Misiu, ale szacunek tak czy owak się należy, a to sformułowanie, jak zauważyła Noelani, było mało taktowne i kulturalne, a wręcz obraźliwe.:roll:
Chociaż muszę się z Tobą zgodzić, że sędzia poprzez swój strój okazuje szacunek wystawcy. Niektórzy sędziowie faktycznie o tym zapominają, oceniając np. w czapeczce z daszkiem.