-
Posts
1791 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kingula
-
Zapraszam do fotorelacji dzisiejszego dnia zawodow: [url=http://psia.tv/galeria-29-fina%C5%82-pucharu-polski-warszawa-3-4-10-2009.html]Psia.tv - Galeria zdjęć[/url] to dopiero pierwsza czesc zdjec, wiecej juz dzis nie dam rady :( bylo cudnie, macie przepiekne i baardzo utalentowane psy. Gdy kadrowalam zdjecia nie raz smialam sie sama do siebie jakie miny i pozycje przyjmuja psiaki gdy skacza :evil_lol:
-
[quote name='ajsonowa']Kilka postów wcześniej Mokka pisała... przystanek (może być na żądanie) Powązkowska/Gen. Maczka Na 32 stronie macie dokładnie opisany dojazd i załaczoną recznie rysowana mapke :)[/quote] znalazlam, zidentyfikowalam ;) zatem do zobaczenia jutro :multi:
-
[quote name='Aussie']To prawda, szmat czasu! Ami został kupiony na aukcji na Kępie Potockiej w '93 roku jako szczeniaczek. Rok później też tam byliśmy i widziałam jego siostrę. A czy przypadkiem Twój piesek to King z Indiańskiej Wioski?[/quote] Tak, King był moim psiakiem. Niestety odszedł w czerwcu ubiegłego roku :-( Jednak na Kępie z Twoim Amim konkurował mój kundel- Dżek :evil_lol: startowaliśmy w jednej konkurencji- pies sztukmistrz czy jakoś tak :evil_lol: Sztuczki Amiego na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Offa troche zrobiłam, więc wrócę do tematu- o jakim boisku mowa? :evil_lol:
-
I podłączam sie do pytania - jak trafić na to boisko. Czy to to boisko przy Obronców Tobruku (takie nowe, z trybunami itp) czy jakieś inne?
-
A my wpadniemy jutro troche Was pokręcić i pofocić :) Aussie a ja kojarzę Twojego Amiego- z MP i ze Światowego Dnia Zwierząt bodajże na Kępie Potockiej szmat czasu temu :evil_lol:
-
no i nie moge za Chiny poprawnie zamiescic linka :angryy:
-
ja znalazlam cos takiego [url=http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14024]Svetov
-
Trafiliśmy do niego całkiem przypadkiem, widać tak miało być. Widok jaki zastaliśmy po prostu nami wstrzasnał. Samotna staruszka i dookoła pełno psów :shake: zresztą zobaczcie sami: Psia.tv - Wizyta w przytulisku Pani Antoniny Jaworskiej... Staruszka na odchodne powiedziała, że "chyba Bóg nas tam zesłał", być może tak właśnie było. Może jesteśmy w staniecoś dla niej zrobić, jakoś pomóc wyadoptować choć część z tych psów? Czy jest ktoś z okolic Pomiechówka?
-
O ile dobrze pamietam dzienny 4 eu, 15 na wszystkie 4 dni... :roll: ale moge sie mylic. a jednak namieszalam : [FONT=Arial]The price of tickets for other visitors is based on a friendly level of the event.. The price of the cheapest ticket (for pensioners) is 1.-EUR, the price of the one day ticket c 4. - EUR and the permanent ticket price is 12.-EUR [/FONT]
-
No nic, jedziemy w srode, bedziemy blagac pod brama aby nas gdzies wpuscili :shake:
-
[quote name='Nitor-Nivalis']na potwierdzeniu jest napisane, że na teren incheby mogą wjechać tylko CI co mają wykupiony parking A. z Pozostałych parkingów mają dowozić autobusami jeszcze można wykupić miejsce na pozostałych parkingach[/quote] jestes pewna, ze mozna? ja slyszalam ze juz od dawna wszystko zajete :(
-
My nadal szukamy miejsca dla campera na wszystkie 4 dni, jesli by sie komus cos o uszy obilo to dajcie znac :placz:
-
[quote name='PARSONRK']tylko piątek to 1 miejsce - czyli na zwykle autko - bo drugie my zabieramy :evil_lol:[/quote] ehhhh, komu te campery opchnelas, moze ich przelicytuje?:mad::evil_lol:
-
Buuuu, rzeczywiscie mam pelna :( To jesli piatek nadal wolny to bierzemy ;)
-
Na stronie są już wszystkie fotki z finałów, zapraszamy :)
-
PARSONRK- masz pw, pamiętaj byłam pierwsza :lol::evil_lol:
-
Są kochani, są fotki z soboty tylko doba jest za krótka :oops: mamy mase przygotowań związanych z wystawą światową ale obiecuję że systematycznie będę je dogrywać na stronę
-
Gdyby ktoś przypadkiem posiadal do odstapienia miejsce na parkingu dla camperow na cale 4 dni wystawy- chetnie odkupimy :evil_lol:
-
Viris slicznie dziekuje za samki :loveu:
-
Czy moge prosic kogos o stawke samoyedow? :loveu:
-
Mam stały kontakt mailowy z działem akredytacji, zapytam o te aparaty bo rzeczywiscie troche to chore :roll:
-
bety- "Chcesz fotkę to zapłać fotoreporterowi - zapewne wyznaczonemu przez organizatorów - na wszystkim chcą zarobić." My nie bedziemy pobierac oplat za zrobienie zdjecia :evil_lol: "Ciekawe co będą robić z ludźmi z aparatami przy wejściu (konfiskować :angryy:, nie wpuszczać :crazyeye:, czy każą sobie płacić za ten "luksus" :mad:). " co beda robic?zapewne zaproponuja zeby sobie akredytacje wykupili... :mad: syf maja straszny, mysle ze ta wystawa pozostanie niemilym wspomnieniem dla wielu wystawcow/gosci z calego swiata :shake:
-
[quote name='Bogarka']Ciekawe jak długa jest ta ulica. pociag którym planuje jechac bedzie w Bratysławie ok ósmej rano moze zdaze dojsc pieszo?[/quote] Proponuje Ci zrobić naprawde dobre rozeznanie jeśli chodzi o plan Bratysławy. Biorąc pod uwagę korki przy dojeździe na wystawe, przeszukiwanie bagażów wystawców w celu znalezienia butelki wody czy też parasola- na Twoim miejscu bałabym się, że się spóźnię na ring :roll:
-
Bogarka nie znam Bratysławy, ale słyszałam że dojazd na wystawe bedzie FATALNY. Ponoć na wystawę można dojechać jedną, wąską ulicą tak więc domyślam się w jakich korkach przyjdzie nam stać :shake: Dlaczego nie można wnieść butelki z piciem?- bo trzeba będzie za nią zapłacić 3xtyle na terenie wystawy.:angryy:
-
Wlasnie nie wiem czy kastrowac. Prostata podobno nie jest taka duza wcale :shake: nie mozemy nijak zdiagnozowac tego AP.Bedziemy jeszcze robic badanie moczu zeby wykluczyc Cushinga, zobaczymy co wyjdzie :roll: