Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Mattilu - wprawdzie przed okiem policjantki (byłej, ale zawsze jednak)nic się nie ukryje, ale proponuję wymyślić jeszcze jakieś urządzenie, które w natychmiastowy sposób wciągnie i zamaskuje łańcuch przy budzie
  2. Jakbyś robiła pierogi to może bym się przykatulała. A zresztą ja i tak jestem na diecie, więc mnie naleśniczkami nie zanęcisz. :)
  3. Ty tak serdecznie nie zapraszaj, bo to będzie wizyta z gwałtem i przemocą :siara:
  4. Trza by chyba tak gdzieś koło północy się zebrac, żeby nie wystraszyć małej Zuzi, a ona nocny Marek straszny jest
  5. Jestem cały czas myślami u "naczyń połączonych". Kciuki trzymałam, teraz czekam na wieści. Aha - Nutusiu bardzo proszę o instrukcję gdzie można nabyć drogą kupna takie obróżki i jak się zowią?
  6. Aga, czy Ty w ogóle kiedyś zwolnisz?? Bo przyjadę i przywiąże pasami do wyrka, zebyś trochę odpoczęla :mad: :P
  7. Będziemy obie udawać tych dobrych policjantów, ale wnioski wyciągniemy odpowiednie i zgodne z prawdą
  8. Hopencja zawierszykowana dwukrotnie :-) A mnie jakoś kompletnie nic do głowy nie przychodzi, choć nieraz mi się już zdarzyło jakiś rym częstochowski wymodzić. Cudownie dziewczynka pomaga w czynnościach domowych. Bardzo się angazuje i nie wiem, czy czasami nie jest wykorzystywana do różnych prac. Trzeba by to sprawdzić ;-)
  9. Potrzebujecie takiego raju jak moja dzialka. Psy bezpieczne, dziecko bezpieczne, nad Rabe blisko, spokój i cisza, no chyba, że ;psy szczekają :-)
  10. No i moje nadzieje się spełniły, że już idzie ku lepszemu:-) Widok Grzybciusia zainteresowanego zapaszkami, wiadomość, że sam pije i że jako tako je to balsam na moje serce:-)
  11. Czytam, że obróżka spełnia swoje zadanie. Ciekawa jestem, czy na babcię Amigę też by podzialała, bo niestety zachowuje się okropnie, kiedy ją zostawiam samą na dzialce, czy u mojej siostry (zaznaczam, że nie są to dla niej obce miejsca, jeździmy tam od wielu lat)
  12. Super by było, gdyby Strachulec znalazł wspaniały dom. Może wreszcie Nutusia zabrałaby się za podreperowanie swojego zdrowia:-)
  13. Ojoooj, serce rośnie jak widzę Fenulka na łapinkach. Bo jak ja go wiozłam z Agą, to biedak leżał jakby z niego ktoś całe powietrze wypuścił
  14. A wiesz, że ja to też zauważyłam, jak wzięłam Feniutka na ręce, że pachniał Tobą? :loveu:
  15. Super, super, ze Florcia już u siebie. Powodzenia:-) Nutusiu - proszę się zabrać konkretnie za Siebie
  16. Hahahaha jakie dowcipne Cioteczki :-) Filmiki porobione, jednak na nich nie widać tych przeprostów, bo podobno za szybko szłyśmy. Ja sugerowałam, że kamerzystka powinna była równolegle z nami iść, ale jakoś ta propozycja nie zyskała aprobaty :niewiem: dlaczego
  17. Święta racja -tymczasy do domków stałych,a Nutusia bierze urlop zdrowotny!
  18. Mam nadzieję, że Feniutek pospał trochę i dał pospać Rodzince
  19. Cieszę się, że przypadek Cię do nas sprowadził. A decyzja była trochę wymuszona przez fakt, że od ponad roku nie bylo o Nusię żadnego telefonu.
×
×
  • Create New...