[quote name='agnethka']ciekawe kiedy będzie to "wkrótce" :evil_lol:
(wiem, wiem - jęczę i marudzę, ale ciekawość mnie zżera :lol: )[/quote]
Mnie też zżera - chciałabym mieć pewność,że w podanej stawce ilościowej są nasze piesy...:roll:
EDIT :
dobra,dobra..cofam marudzenie :razz:
[B]panienkabubu[/B] - dzięki! Jesteśmy :multi: