Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. [quote name='olekg18']Ale się ubawiłem ,Asik i bujne życie towarzyskie :D[/quote] Hej! Nie każdy jak widać ma wyimaginowanych znajomych jak Ty:evil_lol: [IMG]http://85.128.164.52/imghost/115825xf15.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/965272xf14.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/175754xf13.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/109657xf9.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/152138xf8.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/703561xf4.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/612640xf7.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/235873xf5.JPG[/IMG] [IMG]http://85.128.164.52/imghost/573807xf1.JPG[/IMG]
  2. Hej! Ja mam miesięczne-czyli 40 zł za parę,a płyn do soczewek 50 zł(mnie wystarcza na 2 miesiace);)
  3. [quote name='Anecioreczek']Asiu czyzbyś miała ochote na dokocenie?:diabloti: Czarna kicia:loveu: Marzenie:loveu:[/quote] Hej! Mam..i wlasnie na takiego bialo-rudego...:roll:
  4. [quote name='ß@$!@']A za pierwszym razem to sobie sama je wkładałaś? ;)[/quote] Hej! Za pierwszym razem wkladala i sciagala okulistka.Potem na probe ja przy niej,a reszte ćwiczyłam w domu;)
  5. [quote name='Asia&Misia']Sieem. Soczewek niemiałam, bo niemogłam sie przestawić na włożenie sobie plastkiu w oko :oops: . Ja jak u ciebie wyglądały początki :cool3: ? .[/quote] Hej! Ale soczewka nie jest plastikowa:lol:Jest wykonana z bardzo giętkiego i plastycznego materialu-chociaz na poczatku i tak uraza oko;)
  6. [quote name='Asia&Misia'] Ja będe, w te wakacje sie przestawiam na soczewki :cool1: [/quote] Hej! A mialas juz wczesniej soczewki?;)Ja nosze od marca i za nic bym nie zamienila na okulary mimo ze poczatki byly baaaardzo ciezkie:evil_lol:
  7. Hej! Finek(zwany takze Sfinksem)jest juz na stronie Fundacji [url]http://www.rottka.pl/pl/adopcja/adopcja/178,178.html[/url]
  8. [quote name='Mysia_Zabrze']co tam u kociakóe? Ile Ci zostało? :roll:[/quote] Hej! I które?;)
  9. [quote name='misiaczek']Rocky-surykatka :evil_lol:.Sotek też tak potrafi.Chyba to ulubiona pozycja małych psów :evil_lol:.Asia a ile on waży?Chyba do takich średniaczków się zalicza + - 10 kg.Zgadłam? ;)[/quote] Hej! W okresie zimowym wazy kolo 10,teraz kolo 8 z tego co dobrze kojarze:evil_lol: Sotek tak potrafi?:crazyeye:Moj Mis mial klopoty z oderwaniem jednej lapki od ziemi a co dopiero polowy tulowia:cool3:
  10. Hej! Jak dla mnie boksio-ast;)
  11. [img]http://85.128.164.52/imghost/233377xf2007_0505smierdziel0018.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/804155xf2007_0505smierdziel0011.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/894921xf2007_0505smierdziel0054.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/590107xf2007_0505smierdziel0063.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/592391xf2007_0505smierdziel0064.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/344217xf2007_0505smierdziel0078.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/595508xf2007_0505smierdziel0001.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/940411xf2007_0505smierdziel0010.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/218607xf2007_0505smierdziel0014.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/878767xf2007_0505smierdziel0015.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/762695xf2007_0505smierdziel0016.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/777487xf2007_0505smierdziel0019.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/386827xf2007_0505smierdziel0043.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/956029xf2007_0505smierdziel0047.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/189606xf2007_0505smierdziel0049.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/417478xf2007_0505smierdziel0050.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/817392xf2007_0505smierdziel0052.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/936178xf2007_0505smierdziel0058.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/171509xf2007_0505smierdziel0061.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/844367xf2007_0505smierdziel0065.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/550148xf2007_0505smierdziel0069.JPG[/img]
  12. Hej! Metke uwazam za wzor:loveu:Potrafi odnalezc sie w kazdej sytuacji i nigdy sie na niej nie zawiodlam W Rocky'm zmienilabym nastawienia do psow i obcych ludzi,poza tym bez zarzutu;)
  13. Hej! Mam 2 :evil_lol:
  14. Hej! Ale z was marudziaki paskudniaki:evil_lol:Asiik prowadzi bujne życie towarzyskie:evil_lol: i rzadko bywa w domu:roll: Lucy jestem w miare dyspozycyjna czasowo wiec daj znac kiedy Tobie pasuje
  15. [quote name='marmara_19']to nie jest kaganiec!![/quote] Hej! Jest...typu halti:eviltong:
  16. Hej! Dzisiaj z okazji Dni Sosnowaca reprezentowalismy Pomorską Fundację ROTTKA Kwapa dzielnie rozklada nasza wizytowke [img]http://85.128.164.52/imghost/308158xf1.JPG[/img] A Ola namiot [img]http://85.128.164.52/imghost/830617xf2.JPG[/img] Berta wyraznie znudzona [img]http://85.128.164.52/imghost/777841xf3.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/267950xf5.JPG[/img] Probowalismy zainteresowac ludzi [img]http://85.128.164.52/imghost/144965xf6.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/292788xf7.JPG[/img] I się udalo... [img]http://85.128.164.52/imghost/737291xf4.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/258132xf10.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/676884xf23.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/68585xf22.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/107690xf21.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/676891xf20.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/773107xf19.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/2178xf16.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/834321xf15.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/43682xf14.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/567406xf12.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/882498xf11.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/794881xf10.JPG[/img] rottkowa miłość [img]http://85.128.164.52/imghost/797477xf8.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/357193xf9.JPG[/img] nasi wpółtowarzysze [img]http://85.128.164.52/imghost/863689xf13.JPG[/img] i bohaterowie [img]http://85.128.164.52/imghost/749112xf18.JPG[/img]
  17. [quote name='olekg18']Eria-ja bardzo kulturalnie mniej wiecej "Kaja siad k......" "Czarek ty c..... wróć" Mam bardzo dobrze wychowane psy :)[/quote] Hej! Zaś samo ku...w języku Kajuni to waruj:evil_lol:
  18. Hej! Ja jestem z Pogoni,aczkolwiek Zagorze nam nie obce:evil_lol:
  19. Hej! My sie raczej na zabawy typowo szczeniakowe nie piszemy,ale szkolenie bardzo chetnie;)
  20. Hej! Ło matko jedyna jakie "bzidkie"to to:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='KaRa_TC']Pare zdjęć ze spacerku moich dziewczyn z Raja;) [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel16.jpg[/IMG] tak się ucieka na widok pędzących dwóch psów:evil_lol: [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel17.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel18.jpg[/IMG] I wszyscy gonią Ere [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel19.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel20.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel22.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel23.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel24.jpg[/IMG] Raja [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel25.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel26.jpg[/IMG] kąpiel [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel27.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel28.jpg[/IMG] [IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/psy/ziel29.jpg[/IMG][/quote] Hej! Alre super pogoda:multi:
  22. Hej! Czy z okazji 4 czerwca dostane zdjecia Hugopsa?:loveu:
  23. [quote name='zaba14']No nie powiem usmiałam się :) [IMG]http://images22.fotosik.pl/129/a8230a02950d2c2bmed.jpg[/IMG][/quote] Hej! Mikuś wyszedł tutaj jak pluszak:evil_lol:
  24. [img]http://85.128.164.52/imghost/431737xf1.JPG[/img] Mecia udaje ze potrafi sie ładnie ustawic ;-) [img]http://85.128.164.52/imghost/959251xf12.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/108329xf13.JPG[/img] ale że nam to nie idzie...wolimy sie bawic :mrgreen: [img]http://85.128.164.52/imghost/623234xf3.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/474950xf4.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/377880xf5.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/767329xf9.JPG[/img] I jak tu jej nie kochac? [img]http://85.128.164.52/imghost/869694xf6.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/262201xf10.JPG[/img] [img]http://85.128.164.52/imghost/260063xf11.JPG[/img] Krykietek nie może byc gorszy;) [IMG]http://85.128.164.52/imghost/287661xf7.JPG[/IMG]
  25. [quote name='anetta']Aleeee zajefffajnaa :cool2: Co to?[/quote] Hej! Pyton królewski,ktory chcial zjesc Rocky'ego:evil_lol:
×
×
  • Create New...