-
Posts
2402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by blaira
-
Witamy, Juz troszke wyspana... Na poczatek grauluje...calemu wesolemu busikowi i ich nowym Ch.Rumunii. Pochwalimy sie... 3 wystawy. Klub - Cest w [B][SIZE=5]BoB:multi::multi::multi:[/SIZE][/B] CACIB DDS -[SIZE=5][B]CACIB,BoB[/B][/SIZE] (kwalifikacja na Cruft`s) i [SIZE=5][B]BoG :multi::multi::multi: [/B][SIZE=2]CACIB - [B][SIZE=5]CACIB[/SIZE][/B], [B][SIZE=5]BoB[/SIZE][/B] i 4 finalowa na [B][SIZE=5]BoG:multi::multi::multi: [/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=2]pozdr.[/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
WROCILISMY!!! Na poczatek podrawiam ala ekipe busowa wraz z ich nowymi championami Rumunii :multi::multi::multi: Co wy wynikow...dziekuje Ci Vectro ;) Jeszze raz ...z mala poprawka. [SIZE=3][B]Klubowa Terrierow (s. Harry Tast - Fin) [/B][/SIZE]Cest w kl. championow - 1 lok., inv-winner,NDPwR - Zwyciezka klubu, BoB:multi: [B][SIZE=3]CACIB DDS (Cruft`s qualification) (s. Pia Lindberg - S)[/SIZE][/B] Cest - 1 lok, inv-winner, NDPwR- CACIB(Cruft`s qualification), BoB, BoG:multi: [B][SIZE=3]CACIB DDS (s. Aramis Joey Lin - Au )[/SIZE][/B] Cest - 1 lok, inv-winner, NDPwR- CACIB, BoB i finalowa 4 na BoG:multi: teraz odpoczywamy...jak bede miec wiecej sily i czasu wkleje, zdjecia. pozdr. ;)
-
Pytanie czy ktos zna dokladny adres na wystawe, ktory mozna wpisac GPSa?? pozdr.
-
[quote name='Elitesse']i ksera championatu !![/quote] Dzieki Elitesse, dobrze wiedziec. My glownie liczymy na znajomych i razem z nimi na dobra zabawe, ale bedzie milo jak i uda sie nam cos wywalczyc ;) pozdr.
-
haha dreszczyk bedzie...widzac Dracule, ktory jest przezesem oddzialu Tg Mures :evil_lol: Poza tym bardzo mi sie spodobal opis planowanego balu [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=Purple]"Doggie Party – transfusions of fun with various liquids (others than rain, hopefully)" [COLOR=Black]Dla zapominalskich...polecam zabrac rodowod jezeli ktos ma chec ukonczyc ch. rom na miejscu, z tego co mi wiadomo jest niezbedny :roll: pozdr. [/COLOR] [/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Dzidtka']przepraszam jeśli już ktoś to napisał mam pytanie a jakie są wymogi na Młodzieżowego Championa Rumunii ????[/quote] 3x Zw.Mł. pozdr.
-
[quote name='Giovani']Nie ,nie chciałem nikogo urazić...[/quote] hihi...ja wcale o nic Cie nie posadzam ;) Mam nadzieje ze wkoncu...do zobaczenia na zywo ;) pozdr.
-
[quote name='Tecia']My sie meldujemy na 100%, ciekawe z ktora grupa nam ring polacza bo VII w Rumunii nie lubia wiec pewnie bedziemy dodatkiem do innej grupy:(( Co do Ch Rumunii to ponoc mozna sfinalizowac na miejscu ale co do ceny to slyszalam dwie wersje, optymistyczna 10 Euro, pesymistyczna 30 Euro. Ale zarowno w Rumunii jak i Bulgari to to sa ponoc kwoty plynne w zaleznosci od uznania. Miejmy nadzieje ze tym razem beda goscinni:-)[/quote] Jestem juz madrzejsza ...hehe ale skromna jestem :eviltong: Dostalam odpowiedz iz po uzyskaniu CACIBa mozna na miejscu zalatwic cala formalnosc i dostac certyfikat. Koszt wynosi 20 Euro. Wybrali zloty srodek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
-
Giovani, z tego zdjecia ciezko jak dla mnie w 100% powiedziec jaki on jest czy zwarty, za krotki czy dlugi ...bo po pierwsze jak juz bylo to wiele razy ujete jest to zdjecie , a po drugie stoji jak .... no poprostu stoji nie tak :lol: Zdjecie z Bialegostoku. Kiepska jakosc i Demi obrala inna poze niz Andrzej chcial, ale i tak uwazam ze jest przeslodka :loveu: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5814/cestdemiea9.jpg[/IMG] *** tu lepsze porownanie z Wilna tego roku (marzec `07) i tym razem to Cest postanowil sie powiercic :lol: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9371/cestdemimt5.jpg[/IMG] pozdr.
-
Hihi, a tak sobie napisalam...oczywiscie nie czuj sie urazony. Sprawdzam Twoja czujnosc :eviltong::evil_lol::evil_lol: Port Erin juz szukam na dysku i zaraz dodam ;)
-
hehe moj TZ pyta gdzie takiego nabyc mozna:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:
-
[quote name='Giovani']Jak dla mnie oprócz koloru to za krótki, i jeszcze parę takich...ale,:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Unikat Napewno!!![/quote] Giovani, nie badz taki halo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) Co do podpalanego...nie uwazam ze jest "za" krotki, na tym zdjeciu stoji troszke zgiety...dlatego takie wrazenie sprawia. Co do samej budowy dosc ciekawy,kolor robi z niego jak dla mnie mini rottka :evil_lol: Niebieski na zdjeciu mniej mi sie podoba, ale u nich widac roznice w anatomii ( mowa o zdjeciach) na zywo nie mialam jeszcze okazji zobaczyc zadnego. pozdr.
-
[quote name='Savannah']Potwierdzam:loveu::loveu::loveu:[/quote] A nie mowilam, ze bedziemy mieli wesoly busik :evil_lol::razz: pozdr.
-
Dziekuje Teciu, za informacje. Postaram sie wywiedziec u glownego zrodla informacje o dokladniej cenie ;) pozdr.
-
No wlasnie...czy ktos ma praktyke. Jovi mnie zapytala, ale nie wiem jak to jest...czy w razie ukonczenia ch.Rumunii mozna go odrazu sfinansowac na miejscu, wie ktos jakie to sa koszta? Hehe lepiej sie przygotowac i myslec pozytywnie :evil_lol: pozdr.
-
Tak jak pisalam zdjecia marnej jakosci :shake: Bieg o NDPwR [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3372/ndpwrjh6.jpg[/IMG] *** CACIB [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5892/cestcacibmu6.jpg[/IMG] *** res. CACIB [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7559/rescacibkh1.jpg[/IMG] *** CACIB Demi & Cest [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5814/cestdemiea9.jpg[/IMG] *** Wybor BoB [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6327/bobua9.jpg[/IMG] *** wybor BoB w biegu [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3275/biegbobya8.jpg[/IMG] *** Reporterzy atakuja Staffikowcow :evil_lol: padlo na FOCUSa TWM :razz: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4021/reporterzy2.jpg[/IMG] *** A tu moj ulubieniec biegnie po BoG :multi::loveu: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5811/nemoam2.jpg[/IMG] niestety to wam musi z mojej strony wystarczyc...aparat w hali sie nie spisal :shake::roll: Nadrobie nastepnym razem :evil_lol: pozdr.
-
Gratulacje :cool3::multi::multi:
-
[quote name='AiK']koleżanka która jeździ do rumuni powiedziała że raczej nie wynika to z ilości tylko że tak u nich jest można zgłaszać do tygodnia przed wystawą[/quote] Acha...najwazniejsze to dobrze sie bawic...my juz zaczynamy w wesolym busiku na trasie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::razz: do zobaczenia!!! Na stawki jak da mnie nie ma co liczyc;) pozdr.
-
POZNAŃ 10-11.11.2007 - MWPR o Puchar Eur. Śr. i Wsch.!!!
blaira replied to panienkabubu's topic in 2007
[quote name='arima']Słuchajcie, a na tej wystawie jest klasa baby??? Od ilu mcy można zgłaszać ??[/quote] klasa baby jest jedynie na klubowkach, na miedzynarodowej w Poznaniu jej nie przewidziano :shake: -
[quote name='wejherstaff']Również przyłączam się do gratulacji dla tych wygranych i tych mniej ;) szczególne gratki dla Cesta :multi: i jego właścicielki (miło było Was w końcu poznać :p). My fotek niestety nie mamy, bo tym razem stafiorki prezentowały się na hali i foty po prostu nie wyszły :shake:[/quote] Dziekuje, was tez bylo milo poznac i wasza biala slicznotke :loveu: Niestety zdjecia baardzo kiepskiej jakosci :shake: postaram sie chociaz pare wkleic, ale niestety nie bedzie to zadna rewelacja i doslownie czastka psow wystawianych :roll: pozdr.
-
dziekuje wszystkim za pomoc. Sama jestem czynna w ZK, ale czasem szybciej dostac info od wieloletnich znawcow rasy i hodowcow. Sama nie jestem hodowca, posiadam psa (reproduktora) jednak przez jezdzenie na wystawy mozna znalezc nas w internecie bez problemu katalogi, wyniki itp.A w tym przypadku ponoc po kilkudziesieciu odchowanych szczeniat nie ma zadnych informacji...co mnie bardzo mocno zdziwilo, daletgo pytam. Dobrze wiem ze nie kazdy ma strone chociaz teraz zdarza sie raczej zadziej ze ktos jej nie ma. pozdr
-
[B]Asiaczku[/B] gratulacje !!! Trzymam kciuki by na nastepnej wystawie :biggrina: tez wam tak super poszlo....osobiscie bede trzymac kciuki przy ringu :cool3::cool3::cool3: pozdr.
-
[quote name='Elitesse']wczoraj w debreczynie jeszcze przyjmowali zgloszenia :crazyeye: :crazyeye:[/quote] Na to wyglada, ze malo psow sie zglosilo w tym roku :roll: No ale zobacyzmy na miejscu :lol: pozdr. Elitesse, gratulacje za wyniki w Debreczynie :multi::multi::multi:;) dobra robota.
-
Dostalam potwierdzenie mailem :multi::multi::multi: Ale nie z samego zwiazku, ale od jendej z organizatorek. My przyjeci...ufff ;) pozdr.
-
Ok, widze na stronie KTTB, iz wersja na zielonym forum jest poprawna tj. [SIZE=6][COLOR=Red]przedluzono do 29.08 [COLOR=Black][SIZE=2]pozdr.;)[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]