Nie wydaje mi się żeby termin był przedłużony. Byłam w poniedziałek w zk i nic mi o tym nie wiadomo, ale jutro zapytam na wypadek.
Co do planu sędzowania to trochę na to za wczesnie bo zgłoszenia wciąż napływają i nie wiadomo dokładnie ile psów w jakiej rase będzie ostatecznie. Jesli ktos jeszcze nie zglosił to raczej radze wysłac fax niż e-mail bo ostatnio było tak, zę jedna osoba wysłała paredziesiąt maili i zapchała się skrzynka.
Pozdrawiam