Jump to content
Dogomania

blaira

Members
  • Posts

    2402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blaira

  1. Ja ogolnie sie zaopatruje w hurt zoo. I cena jest o wiele nizsza, niestety rybnego np w tej chwili nie maja :roll: Za to obecnie moj pies na orijenie od ok tyg, worek kupilam od osoby sprzedajacej juz otwarty bo pies nie chcial tego jesc i za 12 kg zaplacilam 70 zl wiec nawet sie dlugo nie zastanawialam....szkoda tylko ze pewnie taka okazja mi sie nie powtorzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdr.
  2. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Dzitka to napisz do nich ze jest blad. Zapomnialas dodac ze i stafficzek z PL tez wzbudzil duze zainteresowanie na BoG i BIS :eviltong: pozdr.
  3. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Ja pamietam ze platnoscia byly problemy... chcieli nas skasowac na wiecej niz powinni, ale ja wczesniej kontaktowala sie z jedna z organizatorek, ktora mi powiedziala ze placac na wystawie nic wiecej nie place, dlatego powiedzialam ze Pani X mowila iz to nic wiecej nie kosztuje i odrazu cena zostala przy tej przy ktorej miala zostac:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Skubani:cool1: Jo-jo piekne zdjecia :loveu: Czy moge sobie jedno chapsnac na stronke? pozdr.
  4. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Jo-jo raczej nie planuje byc, bo nie mam z czym jechac:shake: a szkoda bo naprawde chetnie bym tam pojechala raz jeszcze, za to mam inne ambitne plany na ten rok. pozdr.
  5. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    W tym roku tyczylo sie to jedynie doroslego championatu. Nie wiem jak bedzie w 2008. Ale cala wystawa skalda sie z 2x CACIB i klubowki roznych ras, wiec w najlepszym przypadku mozna ukonczyc Ml.Ch.Ro. uzyskujac 3 CACe Polska ekipa bardzo ladnie zaszalala pieknie i polska ekipa wogole super publicznosc dopingowala ile sil w strunach glosowych i plucach i super aplauz!!! pozdr.
  6. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Atmosfera rewelacyjna!!! Moge miec a wlasciwie nie ja ale inni male pretensje do ring, bo moloy i owczarki niektore biegaly bo zwirze(wrecz wieksze kamyki) ja osobiscie bylam bardzo zadowolona nawet zostalismy uwiecznieni(foto) wygrana BoG III :bigcool::bigcool::bigcool: Byl jeszcze filmik niestety juz go nie ma pod wyzej wymienionym linkiem do artykulu rumunskiego, szkoda wielka szkoda.:roll:
  7. blaira

    DRACULA DOG SHOW

    Na stronie DDS pojawily sie dlugooczekiwane zdjecia z wystawy w 2007 [url]www.draculadogshow.eu[/url] pozdr.
  8. [B]Belgunia[/B], zglosilam swoje 2 psy jednak bez nr ksiazeczek. Chwilowo w Warszawie ich nie ma, sa juz zamowione i czekaja na ich dostawe. Nr wysle jak nabede juz ksiazeczki. Bardzo przepraszam za problem :roll: pozdr.
  9. Alez oczywiscie, noclegow w miejscowosciach obok jest troche w samym Lacku jest hotel bodajrze ok 70 zl/os lub inne drozsze Tu link, patrz gmina Lack [url]http://www.powiat.plock.pl/osrodki_ram.htm[/url] pozdr.
  10. Moze ktos szuka noclegu(1x)? W pensjonacie, gdzie chce zarezerwowac pokoj sa minimalnie 2 osobowe pokoje. Moje psiurki beda w klateczkach odpoczywac i spac;) Wiecej na PW. pozdr.
  11. Nie ma ksiazeczek??? A wiadomo kiedy beda dostepne? pozdr.
  12. Gratulacje dziewczyny :multi::multi::multi: Pieknie wam sie sezon 2008 zaczal. GRATULACJE raz jeszcze;) pozdr.
  13. [quote name='Sebastian Książk']W linku który wkleiłem są wszystkie szczegółowe informacje.[/quote] No to w takim badz razie zapowiada sie mila wystawa ;) pozdr.
  14. Z tego co sie orientuje to wystawa została przeniesiona do Torunia. pozdr.
  15. blaira

    Karma ORIJEN

    Czy ktos moze ma info, czy maja tez mozliwosc przystapienia do klubu hodowcow? pozdr.
  16. ENTRY FEES ENTRY DATES 1)First dog 2)Additional dogs 3)Puppy and veterans 4)Competitions one show 30€ 25€ 15€ 10€ till * 2007-12-10 both shows 55€ 45€ 25€ 20€ one show 50€ 45€ 25€ 10€ till * 2008-01-28 both shows 95€ 85€ 45€ 20€ one show 70€ 70€ 35€ 10€ till * 2008-02-04 both shows 120€ 120€ 60€ 20€ troszke mi sie rozjechalo ale da sie przeczytac mylse , trzeba poprostu dostosowac do podpunktowany oznaczen ;) pozdr.
  17. AiK sa sa. Was sedziuje Javier SANCHEZ HERNANDEZ (Hiszpania) pozdr.
  18. blaira

