadzieję, że nie zrobilaś dzisiaj żadnej niespodzianki na dywan?
  18. Misiaczku - czy spotkałeś się znowu z tym małym agresorem? Może już następne spotkanie będzie spokojniejsze???
  19. Hamleciku - dzisiaj jest piękny dzień, cieplutko, słoneczko swieci - ciesz się tym dniem i każdym następnym już poza schroniskiem. A my ci tu poszukamy domku, nie martw się :loveu:
  20. Ale pisałaś Sama, że nie możesz jej zostawić u Siebie. :-( Więc to, że tajk szybciutko znalazła nowy domek, to jedyne i najlepsze wyjście :calus: :glaszcze:
  21. Momusku - pamiętaj - tam jest taki śliczny kotek - masz być grzeczny!!:p
  22. I dostawała ją przecież u Ciebie w wieeeeeelkich ilościach. No ale rzeczywiście, trzeba się tego trzymać - wzięło się pieska na tymczas i znajduje mu się domek. Inaczej, to domy tymczasowe trzeszczały by w szwach od piesków, które się już zadomowią i ciężko nam się z nimi rozstać :shake:
  23. Widzę, że jakieś "pospolite ruszenie" bylo dzisiaj :evil_lol:
  24. Co to znaczy, że pies jest niewyadoptowalny?
×
×
  • Create New...