-
Posts
5222 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gosiek
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/57667dc6df4de71a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/e64f54420ec0def4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/b996d8b50e0d80e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/0d07720db7034e35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/6244544524b8df85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/6ea4d149a2a14cd1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/05c2d3a91a27e8ca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/db8d0c35f30fee03.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/ebda64dedef50c06.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/78e77336be842ef6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/25a949011e19d0b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/783690226fbb6ea5.jpg[/IMG][/URL]
-
witam wieczornie troszke mi wstyd ze jakoś sie nie mogę zebrać do nadrobienia DG :oops: czasu brak, zawirowania świąteczne, zdjeć wypieków nie robiłam :oops: i już zaniosłam do teściów u których święta spędzimy... w poniedziałek idę do pracy więc swiąt specjalnie nie odczuję :roll: stad i małe jak na mnie przygotowania :lol: zaraz powstawiam reszte zaległych fot (te mniej zaległe muszę obrobic) ale najpierw chciałam życzyć wszystkim odwiedzającym wspaniałych swiąt [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/150/1a5655c73fa2facd.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Teklunia']Gosiu, melduję się i wyciągam Was z czeluści zapomnienia ;)[/quote]:buzi: dziękuję Kasieńko wczoraj rano cosik skrobnęłam ale...... mój pościk zeżarła wstrętna jakaś potwora :crazyeye: Teraz mam wolne dzionki więc ponadrabiam zaległosci n( w przerwach między sprzątankiem i przygotowaniami do świąt) ;) miłego dzioneczka zyczę i wstawiam kilka zaległych wiosennych zdjęć [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/cf0f4ae158692a09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/9e444fbcc8d8cf55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/5fd6f52a00dfb904.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/0910f4a2478cb37b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/37090f98f0ea28c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/23aa519f06c27d97.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/4ef55a8641044e6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/af59eb5e58a7d678.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/2448206417ffcf32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/30c53059f7d2f6f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/5427ad809dfc6a7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/ac6acebadc1dab5c.jpg[/IMG][/URL] jak tam? starczy?
-
troszke wiosny- specjalnie dla Gosi.... rameczki :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/b9c480104ed5735a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/bfbfcdd798f81fdc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/176/f54e0815b1306005.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/45ffdacad39b6f0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/73/5fd810ed1120df4b.jpg[/IMG][/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Gosiek replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
cześć Monisiu... nie nadrabiam - przyznaję bez bicia.. ale nadrobię w przyszłym tygodniu. Coś ważnego mnie ominęło?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
cześć "Zagrajki" - wróciłam tym razem na dobre (nie liczac oczywiście pracowitych dzionków) - oswiadczam ze Zagraj zdecydowanie urósł, zmężniał i wypiękniał przez ten czas gdy go nie widziałam (tzn fot) :loveu:
-
cześć Alu - nadrobiłam, poczytałam, pooglądałam - jestem zachwycona i proszę o wiecej zdjeć... stanowczo musisz ich więcej wstawiać bo czuję jakis taki niedosyt.
-
cześć Ewcia Killerek jak widzę nagle zapałał milością do wody :crazyeye: słodki szkrabek :loveu: nawet mokrutki jest śliczny i nie traci na urodzie :buzi: [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/5914/tnimg0041ea5.jpg[/IMG] hahaha podoba mi się tu jego minka :evil_lol:
-
wieczór dobry :p wpadłam sie Alu przywitać - uciekam przerażona ilością naprodukowanych w czasie mojej nieobecności stron... wybacz ale ponad 40 nie jestem w stanie nadrobić :crazyeye:
- 78403 replies
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/169/212d1b19acd9acc8.jpg[/IMG] boooooomba :loveu: cześć Oleńko kiedy wystawa? Cholera nic juz nie wiem, zero bieżących info... wypadłam z obiegu :placz:
-
dobry wieczorek Haniu :p szczurkowa jest śliczna :loveu: no i zdjątka super - chyba juz sie zaprzyjaźniłaś z aparacikiem, prawda?
