Jump to content
Dogomania

Gosiek

Members
  • Posts

    5222
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosiek

  1. co tam stolik... takie fotele mi sie marzą.... ach nie ma jak trzeszczaca wiklina :loveu: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album4/4-12-5.jpg[/IMG] miodzio :loveu: hmmm sezon otwarty - oglądałam relacje w TV... w zeszłym roku niechcący sie napatoczyliśmy na Bemowo w takie otwarcie sezonu :roll: koreczki były za...jedwabiste :diabloti: ale opowiadankiem leśnym to mnie juz kochana powaliłaś :lol::lol::lol: uwielbiam czytać Twoje opisy :calus:
  2. cześć Małgosiu u mnie też takie gołębie mają gniazdo w ogrodzie ;) [IMG]http://images20.fotosik.pl/241/a9ff11f481714d12.jpg[/IMG] :loveu: jaki on jest rozkoszny :loveu:
  3. cześć Monisiu widzę ze Cię dziewczyny przemianowały na w[B]e[/B]szkę ;) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5733/dscf1350nf3.jpg[/IMG] bombowa fota :loveu: Boćkowe fotki też mi sie podobują, tym bardziej że w tym roku jeszcze takowego nie uswiadczyłam.. a mam cheć mu fotę w locie strzelić :lol:
  4. cześć Madziulka :buzi: wreszcie mam chwilkę wolną wiec nadrabiam co mogę... u Ciebie dużo tego nie miałam... mało ostatnio bywasz ;) portreciki Gajeczki są rewelacyjne :loveu: proszę o zdecydowanie większą ich ilosć bo Gaja jest naprawdę mega fotogeniczna :multi: buziaki i miłego dzioneczka
  5. Beatko - gdzie sie podziewasz? Myślałam ze sobie looknę na masę nowych fot a tu straszne pustki panują :crazyeye:
  6. cześć Kasieńko - widzę ze chyba będzie obecne całkiem spore grono z DG :p oswiadczam ze 19 maja mam wolne :loveu: więc powinnam sie stawić :cool3:
  7. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    aha - jeszcze jedno.... kilka zaległych zdjęć :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/209/3e821a841dd0cce5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/209/4975651bcb23626c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/90/65e2044fdebc443d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/154/bf828ad26f217565.jpg[/IMG][/URL]
  8. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='mmbbaj']Gosiu, jak to dobrze, że chociaż u ciebie można zobaczyć słoneczną wiosenkę :loveu: Cuuuuuuudne foteczki!!! Chętnie bym wszystkie zacytowała bo wybór jak zawsze strasznie trudny :lol: A Axelkowe fotki prześmieszne :evil_lol: Ten to się umie cieszyć! Miłego dnia![/quote]Gosiu - teraz to juz chyba nie można narzekać na pogode? ;) Pięknie, słonecznie i cieplusio, niestety nie mam czasu na pstrykanie zdjeć :( [quote name='olcha']Gosiu czy Ty kosiłaś już trawę? Jak było tak ciepło to mnie tak właśnie korciło i teraz żałuję, że tego nie zrobiłam Co to, to obok pająka? Ćma jaka? Sadystka :placz:[/quote]Nie kosilismy jeszcze ale niedługo pewnie trzeba bedzie bo została posypana nawozem i będzie rosła jak głupia :diabloti: jaka sadystka? :eviltong: a to obok pająka to jakiś robal. [quote name='aga1215'][B]Witaj Gosiu poŚwiatecznie[/B]:multi: (ufffffff.... ;) ) wyglada :oops: ach:oops: a przepis dasz??? :modla:[/quote]Witaj Agniesiu - oczywiście że przepisik wstawię do galerii (niebawem). Smakuje lepiej niż wygląda ;) [quote name='madzia18sosnowiec']witaj małgosiu :buzi: wchodze po tak dłuuugiej nieobecnosci i jak zwykle...zachwycam me oczy tymi pieknymi zdjeciami :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/209/00b084f3f305076f.jpg[/IMG][/URL] brak mi słow...wiosne czuje siedzacc przed komputerem :lol:[/quote]cześć Madziu - cieszę sie ogromnie że w moich fotkach jest wyczuwalna wiosna :loveu: aż mi sie miło zrobiło :buzi: [quote name='Alka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/154/f64ab1572e0a4fa9.jpg[/IMG][/URL] jaki Axelek radosny, jak mu sie mordeczka smieje ...:multi::loveu: on też uwielbia wiosenkę ...:multi: [/quote]:lol: oj tak - Axio kocha ciepełko i z wielką radością przebywa w takie dni na dworku. [quote name='Maga100'][B]piękne, jak zawsze piękne :loveu: [/B][/quote]dziękuję, niezmiennie ślicznie dziękuję :buzi: [quote name='AlKil']Witaj Gosiu! Jakieś takie strasznie brzydkie zdjęcia zrobiłaś....( no udało mi się wprowadzić odmianę w komentarzach....:evil_lol:)[/quote]:eviltong: oj Ewcia, Ewcia :lol: ps - musiałam skasować troszke emotek
  9. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    wróciłam ;) Po pierwsze[SIZE=1]:[/SIZE] Kasieńko bardzo sie cieszę... sprawdziłam grafik i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie [SIZE=1](oby nie) [/SIZE]to... 19.05 mam wolne i z olbrzymią przyjemnościa zawitam by Cię podziwiać :buzi:
  10. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='PIKA']O wiosna przyszla i Gosia znowu powyciagala sztuczne kwiatki i ptaszki :multi: :evil_lol::evil_lol:[/quote]hahaha ach Ty :eviltong: u Debeściaczka wstawiłam zeszłoroczne foty :evil_lol: bo zie nam zeszło z rozmową na biedronki :lol::lol::lol: [quote name='an3czka'][I][B]Ptaszek nieco rozczochrany się wydaje:evil_lol: [/B][/I] [I][B]Gosiaczku witaj!!!:multi: [/B][/I][/quote] Aniu :multi::multi::multi: jak miło Cię widzieć........ gdzieś Ty sie kochana podziewała tyle czasu?
  11. a tu masz kolejkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cscjxanxwbtcfrc5"][IMG]http://images1.fotosik.pl/67/cscjxanxwbtcfrc5m.jpg[/IMG] i mezalians [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dt0255n8x4u32ajg"][IMG]http://images3.fotosik.pl/65/dt0255n8x4u32ajgm.jpg[/IMG][/URL] no i skutek mezaliansu... dronka mulat [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=oengtxec0egnh1ub][IMG]http://images1.fotosik.pl/65/oengtxec0egnh1ubm.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='dbsst']ALE JAK ONA TAM PRZEZ TE KROPKI DOCHODZI :roll: :roll: :roll: przeciez to takie maleńswa a maja takie zabezpieczenia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:lol::lol::lol::lol: oj Dominisiu :lol::lol::lol::lol: o, zobacz zeszłoroczny tramwajarz [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/42/x9hxppy94j57dvyk.jpg[/IMG][/URL] a tu dronki :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/67/ii4oed55gpcynvaw.jpg[/IMG][/URL] :diabloti:
  13. [quote name='dbsst']bo czasem z doopsk im wylata taka ciecz co to jest............... a jak biedronki to robią :cool1:[/quote]hahahaha rokladasz mnie na łopatki dosłownie :calus: biedronki_ hahaha oj wstawialam mas fot w zeszłym roku :evil_lol:
  14. [quote name='dbsst']a czy one wtedy kopulują czy sie pzez przypadek łaczą :cool1:[/quote]:megagrin::megagrin::megagrin: nie przypatrywałam sie ale przypuszczam że kopulują :megagrin::megagrin: ach - już niedługo zacznie się sezon na biedronki ;)
  15. [quote name='dbsst']tylko nie wiem czemu one sie tak nazywają :roll:[/quote]Też nie wiem - może dlatego że często się "łączą" i zasuwają sznurem jak tramwaje ;) :lol:
  16. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='dbsst']oki to juz pakuje walizki :eviltong: :eviltong: adopniesz mnie adopniesz nie powiedziałaś tego w prost ale co tam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]:lol::lol::lol: nio dobra - adopnę Cię :p
  17. [quote name='dbsst']to te robale [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/91/dcc44fd44570194d.jpg[/IMG][/URL][/quote]hahahaha taaaaaak dokładnie o te robale mi chodziło :multi:
  18. [quote name='dbsst']oblizuje sie po zagryzieniu 2 mrówek, i jednego tramwajarza zrobiła to za JEDNYM razem mmmmmmmm pies morderca :cool3:[/quote]tramwajarza? Hmmm ciekawe czy chodzi o to o czym myślę... masz foty tramwajarza?
  19. hahahaha no nie mogę, Basco jest fantastyczny :lol::lol::lol::lol::lol: właśnie rżę ze śmiechu :cool2: [IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/IVO_IREK/09%20kwiecien/DSC_0059.jpg[/IMG] hihihihi Aniu dziś stanowczo mnie nieźle rozbawiłas pozdrawiam serdecznie - mam nadzieje ze częściej sie będziesz pojawiała bo coś ostatnio widzę że i u Ciebie krucho z czasem.
  20. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='dbsst']nie chciałabyś nie adoptować :cool1:[/quote]:lol: wiesz... musisz koniecznie wpaść do mnie na kawę.... do kawy zrobię pyszne ciacho :cool3:
  21. [quote name='dbsst']a tego nie powiedzieli hahahahahaha a oto groźny pies [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/212/dc66a721c60b50c5.jpg[/IMG][/URL][/quote]e tam - jak na mój gust to Szpila ma wszystkich w ...... i pokazuje lekceważąco jęzorek :eviltong:
  22. [quote name='dbsst']niom te stokrotki cała zime były takie piekne [B]nei do wiary normalnie u mne było i o stokrotkach film kręciło :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/quote]:lol::lol::lol: a kiedy będzie można ów filmik obejrzeć? :lol:
  23. Gosiek

