-
Posts
4045 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by cockermanka
-
Szkoda tylko,że przed warsztatami nikt nie powiedział,że będą dotyczyły przygotowania szaty "na domowo",a nie wystawowo...:roll: i że pani prowadząca te warszaty niespecjalnie "czuje" cockery...delikatnie mówiąc...:roll:
-
Wstążki do ocen dostawałyśmy jeszcze w ubiegłym sezonie,choć już nie na wszystkich wystawach.
-
[B]oris[/B], odpisałam Ci na PW. A na fotce jest kombinezon mojego autorstwa ;) A z ocieplania psa bandanką nieźle się uśmiałam...:evil_lol:
-
Hmm..ja się zastanawiam...po co w ogóle taka bluza - skoro nie chroni psa przed niczym..ani deszczem,ani chłodem...całe nerki odsłonięte...:shake:
-
Dzięki...no tak to jest,jak się ma chwilowo net tylko "z doskoku" i się nie doczyta...:oops:
-
Na podanej stronie nie widzę miejsca gdzie warszaty maja się odbyć..;)
-
Po wielu latach pakowania sforki pod prysznic zaczełam pakować sforke w kombinezony :evil_lol: i problem się skończył - dla piesów i dla nas :multi:
-
Szczeniaczek w domu i co......????
cockermanka replied to Gozdzik's topic in Cocker spaniel angielski
Hmm...nie wiem,kto Ci doradził cocker spaniela angielskiego:shake: i szczerze obawiam się, że pies z pseudohodowli nie spełni Waszych oczekiwań...obym się myliła. W takiej sytuacji kupowanie psa z niepewnego źródła, bez badań, z niepewnym charakterem...to jak gra w rosyjską ruletkę...:roll: PS.odpowiedzi na te wszystkie pytania z pierwszego postu otrzymałbyś od hodowcy biorąc szcznię rasowe (i szczenię takie wcale nie musi być drogie - wbrew pozorom). -
[quote name='panienkabubu']No więc właśnie :cool3: Nie rozumiem skąd jakieś problemy :cool3:[/quote] A ja nie rozumiem tych dziwacznych wymogów :evil_lol: Druk rejestracji to zupełnie co innego niż skan metryki :roll: [quote name='panienkabubu'] Zawsze można to xero zeskanować i już będzie skan :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ale to będzie tylko skan xerokopii...nie oryginału :megagrin:
-
[quote name='panienkabubu']Chorzów wprawdzie metrykę odbiera, ale dostaje się osobny kartonik z wszystkimi danymi psiaka, łącznie z numerem rejestracyjnym :cool3:[/quote] Oczywiście,nasz oddział też daje specjalny druk rejestracyjny,więc nr rejestracyjny jest znany - co jest oczywiste. [b]Vectra[/b] - xero to jednak nie to samo,co skan:cool3:
-
[quote name='Atik'][B]Psy z klasy szczeniąt i młodzieży, nie dysponujące rodowodem, obowiązkowo nr rejestracyjny[U] i skan metryki [/U][/B][U]( z naniesionym przez Oddział nr rejestracyjnym)[/U].[/quote] A to bardzo ciekawy wymóg :crazyeye: - ciekawe skąd wziąć taki skan,skoro metryka po zarejestrowaniu zostaje w oddziale :diabloti:
-
To my się tez troszkę pochwalimy :evil_lol: - nasza [B]ARABELLKA[/B] (kl.championów) - ocena doskonała lok. I/6, CWC, [SIZE=4][B]CACIB, NDSwR, Zwycięzca Polski 2008[/B][/SIZE] :multi::multi::multi:
-
[quote name='KatarzynkaB']Załuje ze nie zrobilam jej USG bo teraz to sie zastanawiamy z trwoga czy ona w ogole w ciazy jest :shake:[/quote] Biorąc pod uwagę to, że zajęłaś się pseudohodowlą :angryy: to byłoby zdecydowanie lepiej żeby nie była :shake:
-
Czy nie wybiera się ktoś z Bielska-Białej lub okolic? Szukam kogoś,kto mógłby zabrać paczuszkę dla mojej znajomej...