    Sędziowie

    [quote name='duzebzium']Z tym sie zgadzam... Ja napisałam tylko swoje odczucia... nie pisałam przecież że sie mylisz... tylko jak było u mnie...:shake: nie rozumiem czemu odrazu robisz mi wyrzuty...[/quote] Nie robie Ci wyrzutow, jezeli tak to oebralas to przepraszam. Mozliwe ze moje sformuowania sie zmieniaja automatycznie z narastajacym bolem glowy :lol:. pozdr. ;)
  19. blaira

    Sędziowie

    Duzebzium, jakbys byla nie wiem jakim handlerem a miala psa kulawego to wybacz ale raczej zadny rozsadny sedzia nie da Ci wygrac. Wcale nie napisalam ze sedzina nie zwraca uwagi na anatomie, owszem zwraca ale sie nie wypowiadam dokladnie jaki typ preferuje gdyz ocenia wiele ras. pozdr.
  20. blaira

    Sędziowie

    [quote name='simbik']Warto pojechać :happy1:mówię Ci. Nie taka straszna, a przy okazji daje często fajne rady apropo wystawiania danego psa :lol:.[/quote] Tak, tak z radami sie zgodze. Na ringach wyglada zazwyczaj na strasznie powazna i surowa, ale potrafi naprawde udzielic ciekawych rad. pozdr.
  21. blaira

    Sędziowie

    [quote name='moon_light']Ja tez bardzo chętnie przeczytam cos o pani Vivie Marii Szpunar[/quote] Z tego co kojarze juz bylo o niej w tym topicu.... Sedzina bardzo ale to bardzo zwraca uwage na handling, ruch i na ubior wystawiajacego. Nie lubi spoznien, opoznien ani nie przygotowanych psow. Co do typu ciezko jest mi powiedziec... kazda rasa jest inna :) Napewno tak jak juz wpsomnialam dobrze przentujace sie, rowniez w ruchu eleganckie. pozdr.
  22. Psiorka111, Wydaje mi sie ze pytanie jest troche nie tak sforumowane, gdyz tak naprawde bez wzgledu na rase trzeba brac wszystkie aspekty pod uwage. Fakt, TTB byly psami stworzonymi do walk i do szczucia o czym tez napewno nalezy pamietac. Jednak na poczatek 1 pytaniem powinno byc jaki Twoj pies jest w stosunku do innych? Gdyz mysle ze to ma bardzo duze znaczenie. Poza tym nie uzaleznialabym wybor rasy od tego"lagodniejszego". Bierz prosze pod uwage ze sa to psy spokrewnione jednak charaktery sa specyficzne dla danej rasy i tez kazdego pojedynczego osobnika, dlatego nie wrzucalabym je wszystkie do jednego "worka". No i chyba ostatnia kwestia dosc istotna wiele zalezec bedzie tez od Ciebie tzn. postepowania/wychowania/przywyczajania. pozdr.;)
  23. Ruda76, dziekuje za wiadomosci o Solo, niestety sama go nie moge zabrac. Narazie jedyne co moge zrobic i juz wyslalam do mojego kochanego webmastera...to dodac ogloszenie na stronie o jego adopcji. Trzymam kciuki za weterana ;) pozdr.
  24. Witam Cie i ja dodam z checia pare słów. Dziękuje Agastaffbull za wspomnienie nas. Rzeczywiście trenuje agility od jakiegoś czasu pocztątkowo z moja suka mix amstaffa a teraz dołączył Cest. Musze napisac, iż wiedziałam o staffikach w agility z wielkimi sukcesami np hodowla "Na przykład" jest bardzo zaangazowana i w swoim gronie maja suczke ktora jest Mistrzem Polski w klasie medium (klasy zalezne sa od wzrostu):cool3::cool3::cool3: Ja zaczynajac treningi z Cestem zaczelam dopiero poznawac 2 oblicze staffika to terrierowate...bylam i jestem w ogromnym szoku jak pies zmienia mi sie na torze :evil_lol: Agility wiele wysilku trzeba wlozyc w treningi ale za to jaka jest satysfakcja jak widzi sie postepy;) Co do innych sportow... typowo bullowatych to wlasnie WP, HJ i inne Brałam raz udział w treningu... moj pies osobiscie za ciagnieciem opon i innych nawet lzejszych przedmiotow nie przepada wiec go nie zmuszam, HJ juz bardziej mu odpowiada, ale nie pod katem typowo zawodowego, woli poprostu poskakac do gryzaka, galezi i sie zawiescic i sie poszarpac, poprzeciagac taki jego urok. Poza tym polecam jeszcze wspolne joggingi na odpowiedniej powierzchni i pogodzie, zawsze to razniej i bardziej motywujace biegac z psem :lol: pozdr
  25. [quote name='Dorota_Fiszer']Nie moge sie chyba polapac - kto sedziuje goldeny ?[/quote] Wszystkie nie wymienione rasy w tabeli sedziowane beda przez : - Dr. Schill - Erwin Deutscher - Dr. Peper – Jochen H. Eberhard pozdr.
×
×
  • Create New...