    .:: A X E L ::.

    [quote name='dbsst']hahahhaaha a ja to przed chwilą czytałam hahahahhahahaha[/quote]niezła akcja - całkiem niezła hahahahaha tym razem odpisałam u Ciebie z 2 minutowym opóźnieniem ;) zapomniałam wstawić foty ciacha... na hmm podobieństwo tarty Evelinki robię ciacho z budyniem i owockami - rewelacja :facelick: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/90/6af444b7930bfe40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/90/f3233819e9572384.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='dbsst']wiesz ma się ten pociąg do siebie szczególnie jak jest się powiązanym w spisek pogodowy :cool1: :evil_lol:[/quote]wariatka :lol::lol::lol: a stokrotki masz.... bajecznie długotrwałe :eviltong: uwielbiam stokrotki - ostatnio dostałam od kumpeli na urodzinki i do dziś jeszcze stoją w pracy żebym sobie na nie mogła popatrzeć :lol:
  25. [quote name='dbsst']to moje sokrotki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a to mój brytan co sie nie dał buchnac z ogródka :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/212/f42844e017b475d3.jpg[/IMG][/URL][/quote]ooo jaki groźny brytan :eviltong::eviltong: wiesz co? ostatnie 2 posty... pisałysmy w tym samym czasie :grins: Ty u mnie a ja u Ciebie :roflt:
×
×
  • Create New...