tak sobie poczytałam o sprawie Magica... no tak konkurencja z potworkami ma pożywkę, ale co to Wam da? psy macie jakie macie, od tego lepsze nie będą (od wielu innych rzeczy niestety też nie) a po wyjaśnieniu całęj sprawy i mam nadzieje również jej nagłośnieniu wyjdziecie już oficjalnie na zazdrosnych, zawistnych, ograniczonych tu pipipiiipipipi autocenzura ;) a przecież cześć z Was jest tu oficjalnie, reszty można się domysleć... nie będzie Wam głupio ???