-
czesć Kasieńko faktycznie u Ciebie też mało sie działo... choc ja zniknęłam tym razem naprawde na długo ;) Fajnie mieć zpowrotem internet :loveu: Strasznie sie steskniłam :oops: nawet sie nie spodziewałam że aż tak bardzo bedzie mi Was wszystkich brakować :oops: przygotowania idą pełną parą :razz: fajny czas....;)
-
[quote name='Alka']Witaj Gosiu ! Fajnie ,że znów jesteś :multi::multi::multi: ja też miałam przerwę na fotoblogach więc zaległości będziemy wspólnie odrabiać ...:evil_lol: miłego dzioneczka !:loveu:[/quote]witaj Alu - no to sie nieźle wkopałyśmy z nadrabianiem... długie nieobecności są stanowczo nie wskazane :evil_lol: ale szczerze przyznam że z miłą chęcią bedę te zaległości nadrabiać... mam nadzieję ze zbyt wiele mnie nie ominęło ;) [quote name='Poświata']Miłego nadrabiania zaległości, może do końca miesiąca się wyrobicie :evil_lol: ;) .[/quote]:eviltong: a tak poważnie to nie jestem pewna Beatko bo dopiero od wtorku będę miała trochę czasu by zasiąść spokojnie przy kompiku. Teraz tak z doskoku jestem, zeby choć dać znać ze jestem i zyję ;) [quote name='Teklunia']Gosia, jak bym tu była to na pewno bym Ci nie dała spaść na ostatnią stronę! Ale sama też przez ostatni tydzień popadłam w zapomnienie ;) Pozdrawiam, Podlizująca-się-Kasia ;)[/quote] Kasieńko - ja wiem ze Ty byś mi nie dała tak popaść w czeluscie :calus: [quote name='malawaszka']noo Gosia była i znikła i fotek dalej niet?? :mad::lol:[/quote]Monisiu - zdjecia będą oczywiście... kilka w międzyczasie zrobiłam - muszę je tylko zdeko obrobić i moze jeszcze dziś jakieś wstawię :cool3: [quote name='Reniagoj']Cześć Gosiu! Wracam na forum, by się pochwalić, że juz w domu rośnie mi to, to. Ma na imię Cherubinek Our Dream, czyli Rubinek, Rubi, Rubik, a ostatnio Rubiś. [/quote]Renatko - gratuluję małego szkrabeńka :loveu: Jak się sprawuje? Płacze ze zostaje sam w domku czy śpi grzecznie? Ciekawa jestem okrutnie nowinek - dawno juz nie pisałaś.
-
[quote name='mmbbaj']Gosiu, twoje zdjęcia są jak zwykle boskie i mnie to już nie dziwi :lol: mnie dziwi, że rameczek nie mają :cool3:, kiedyś u Gosi zdjęcia bez rameczek, nie do pomyślenia :evil_lol:[/quote]hahaha oj Gosiu - rameczek nie mają bo zdjecia wstawiane na szybko i nie obrabiane (oprócz podpisów) no i jakos tak ostatnio rameczki poszły u mnie w kąt ;) [quote name='waldek2']Cześć wszystkim Gosiu, a może w tym roku zapuść Axelkowi włoski. U mnie ani Megisia i teraz nawet Holly mimo ze mają szczeniaki nie trafiły do fryzjera. Nauczyliśmy się wiązać włosy w takie fajne warkocze - kiedyś pokaże jak będziecie chcieli. Pozdrawiam Waldek[/quote]cześć Waldku. Faktycznie fajny pomysł z takim podwiązywaniem włosków u Twoich psiaków :loveu: U mnie jest to nierealne - Axio bedzie obcinany głównie ze względu na jego wygodę - śmiga po krzaczkach itp no i przecież lato (mam nadzieję że cieplutkie) spędza w większosci na powietrzu i szkoda zeby sie męczył z gorąca.... no i przecież "wakacje są ... gorące" :p [quote name='Magda_Miki']Gosiu jak zwykle wizyta u ciebie konczy sie calkowitym mdleniem. Axio w biegu cudny! Jaka bedziecie miec fryzurke?:razz:[/quote]Madziu - nie bedzie jakiejś szczegolnej fryzurki - po prostu skrócimy kudełki i tyle ;) [quote name='dbsst']czesc Gosiu znowu zastanawiam sie po co tu wlazłam :shake: znowu narosły moje kompleksy ja nie wiem jak Ty to robisz ale twoje foty sa OBŁĘDNE :loveu:[/quote]hahaha ale słodzisz :eviltong: muszę nadrobić Twoje foty.... juz się nie mogę doczekać :cool3: i posłodzę na 100% u Ciebie znając życie i Twój talent do zdjęć:cool1:
-
Agniesiu kochana - właśnie przeczytałam o Mańci: bardzo mi przykro :-( pozdrawiam serdecznie :buzi:
-
cześć Beatko :buzi: mała "niunia" jest bombastyczna - jestem zachwycona :loveu: musze sobie na spokojnie wszystkie zadjątka pooglądać :multi: kto mi sprezentuje troszke wolnego czasu? ;) buziaki
-
cześć kochani - wróciłam :bigcool: ale widzę ze spadłam w czeluście :crazyeye: 17 stronka? aaaauć... niezły spadek ;) Niestety to te moje pracowite dzionki więc szybko nie nadrobie zaległosci (rany, tego jest całe tony :roll:) ale obiecuję ze sie bardzo postaram :p pozdrawiam cieplutko i zyczę miłego wieczorka :buzi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Gosiek replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
no, no, no - ależ tu sie nam talentów poetyckich namnozyło :razz: Monisiu - sliczne zachody ale... widzę coś co i na wiekszosci moich fot z zachodów można znaleźć :shake: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7406/dscf0949mz3.jpg[/IMG] hmmm kokietki dwie :loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:-o o rany Cola Ty zyjesz? :crazyeye: narobiłaś smaka foteczkami - juz sie nei mogę ich doczekać :cool1: pozdrawiam wiosennie i proszę o zdecydowanie częstsze znaki życia :diabloti:
-
[quote name='PIKA']Oooo Gosia się pojawila :multi: Ze swoim zarośnietym psem :multi:, sztucznymi kwiatkami i ptaszkami :multi::evil_lol: ;)[/quote]:eviltong: psa ostrzygę jak bedzie juz ciepło :diabloti: od jutra ponoc niezłe ochłodzenie - po co ma sie biedak telepać z zimna :cool3:
-
cześć Kasieńko.... jeszcze jestem :multi: a Ty?
-
[quote name='bGirl'][IMG]http://images22.fotosik.pl/46/e2dad557177617a5.jpg[/IMG] przystojniak :loveu: Pozdrawiamy [SIZE=2][/SIZE][/quote]dziękuję ślicznie w imieniu Axelka :cool1: [quote name='Teklunia']jaki śmieszny cwaniaczek skrzydlaty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL] a na to jak spojrzałam, to myślałam ze to pisklak :oops: ;)[/quote]hahaha uwielbiam te sikory :loveu: łobuzice maciupeńkie a zawsze takie groźne :lol::lol::lol: na zdjeciach oczywiscie ;) Wiesz.... faktycznie... jak zerknęłam dokładniej na bazie to można by ją za pisklaczka wziąć :diabloti: [quote name='aga1215']Gosiu! U nas też cudna pogoda :multi: :loveu: ale fotka :loveu: :loveu: :loveu: właśnie odkryłam, że też mam wrzośca:multi:[/quote]widziałam Aguś, widziałam - byłam w Twojej galeryjce :razz: wrzosy są baaardzo fotogeniczne moim zdaniem - jakoś mam do nich sentyment i co chyba widać często je fotografuję :oops: [quote name='Juszes']Jma wlasmnei tez xP A tak ogólnie, to postanowilam wrócic na dogo ^^ Wiktajcie wszyscy :D- ponownie ;-) no is orry z etak danwo na gerie nie zagladalam ;[[/quote]:crazyeye: witam.... to trzeba sie poprawić koneicznei i zagladać częściej do blogasków :diabloti: ;)
-
Wieczorek dobry :p [quote name='olcha']To nie może być koniec :shake:[/quote]no niestety Olu - to koniec - więcej fot nie mam. :razz: nie bylo pogody i weny do focenia ;)