Jump to content
Dogomania

asiunia

Members
  • Posts

    3524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by asiunia

  1. Dzisiaj poczwar dostał już RC dla alergików i szamał aż miło:roll:Dodatkowo jakby mniej się drapie,ale to może być równie dobrze efekt dzisiejszej kąpieli i odżywki;)
  2. Dzisiaj kupiłam 2 kg opakowanie-konkretnej "oceny"dokonam po zjedzeniu przez Paco całego opakowania,ale jak na razie: -pies zanim nasypałam do miski karmy już dostawał kręćka i popiskiwał"ja chce,chce,chce";).Przy każdej karmie(za wyjątkiem TOTW)jest poczatkowy szał,ale dzisiaj przebił wszystko -ładny zapach,krokieciki średniej wielkości -kupka super-zwykle przy zmianie karmy miał biegunke,a tutaj od razu taka jak powinna być Nie wiem czy to wynik dzisiejszej kąpieli i nałożenia odżywki czy też 2 dawek karmy,ale zaobserwowałam zdecydowanie mniejszy świąd u młodego no i nie próbuje nas zagazować;) Pożyjemy zobaczymy jak będzie dalej
  3. [quote name='malawaszka']no to przerwa w pływaniu :roll:[/quote] Na razie tak,chociaz to był świetny i bezpieczny sposób na rozładowanie jego energii:roll:wykąpałam teraz matołka w szamponie,nałożyłam odżywkę zobaczymy:roll:
  4. [quote name='Agniecha93']Cześć :multi: Fajne spacerek mieliście [URL]http://images49.fotosik.pl/188/12f8c15dca96f7e8.jpg[/URL] [B]dobry jest[/B] :razz: [URL]http://images46.fotosik.pl/188/6b5477f951522013.jpg[/URL] co się będę powtarzać :loveu:[/quote] To Kaja:eviltong: Martwi mnie sierść i skóra poczwara-nie wiem czy to alergia pokarmowa jakaś czy przebiałkowanie a może reakcja na codzienne pływanie ale sierść zrobiła się brzydka,wychodzi,ma troszkę łupieżu no i swędzi go skóra:shake:
  5. asiunia

    Mejk

    Mejk-up:crazyeye:Jaki on sie duży zrobił:eviltong:
  6. [quote name='mrowka']Asiunia Słońce kupe lat!! Bardzo mi przykro w powodu Metulki (miałam to szczęście ją poznać na żywo:loveu:) oraz Talusi.. Niestety takie jest to już nasze życie... :( :buzi: A Poczwarek bardzo przystojny młody mężczyzna, byłam w szoku jak zobaczyłam, że masz ONa ;) Asik co 2 psy to nie 1 :evil_lol: Widzę, że nie tylko ja tęsknie za starą dogomania..wielogodzinne rozmowy na chatcie niezapomniane :evil_lol: Usciski dla Was![/quote] Wszelki duch...Mrówa!!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  7. [quote name='Pestka']Ja równiez ;) Zapytalam czysto orientacyjnie, bo moja koleżanka ma suczkę w typie ONka właśnie starszą o tydzień od Paco ;)[/quote] Częściej chodzi na obroży,ale szele też zakładam;)
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]oooooo Oluś i dziecka .....wszystkie przeżyły spotkanko :diabloti::evil_lol:??[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]jaka pierdółka :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images37.fotosik.pl/184/1bf2ac6ab7a33a20med.jpg"]http://images37.fotosik.pl/184/1bf2ac6ab7a33a20med.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] o dziwo tak:evil_lol:nawet młody chyba traumy nie będzie mieć;) Kajutek został przez ciocię nakarmiony zapiekanką-więc chyba też będzie pozytywnie spotkanie wspominać:eviltong:
  9. [quote name='Pestka'][URL]http://images46.fotosik.pl/188/6b5477f951522013.jpg[/URL] On jest cudowny :loveu: Pakuś ma szelki? Nie boisz się takiemu młodemu psu szele zakładać? ;)[/quote] Nie;)Paco rzadko chodzi w szelkach,a jeżeli już używamy ich do samochodu-są dobrze dopasowane,wygodne a teorii przeciw noszeniu szelek slyszałam tyle ile za;)
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f553/moje-kochane-kudlacze-galeria-aresa-saszy-141902/[/URL]
  11. [quote name='as_kate'] No nie wiem ;) Okresowo oczywiście ^^[/quote] tak,tak a ja Ci poczwara wyśle:evil_lol:
  12. "Zobacz,wszystkie trzy owczarki niemieckie" [IMG]http://images49.fotosik.pl/188/fd6b1395da3ae9b2med.jpg[/IMG] :razz:
  13. :evil_lol:jaka ksieżniczka...nie dość że na łóżku to jeszcze z ręki...a ze mnie się narzeczony śmiał że latam za Paco z łyżeczką i danonkiem:mad:zaraz mu sie oberwie tylko wróci z pracy:eviltong:
  14. [quote name='Kamila i Heksa']:loveu: :multi:[/quote] O kurcze jaki ten świat mały:loveu:
  15. słodkie dwa szkraby:loveu:
  16. [quote name='sunshine'][B]Bleee co to za człowieki?[/B]:eviltong: Ile "poczwarków":evil_lol: niemieckich. Śliczne zmoklusy, wszystkie bym wyściskała:loveu: nawet takie mokre :razz:[/quote] Dzisiaj trafiamy na samych degeneratów,jak nie pijana pani "z łokcia"(jak to określił mój TŻ)która pluła ludziom do talerzy,to ekscybicjonista latający nago po parku:evil_lol:
  17. Kajut [IMG]http://images43.fotosik.pl/188/13148382f73bd5ea.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/184/de65706449d8c189.jpg[/IMG]
  18. [quote name='olekg89']Hahahaha:-o:lol: fuuuuuuj[/quote] bidulka...a miało być tak przyjemnie:eviltong:
  19. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
  20. super komplecik!ładnemu we wszystkim ładnie;)
  21. nowe fotki chcem;)
  22. [quote name='bianka19']Właśnie panienka piękna nam rośnie :loveu: [B]Kiedy nowe zdjęcia ?? :razz:[/[/B]quote] no właśnie?:mad:
  23. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/329397/00000053.JPG[/URL] przyczajony tygrys,ukryty smok:evil_lol:
×
×
  • Create New...