Do licha...jaka szkoda,że nie mam jak pomóc...:placz: biedna psica...oby antybiotyki zadziałały - bo jeśli w tych ucholach "grasuje" pałeczka ropy błękitnej,to leczenie będzie baaardzo trudne...ale trzymam mocno kciuki - bardzo bym chciała,żeby mogła zaznać normalnego życia...