-
Ulotki są [url=http://www.dogomania.pl/forum/1788910-post39.html] [COLOR=Red][B]TUTAJ[/B][/COLOR] [/url] Bardzo proszę o uważne czytanie tematu...:cool3:
-
[quote name='viverna']Czy akcja jest aktualna? [/quote] Akcja jest nieustająco aktualna - ulotki są do pobrania i wykorzystania :cool3:
-
[quote name='Light of Shin-Ra']Muszę poszukać takiej z piszczałką .... [/quote] Mam nadzieję tylko,że ucząc swoje psy wystawiania się na te piszczące myszki itp. będziecie mieć wzgląd na innych wystawców :roll: Szczerze powiem,że mnie do szewskiej pasji doprowadzają wystawcy,którzy na ringu ostentacyjnie "zwracają uwagę" swojego psa wściekle piszczącymi zabawkami...nie bacząc kompletnie na to, że całkowicie rozpraszają konkurentów...no, chyba że o to chodzi...:shake:
-
[quote name='cholinka']Najlepiej zadzwoń do ZK i zapytaj jak będzie pobrana opłata w obu wypadkach.[/quote] Składkę trzeba by było zapłacić za cały rok...ja poczekałabym do stycznia ;) [quote name='cholinka'] Z zarejestrowaniem nie musisz się spieszyć, chyba że zależy Ci na wystawieniu psiaka na wystawie w ciągu tych 2 miesięcy - choć to chyba też jest możliwe...ale tego nie jestem pewna :niewiem:[/quote] Nie jest możliwe wystawianie nie zarejestrowanego psa.
-
Podstawowe pytanie - jaką karmą jest pies karmiony? Bo określenie "dla psów dorosłych" nic nie mówi...
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2008
[quote name='Tecia']No tak bywaja i gorsze warunki tylko czemu nie patrzyc gdzie jest lepiej tylko zadawalac sie przecietnoscia - bo gdzies bylo gorzej:)[/quote] Raczej chodziło mi o to,że wielkość hali nie zawsze idzie w parze z dobrym przygotowaniem ringów. Jak na wielkość hali,jaką Nowa Ruda dysponuje,to ringi są przygotowane bardzo dobrze - choć są nieduże (co dla ras dużych rzeczywiście jest utrudnieniem). -
[quote name='Gotika1']Byłam u weterynarza nawet 3. i teraz odmienne reakcje. Jeden mówi ze zaćma inny zeby pieska oddać bo to bardzo kosztowne. I byłam jeszcze u jednego którego mi kolezanka poleciła a ten mi mówi że to zapalenie rogówki krople przepisał i ze przejdzie. A ja i tak sie nipokoje. [/quote] W takim przypadku psa najlepiej byłoby pokazać psiemu okuliście...np. dr. Garncarz w Warszawie... [quote name='Gotika1'] A piesek z psełdochodowli pewnie tak, ale kazdy piesek potrzebuje domku nawet te.[/quote] Oczywiście,tyle,że pseudohodowca nadal będzie mnożył chore zwierzęta,bo "towar" i tak się sprzeda...a nowi właściciele będą wydawali krocie na leczenie tych zwierząt...:roll:
-
[quote name='mrowa23']czy ktos wie gdzie dostac cos w wiekszym rozmiarze ??długoś 50cm,w klacie conajmniej 55cm[/quote] Mogę uszyć na miarę :cool3:
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
cockermanka replied to panienkabubu's topic in 2008
[quote name='Tecia']Malutkie ringi wyscielone tylko waskimi chodniczkami nie sprzyjaja bieganu, maluchy poprostu sie wywracaja. [/quote] Ale przygotowanie ringów (przynajmniej w 2006 roku,bo wtedy byłysmy w nowej Rudzie) było o wiele lepsze niż np. w Brnie ;) - ringi małe,ale wykładzina naokoło każdego ringu i przyklejona,więc nie ma co narzekać :roll: -
Hodowle Cocker spaniela Angielskiego
cockermanka replied to sfetsacek's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Cockermaniaczka']Zreszta, w Ameryce reguluje sie ilosc psow w schroniskach i chyba nie jest to takie zle jak na to wyglada.[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a nie pomyślałaś,że nie wszystko,co amerykańskie jest takie dobre? -
Hodowle Cocker spaniela Angielskiego
cockermanka replied to sfetsacek's topic in Cocker spaniel angielski
[quote name='Magda&Bloom']Ja moge z cala odpowiedzialnoscią polecic hodowle psów rasowych z Radomska i nie dla tego ze mam psa z tej hodowli, ale dlatego ze jestem milosniczka tej rasy![/quote] Hmm...żaden miłośnik rasy nie powinien propagować łamania Ustawy o Ochronie Zwierząt - a kopiowanie ogonów jest tam ostatnio na porządku dziennym...:angryy: