-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
tak jak mowiesz bez paniki i narazie obserwuj. Mnie jutro niestety nie bedzie bo mam poprawke na sggw (trzymajcie kciuki)
-
hmm na grzbiecie? moze to po zastrzykach jakis? twarde ,miekkie? da sie przesuwac, czy some boli?
-
Murak , fantastyczne zdjecie .Naprawe moment skoku mi sie bardzo podoba :D
-
A od ktorej zaczynaja sie bullowate w niedziele? Trzymam za wszystkich kciuki ,tez mialabyc jako widz ale niestety uczelnia mi wypadla :-?
-
ok :D jakbys sie jednak odwarzyl, zdecydowal to daj znac :wink:
-
Wykorzystac mozna ... ale po pierwsze to problem polega na tym ze jeszcze sama nie robilam ,ale i tak musze zrobic bo obecne na moja suke sa juz troche za waskie . Wiec jezelibylbys chetny do wspolpracy to czemu nie ,ale nie wiem na kiedy moglabym to zrobic bo ten tydzien totalnie odpada. Szkoda tez ze nie moglabym na "zywo" zmierzyc psa . Wiec jak ?? 8) odrazu pisze ze ryzyk fizyk :lol:
-
hmm co do mnie to ja ostatnio bardzo eksperymentuje ale jak narazie z sukcesem . Obecnie szyje wlasne obroze (polzaciskowe) a Pancelot zrbil amorek z taka sama powloczka jak w manmacie i przyznaje ze naprawde wszystko trzma si kupy . Ja jeszcze teraz bede szyla kubrak , ale wam nie musze o tym wspominac bo waszym psiakom to raczej nie potrzebne :lol: ale szelki tez mam robione fakt ze nie prze mnie , ale nastpene pewnie beda moje . Heh i kaganiec prowizorke tez zrobilam :wink: .Przyznam ze sprawia mi to radosc i jak mam czas to chetnie sie za to biote pieniadze tez nie duze napewno taniej :D
-
Mam pytanie to co studujesz dokladnie i gdzie? Eika dzis wariacji dostala jak zobaczyla snieg hehe a jak Happy i jej pierwszy snieg?
-
Jezeli bede miala troche wolonego i zadnych kolokwii to chetnie pomoge , wiec moja lapka jest w gorze :hand:
-
Z tego co sie dowiedzialam , to ponoc to kolko nie jest az takie ambitne jak mi sie wydawalo .Jednak to slyszalam od osoby ktora tam studiuje i robi magisterske . Fakt za gustuje w czym innym ,ale u mnie okazuje sie ze nie byloby czasu na chodzenie tam :D Anulka mam nadzieje ze sie wypowiesz jak bylo :wink:
-
Szkole mam co dwa tygodnie tzn sggw wiec ,bede .Udalo mi sie jednak zalatwic z jednym z wykladowcow ze moge zabierac psa dlatego w niedziele "szkolna' tez staram sie byc jak najczesciej . :wink:
-
Pati , tak jak juz pisalam wczesniej ,nas w sobote nie bedzie bo ja mam uczelnie od 8 rano do 19 , pojawie sie za to raczej w niedziele ok 13.30 najpozniej ,ale za to bede wczesniej zmykala ( ale nadal ta "akcja" jest w trakcie potwierdzenia i pewnie bede wiedziala tego samgo dnia czy bede czy tez nie).
-
hmm ja nie wiem czy bede w na treningu napewno mnie nie bedzie w sobote , ale postaram sie na chwile wpasc w niedziele bo o 18 mam jeszcze poprawke :cry: Mam pytanie czy ktos nie ma moze maszyny do szycia? Robie Ryjkowi kubrak (bo taniej wychodzi i mam wlasna wizje) i szukam kogos kto by mi zszyl wszystkielelemnty beda szpilkowane lub fastrygowane . Ktos chetny i pomoze ,zeby Rika nie marzla w zime ??
-
hmmm a od kiedy my zaawansowani :lol:
-
czyja wiem czy zle widziane , heh na Onach biegaja z gwizdkami piszczalakmi itp az czasem bolu glowy dostawalam a nikt nie mial do nikogo pretensji . Polceam watrobe gotowana lub zeschnieta , niezly smrodzik moja dala by sie za niego pokroic . a po za tym cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc :wink: powodzenia
-
No niestety tak jak juz wczesniej pisalam mytez sie nie pojawimy :-? idziemy z rika na uczelnie akurat w tym czasie . Ale zycze wam milej zabawy i czekamy na kolejne fotki :wink:
-
z Tego co zauwazylam chodzi o sznaucera lub CTRa
-
Witamy Cie Myszko.xww mam nadzieje ze spedzisz z nami mile chwile 8) Dag Milego pobytu i odezwij sie czasem do nas ,nie zapominaj ze jestesmy :wink:
-
Nasza ostateczna decyzja to nie jest ...poprostu moze chodzi o to ze sa osoby ktore sie znaja dobrze na moderowaniu , ale nie zawsze sa w temacie .A takto osoba ktora zainteresowana jest dzialem to i tak czy siak bedzie tu zagladala bez przymusu sprawdzania wszystkiego . Oczywiscie bez urazy dla modow :wink:
-
tez tak uwazam ,jest duzo osob ktore na bullowatych przesiedzialy dlugo i nadal przesiaduja i wiedza co i jak
-
Upssss :oops: hehe niezla jestem ... tak to jest jak sie cos napisze i wysle zamiast jeszcze raz przeczytac . No w kazdym badz razie chodzilo o to ze psy nierodowodowe moga tez chyba stratowac w czechach itd
-
Na zawodach miedzynarodowych zrzeszonych z FCI moga startowac wylacznie psy rasowe czyli rodowodowe . A w polsce odbywaja sie rowniez takie zawody do ktorych rodowod nie jest potrzebny .Wiem ze bez psa z papierami mozna startowac np w czechach i pewnie inne kraje sie tez znajda. Mam nadzieje ze nic nie pokrecilam
-
Hej ... rysunki przeszkod znajdziesz w ostatnim numerze "moj pies" i w obecnym tez ,tam pokazane jest jak sie buduje hopke P.S. tylko troche im sie pomieszalo wzrost psow ktore naleza do small i midium chyba wysle im maila zeby wiedzieli hehe :lol:
-
dowiedzialam sie ze ksiazka kosztuje ok 40 zl .... ja mam pytanie czy ktos z warszawy mialby mozliwsc pozyczenia mi ksiazki (oczywiscie mowie o odwaznych :lol: ) Bo chetnie bym ta ksiazke sobie przeczytala a narazie nie mam za co jej sobie kupic . Oczywiscie obeiceuje ze nie zniszcze :D
-
ehhhh jak to slysze o tym to normalnie sie slinie chociaz jeszcze nawet tego nie widzialam 8) hmmm moze Pancelot bedzie potrzebowal do swoich to razem bysmy kupili hurtem .Kiedys w Lodzi bywalam a teraz juz zadko hmmm ale mam znajoma ktora studiuje ze mna a jest z Lodzi ....trzeba sie nad tym powaznie zastanowic jakby co to sie odezwe :) dzieki wielki :D