Jump to content
Dogomania

cockermanka

Members
  • Posts

    4045
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cockermanka

  1. Może lepiej nie będę komentować,bo bana dostanę...szkoda wielka,że nie mam jak pomóc...
  2. [B]tomo[/B], ale skoro oddział ma urlop,to raczej wątpię czy cokolwiek załatwisz...do zrobienia tatuaży potrzebne są odpowiednie dokumenty ...
  3. Z tego,co pamiętam Nowy Targ nigdy nie przysyła numerków - dokumenty odbiera się w sekretariacie.
  4. cockermanka

    Żywienie

    Karmę dla szczeniąt podaję zwykle do ok.12 miesiąca. Rodzaj dorosłej karmy należy dostosować do konkretnego psa - jego kondycji,trybu życia itp.
  5. [B]PANGEA[/B] - zależy jakie mają być rozety - rozmiar,sposób marszczenia,ilość warstw itp... W sprawie ewentualnej kalkulacji zapraszam na PW ;)
  6. [quote name='Błyskotka']No to się spotkamy :multi:. Mam nadzieję że będzie trochę chłodniej :-(. A fundujesz jakieś nagrody :cool3: ?[/quote] Cieszę się,że się zobaczymy...:multi: Niestety - nie przymierzałam się do fundowania rozet...:roll:
  7. [quote name='Błyskotka']A były pucharki za Boba :cool3: ?[/quote] Nie pucharki,ale nieduże hmm..statuetki - bardzo ładne i oryginalne :multi:
  8. No, my też jedziemy..
  9. Nasza Arabellka - [B]CWC,NDSwR,BOB,BOG II[/B] a jej córcia Carrmen w klasie szczeniąt - [B]w.o. i BIS Szczeniąt II miejsce[/B]
  10. [quote name='agnethka']ciekawe kiedy będzie to "wkrótce" :evil_lol: (wiem, wiem - jęczę i marudzę, ale ciekawość mnie zżera :lol: )[/quote] Mnie też zżera - chciałabym mieć pewność,że w podanej stawce ilościowej są nasze piesy...:roll: EDIT : dobra,dobra..cofam marudzenie :razz: [B]panienkabubu[/B] - dzięki! Jesteśmy :multi:
  11. [B]McDzik[/B] - no żebyś nie wykrakała :mad:- ale na VIII gr jest tylko jeden sędzia...:roll:
  12. Na szczęście u nas sędzia jest bez zmian :-)
  13. [B]Han Sharn[/B] - a nie przewinęły Ci się gdzieś cocker spaniele angielskie? ;)
  14. [B]Iss [/B]- trzy posty wyżej masz informację :roll: [quote] Stawki podam w niedzielę - poniedziałek.[/quote]
  15. [quote name='Blizniak2']Ale ślinienie "codzienne" to urok spanieli :-)[/quote] Że hę? :crazyeye::-o:shake: Widocznie ja przez ostatnie 20 lat miałam jakieś dziwne nie śliniące się spaniele...:roll:
  16. Bardzo proszę - mam nadzieję,że i nam uda się dojechać ;-)
  17. [quote name='efra-husky']możecie mi powiedzieć, czy koło wystawy jest jakiś parking? Gdzie można najbliżej zaparkować bo będziemy mieć dużo psów i tobołów ;)[/quote] Tak,jakieś...50m może trochę więcej jest parking koło kina (płatny)
  18. Podpinam się pod temat...czy był ktoś z VIII grupy u tej sędziny ? Mamy zmianę na Chorzów...
  19. [quote name='Kaladan'] Czy nie zatraca się sens przeglądów hodowlanych kiedy odbywają się one w Związku? Dlaczego nikogo nie interesują warunki w jakich wychowuję szczeniaki ani stan matki?[/quote] Dokładnie - też uważam,że przegląd powinien być robiony w hodowli - niestety na ostatni też musiałam przywieźć maluchy z mamą do oddziału (pól biedy,bo miałyśmy po drodze z tatuowania...)
  20. Bo zielone są super :-D
  21. [B]mucha_[/B] - piękne,a mnie się najbardziej podoba zielona (bo to takie "moje" kolory..)
  22. [quote name='gregory']Aż miło popatrzeć, że ktoś w takiej ilości obfocił Cockery:lol:[/quote] To są zalety posiadania zaprzyjaźnionego fotografa :multi: :loveu:
  23. [quote name='Lajlaa']Do tego ta handlerka mówi, ze nie cała suma idzie do jej kieszeni, bo musi wysyłac co miesiąc do związku w Warszawie połowie...[/quote] Pierwsze słyszę,żeby handlerzy dzielili się zarobkiem z ZKwP.... [quote name='Lajlaa'] A jednak 7 stów miesiecznie za wyprowadzanie psa to dużo. Oczywiście za wystawy osobna opłata jest...[/quote] O matko...:shake:
  24. Ha! Sama bym chciała mieć taką fuchę - nie dość,że psy przywiozą,to jeszcze za dwa-trzy razy w tygodniu bez wychodzenia z domu mieć 700zł...super! A tak poważnie - nie powinnaś podpisywać umowy skoro nie dotyczyła Twojego psa...i taka umowa nie jest prawomocna. Poza tym za niewywiązanie się z umowy pani handlerka powinna ponieść konsekwencje - choćby finansowe. A straszenie ZKwP to jakaś totalna bzdura - nie dajcie się zastraszyć.
  25. Hmm...to jest faktycznie problem...a próbowałaś "odczulania" na zostawanie samej? Na chwilkę w innym pokoju,na chwilkę wyjść za drzwi - zanim zawyje wrócić i bardzo chwalić i nagradzać...metoda pracochłonna ,ale z tego co wiem to bardzo skuteczna...
×
×
  • Create New...