Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Poza tym trzeba dodac ważną rzecz...żaden oddział nie jest zobowiązany do takich informacji. Tak naprawde ujawnianie stawki jest regulaminowo niedopuszczalne. pozdr.
  2. Dziękujemy za opinie. kolejny trening juz tuz tuz :multi::multi::multi: pozdr.
  3. uważam ze warto przykleic temat i sukcesywnie go uzupelniac ;) pozdr.
  4. Amigo, tak mamy ;) Troche czasu jeszcze jest napewno ktos sie znajdzie. pozdr.
  5. [quote name='Sajko']Blaira, to może zrobimy tak, że dwie mamy druzynę L i szukamy trzeciego:cool3:?[/quote] Jestem za !!! :razz:
  6. Team eMek zlozony :razz: Nadal szukam kogos kto mnie przyjmie do eLek, suka z duzym zapalem bedzie to jej 4 start w zawodach(A0), jednak po dluzszej przerwie ;) To jak, ktos nas przyjmie??
  7. Tatoo , Asztir o tym wszystkim wie(mowie o badaniach) bo Cartmanowi robila. ;) pozdr.
  8. szczegolow nie ma i raczej juz nie bedzie :shake: pozdr.
  9. [quote name='Torzysława']No to juz masz [B]zuzia&lola [/B]chetna[B].. :razz::diabloti: [/B]A ja sama zostaje (z Tosiucha oczywscie.. my to juz jako jedno) z Mańkiem..nikt sie do nas nie chcesię przygarnąć..:shake: :evil_lol:[/quote] Wlasnie my razem z Zuzia&lola sie zgadalysmy do teamu :cool3:...mamy jeszcze jedno wolne miejsce ;) Za to w Lkach nadal szukam:roll: pozdr.
  10. Pokaz pokaz ;);) pozdrawiam
  11. Iwona GRATULACJE!!! :multi::multi::multi: pozdr.
  12. Widze ze szykuje sie niezla zabawa :cool3::cool3::cool3: pozdr.
  13. Czy ktos nas przyjmie do teamu L(w typie ast) i M(staffik z adhd :lol: ) ??;) Mamy duzo zapalu/checi, motywacji i mam nadzieje troche wprawy :evil_lol: Ogolnie to chcemy sie dobrze bawic a moze przy tym uda nam sie cos osiagnac, kto wie kto wie :razz: pozdr.
  14. Torzyslawa....my na goclawiu tez cwiczylismy, ale z 2 psami mi troche ciezko i daleko jechac.Mam nadzieje ze na bemowie tez kiedys powstanie grupa zaawansowana ;) Oczywiscie pozdrowie. narazie to ja pozdrawiam.
  15. Ale fajna ekipa sie zbiera....a mnie pewnie nie bedzie...a miala byc towarzysko, ale chyba sie nie wyrobie :placz::placz::placz: Ale i tak zycze udanej zabawy i kazdemu z was wygranej ;) pozdr.
  16. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    [quote name='Asiaczek'][B]Blaira [/B]- dziękujemy! Czy nam sie wydawało, czy tam była jakaś znajomo sylwetka w kostiumiku ze staffikiem?:lol: Pzdr.[/quote] Oj byla byla :lol:;) pozdrawiamy
  17. Dziekuje Mokka ;) Tak Rika nie nalezy do barankow ;) Wole byc ostrozna a jej az tak bardzo bieganie w kagancu nie przeszkadza ;) pozdr.
  18. blaira

    filmiki

    Ja filmu nie mam jednak, pare zdjec. Gdyz do gr pczatkujacej zaczal chodzic wlasnie owczarek szwajcarski --> patrz kluby:Baritus ;) pozdr.
  19. Dziękuje Ci Asztir. Rzeczywiście moje psy rzeczywiscie uwielbiaja agility...widze ze lubia to co robia. A Cest na torze zachowuje sie jak typowy terrier z mieszanka bordera :crazyeye: na codzien nigdy tak nie robi...wrecz musze nabrac kondycji by go dogonic. Tu nawet nie chodzi o wyniki a o wspolprace...duzo mozna sie o wlasym psie jeszcze na torze nauczyc :evil_lol: Wystawa rzeczywiscie super....polecam, dlatego tak chcialam tam jechac po to by zobaczyc, poczuc a w dodatku wrocilismy z sukcesami co nas bardzo a bardzo cieszy ;) pozdr.
  20. blaira

    Kassel 2007

    A ja nadal szukam transportu :roll: pozdr.
  21. Dziękuje. Hmm, mielismy dosc dluga przerwe ...ponad rok w agility. Więc mam trochę obawy co do startów. Poza tym naszym problemem jest transport tj 2 osoby + 2 psy(amstaff`ka -Rika & Staffik - Cest) Myśle może o Fort Cup...ale nie wiem czy sie nie wstrzymać do przyszłego roku i przez zimę po prostu trenować. :roll: Nie wiem co robić... pozdr.
  22. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/779/cest5ka6.jpg[/IMG] *** Szaaaaaał ciotki Riki :lol: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7181/rikaof7.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7015/rika1hy0.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/5592/rika2rs1.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/1839/rika3fx0.jpg[/IMG] pozdr.
  23. Dziś znów jesteśmy po treningu...oto mała fotorelacja ;) [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/1771/cestpj0.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2943/cest1iw8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9091/cest2bo5.jpg[/IMG] *** [url]http://img232.imageshack.us/img232/8536/cest3ur9.jpg[/url] *** [url]http://img232.imageshack.us/img232/3902/cest4zs2.jpg[/url] [B][COLOR="Red"]maksymalna wielkość zdjęć to 640 x 640[/COLOR][/B]
  24. [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9213/flatdh8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1524/maniekko6.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6500/onag2.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5658/rikadx8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4307/cest2rr3.jpg[/IMG] pozdr.
  25. [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8886/bialyzp8.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6682/bialy1ii5.jpg[/IMG] *** [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7310/colliekx9.jpg[/IMG] ***
×
×
  • Create New...