Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. tak jak mowiesz bez paniki i narazie obserwuj. Mnie jutro niestety nie bedzie bo mam poprawke na sggw (trzymajcie kciuki)
  2. hmm na grzbiecie? moze to po zastrzykach jakis? twarde ,miekkie? da sie przesuwac, czy some boli?
  3. Murak , fantastyczne zdjecie .Naprawe moment skoku mi sie bardzo podoba :D
  4. blaira

    KIELCE XI 2004

    A od ktorej zaczynaja sie bullowate w niedziele? Trzymam za wszystkich kciuki ,tez mialabyc jako widz ale niestety uczelnia mi wypadla :-?
  5. ok :D jakbys sie jednak odwarzyl, zdecydowal to daj znac :wink:
  6. Wykorzystac mozna ... ale po pierwsze to problem polega na tym ze jeszcze sama nie robilam ,ale i tak musze zrobic bo obecne na moja suke sa juz troche za waskie . Wiec jezelibylbys chetny do wspolpracy to czemu nie ,ale nie wiem na kiedy moglabym to zrobic bo ten tydzien totalnie odpada. Szkoda tez ze nie moglabym na "zywo" zmierzyc psa . Wiec jak ?? 8) odrazu pisze ze ryzyk fizyk :lol:
  7. hmm co do mnie to ja ostatnio bardzo eksperymentuje ale jak narazie z sukcesem . Obecnie szyje wlasne obroze (polzaciskowe) a Pancelot zrbil amorek z taka sama powloczka jak w manmacie i przyznaje ze naprawde wszystko trzma si kupy . Ja jeszcze teraz bede szyla kubrak , ale wam nie musze o tym wspominac bo waszym psiakom to raczej nie potrzebne :lol: ale szelki tez mam robione fakt ze nie prze mnie , ale nastpene pewnie beda moje . Heh i kaganiec prowizorke tez zrobilam :wink: .Przyznam ze sprawia mi to radosc i jak mam czas to chetnie sie za to biote pieniadze tez nie duze napewno taniej :D
  8. Mam pytanie to co studujesz dokladnie i gdzie? Eika dzis wariacji dostala jak zobaczyla snieg hehe a jak Happy i jej pierwszy snieg?
  9. Jezeli bede miala troche wolonego i zadnych kolokwii to chetnie pomoge , wiec moja lapka jest w gorze :hand:
  10. blaira

    Hodowla psów

    Z tego co sie dowiedzialam , to ponoc to kolko nie jest az takie ambitne jak mi sie wydawalo .Jednak to slyszalam od osoby ktora tam studiuje i robi magisterske . Fakt za gustuje w czym innym ,ale u mnie okazuje sie ze nie byloby czasu na chodzenie tam :D Anulka mam nadzieje ze sie wypowiesz jak bylo :wink:
  11. Szkole mam co dwa tygodnie tzn sggw wiec ,bede .Udalo mi sie jednak zalatwic z jednym z wykladowcow ze moge zabierac psa dlatego w niedziele "szkolna' tez staram sie byc jak najczesciej . :wink:
  12. Pati , tak jak juz pisalam wczesniej ,nas w sobote nie bedzie bo ja mam uczelnie od 8 rano do 19 , pojawie sie za to raczej w niedziele ok 13.30 najpozniej ,ale za to bede wczesniej zmykala ( ale nadal ta "akcja" jest w trakcie potwierdzenia i pewnie bede wiedziala tego samgo dnia czy bede czy tez nie).
  13. hmm ja nie wiem czy bede w na treningu napewno mnie nie bedzie w sobote , ale postaram sie na chwile wpasc w niedziele bo o 18 mam jeszcze poprawke :cry: Mam pytanie czy ktos nie ma moze maszyny do szycia? Robie Ryjkowi kubrak (bo taniej wychodzi i mam wlasna wizje) i szukam kogos kto by mi zszyl wszystkielelemnty beda szpilkowane lub fastrygowane . Ktos chetny i pomoze ,zeby Rika nie marzla w zime ??
  14. hmmm a od kiedy my zaawansowani :lol:
  15. czyja wiem czy zle widziane , heh na Onach biegaja z gwizdkami piszczalakmi itp az czasem bolu glowy dostawalam a nikt nie mial do nikogo pretensji . Polceam watrobe gotowana lub zeschnieta , niezly smrodzik moja dala by sie za niego pokroic . a po za tym cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc :wink: powodzenia
  16. No niestety tak jak juz wczesniej pisalam mytez sie nie pojawimy :-? idziemy z rika na uczelnie akurat w tym czasie . Ale zycze wam milej zabawy i czekamy na kolejne fotki :wink:
  17. z Tego co zauwazylam chodzi o sznaucera lub CTRa
  18. Witamy Cie Myszko.xww mam nadzieje ze spedzisz z nami mile chwile 8) Dag Milego pobytu i odezwij sie czasem do nas ,nie zapominaj ze jestesmy :wink:
  19. Nasza ostateczna decyzja to nie jest ...poprostu moze chodzi o to ze sa osoby ktore sie znaja dobrze na moderowaniu , ale nie zawsze sa w temacie .A takto osoba ktora zainteresowana jest dzialem to i tak czy siak bedzie tu zagladala bez przymusu sprawdzania wszystkiego . Oczywiscie bez urazy dla modow :wink:
  20. tez tak uwazam ,jest duzo osob ktore na bullowatych przesiedzialy dlugo i nadal przesiaduja i wiedza co i jak
  21. Upssss :oops: hehe niezla jestem ... tak to jest jak sie cos napisze i wysle zamiast jeszcze raz przeczytac . No w kazdym badz razie chodzilo o to ze psy nierodowodowe moga tez chyba stratowac w czechach itd
  22. Na zawodach miedzynarodowych zrzeszonych z FCI moga startowac wylacznie psy rasowe czyli rodowodowe . A w polsce odbywaja sie rowniez takie zawody do ktorych rodowod nie jest potrzebny .Wiem ze bez psa z papierami mozna startowac np w czechach i pewnie inne kraje sie tez znajda. Mam nadzieje ze nic nie pokrecilam
  23. blaira

    przeszkody

    Hej ... rysunki przeszkod znajdziesz w ostatnim numerze "moj pies" i w obecnym tez ,tam pokazane jest jak sie buduje hopke P.S. tylko troche im sie pomieszalo wzrost psow ktore naleza do small i midium chyba wysle im maila zeby wiedzieli hehe :lol:
  24. blaira

    Hodowla psów

    dowiedzialam sie ze ksiazka kosztuje ok 40 zl .... ja mam pytanie czy ktos z warszawy mialby mozliwsc pozyczenia mi ksiazki (oczywiscie mowie o odwaznych :lol: ) Bo chetnie bym ta ksiazke sobie przeczytala a narazie nie mam za co jej sobie kupic . Oczywiscie obeiceuje ze nie zniszcze :D
  25. ehhhh jak to slysze o tym to normalnie sie slinie chociaz jeszcze nawet tego nie widzialam 8) hmmm moze Pancelot bedzie potrzebowal do swoich to razem bysmy kupili hurtem .Kiedys w Lodzi bywalam a teraz juz zadko hmmm ale mam znajoma ktora studiuje ze mna a jest z Lodzi ....trzeba sie nad tym powaznie zastanowic jakby co to sie odezwe :) dzieki wielki :D
×
×
  • Create New...