[quote name='moni!']Dianko, skarbie znamy się już dosyć długo ze związku, a na zdjęciu jest moja najukochańsza, świętej pamięci Axa Aisza z psiej oazy.[/quote]
O jejku nawet nie wpadłam na ten genialny pomysł, ze to mozesz być Ty :oops: Bardzo się ciesze, ze się tu pojawiłaś :lol: Mysza slicznie wysżła na avatarku :)