ja dopiero wróciłam, teraz przed chwilką i muszę , [B]NO MUSZĘ SIĘ WAM POCHWALIĆ !!!!!!!!!!!![/B]
moje dziecko lhasa apso [B][SIZE=4][COLOR=red]SUPRISE BY LOVE z Czańca[/COLOR][/SIZE][/B] [U]niespełna 11 miesięczny pies w młodzieży[/U] w sobotę I doskonały, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy, Młodzieżowy Champion Rumunii ( mamy już dyplom !!! ) no i kwalifikacja na Crufta szczerze to by mi wystarczyło i w niedziele mógłby bycć nawet dobry a po mnie by to spłyneło ale.... w niedziele powtórka I doskonały, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy i....
[SIZE=6][COLOR=red]BEST OF GRUP !!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
SZOK !!! :) moje dziecko , jeszcze takie młodziutkie pokonało MASE championów z Włoch, Belgi, Węgier, Rosji i nie wiem skąd tam jeszcze :)))
u sędziego, który w niedziele robił BIS Petru Muntean !!!! po BISie miałam przyjemność z nim porozmawiać... I DLA TAKICH CHWIL TO WSZYSTKO ROBIE :)