-
Posts
2944 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dzidtka_Gl
-
dziewczyny nie ma co się odzywać dla mnie to prowokacja i wcale bym się nie zdziwiła gdyby pod tym nickiem kryła się właśnie handlara kundelkami, uświadamiająca wszystkich że rodowodowe są chore a kundle rozmnażane tylko dla zysku zdrowe i wogóle dużo lepsze od rasowych, bo rasowe to mają tylko snobi itd itp... a właściwie ble ble ble i do tego tyle szczegółów z życia "kobiety rozmnażającej", teksty w stylu jaka ona biedna i dobra itd :)
-
urocze :) :)
-
pierwsza "prawda" > a jaka jest różnica w kosztach przy długim włosie a jaka przy krótkim ????? ilość szamponu ???? :) druga "prawda" a skąd ja moge wiedzieć :) ale nie będę dalej wnikać :)
-
jesli ten post nie jest prowokacją to : kundelka shih tzu-podobnego tez trzeba żywić, leczyć, szczepić, kupić mu obroże, miske, szczotke, szampon itd itp... ale jakoś dla mnie to wygląda na prowokacje
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Dzidtka_Gl replied to Iwona's topic in Wystawy
no widzisz nie masz za co mordować ani dusić , teraz będę wiedzieć :)))) i do kolejnej wystawy, Leszno ??? :) -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Dzidtka_Gl replied to Iwona's topic in Wystawy
eeee chyba nie.... w każdym razie pozdrawiam Cię kimkolwiek jestes i przepraszam :oops: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Dzidtka_Gl replied to Iwona's topic in Wystawy
sh maniak, czyli dziewczyna z ostatniego zdjęcia ??? przepraszam za moją nie wiedzę (bo to nie ignorancja) ale ja tam w grzywki aż tak bardzo nie chce wnikać bo u Was bywa tak samo miło jak w innych rasach nie będę wgłębiać się w szczególy :) w każdym razie ja to ta panna z nadmiarem kilogramów co w Opolu w sobote miała dość i pytała o trase na Częstochowe ( do hotelu) bo chłopaki zostawali (jak się okazało może 30min dłużej) a jak wiemy kobiety mają gorsza orientacje w terenie ;) -
bardzo proszę o stawkę lhasa apso (gr IX)
-
bardzo prosze o stawkę lhasa apso (gr IX)
-
[quote name='dorotal']Kingi Wystawa klubowa IX grupy Bursztyn Rubinowy Skarb - Ml. Zw Klubu Brylant Rubinowy Skarb - Ml. Zw Klubu Arsene de la Bacska - Zw. Klubu CWMHAF Vauderville - CWC Felicita z Cerekvicke - Zw. Klubu, BOB i BEST IN SHOW III :lol::lol::lol::lol::lol: Wystawa międzynarodowa Bursztyn Rubinowy Skarb - Zw. Mł. i BOB, ukonczony Mł. Ch Polski :lol::lol: Bloom Rubinowy Skarb - Zw.Mł. Arsene de la Bacska - CWC, CACIB Moze ktos ma fotki z BIS klubowki ozdobek ?[/quote] GRATULACJE!!! a pamiętasz w sobote (juz z boku okraglaka na terenie wystawy) kobitke przy tuszy z szczeniakiem lhasakiem i z dwoma facetami z masą klatek ;) nawet mówiłam, że gdyby nie psy to bym nie wiedziała, że to Wy!!!
-
a jak wyniki w BOG ? i finałach młodzieży, szczeniąt itd ?
-
taki nick może mieć tylko U.S. zgadza się ???????? :) pozdrawiam, nie masz fotek ?
-
[quote name='dorotal']lhasa tez poszly :lol:[/quote] dostałam, STRASZNIE, STRASZNIE dziękuję, ja pozwalam sobie te stawki później wklejać na moje forum gdzie zbieramy wyniki z wystaw lhasa :) ja zawsze bardzo, bardzo proszę o stawki i bardzo sie cieszę jak dostaje :)
-
ja jak zwyklę proszę o stawkę lhasa apso, na pewno duzo nie było ;)
-
bardzo prosze o lhasa apso z niedzieli (w sobote byłą specjalistyczna mam wszystko potrzebuje z dziś) moze być skan :)
-
ponieważ nie mam katalogu, może mi ktoś wypisać lhasa apso które jutro będą ?
-
no i wróciłam z Ostravy, oj ja to nie znam litości dla właścicieli moich maluchów [IMG]http://img.mojeforum.net/images/smiles/gg/mruga.gif[/IMG], namówiłam na debiut wystawowy właścicieli "Lucky`ego" (czyli [B]SURPRISE BY LOVE z Czańca[/B]) na Specjalistyczną Wystawę Lhasa Apso w Czechach ( w Ostravie, na tym samym terenie co dzisiejsza i jutrzejsza krajówka), sędziował sędzia ze Słowacji, Przewodniczący Klubu Ras Tybetańskich na Słowacji Dušan Kuriš, no i mały przywiózł swój pierwszy pucharek za [B]Najlepszego Szczenięcia w Rasie[/B], i śliczny pamiątkowy medal (oczywiście ocena wybitnie obiecujący) [IMG]http://img.mojeforum.net/images/smiles/gg/wesoly.gif[/IMG] cieszę się, a najbardziej z tego że właściciele zachwyceni atmosferą wystawy, no i już zgłaszają na kolejne wystawy [IMG]http://img.mojeforum.net/images/smiles/gg/mruga.gif[/IMG]
-
Terier tybetański (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Dzidtka_Gl replied to Nata's topic in Terier tybetański
osoby mające lub tylko interesujące się TERIERAMI TYBETAŃSKIMI zainteresowane listą dyskusyjną poświęconą naszym tybetańskim rasom proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg492638 -
osoby mające lub tylko interesujące się SHIH TZU zainteresowane listą dyskusyjną poświęconą naszym tybetańskim rasom proszę o kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg492638
-
Bardzo prosze o stawkę lhasa apso (były w sobote)
-
[quote name='zakla']Dla mnie i tak to strasznie brzmi:cool3: wiem wiem, że często gęsto suki dziewięcioletnie są w genialnej kondycji (zwłaszcza te, które znam, sportowe owczary:evil_lol:), ale ja i tak dałabym jej spokój .[/quote] rasa rasie nie równa, przykładowo małe rasy w wieku 7 lat to "nówki" (pudle, lhasaki itd) a dogi ? molosy ??? często niedożywają tego wieku
-
dokładnie, np kiedy ma sie sukę rasy długowłosej... najpierw robi się z nia Championaty itd pierwszy miot ma w wieku 4 lat, później np jeszcze 2 a w nich mało szczeniąt, to dlaczego nie kryć ??? to w Polsce sa sztuczne granice do kiedy , od kiedy, np niech mi ktos wyjasni dlaczego pies może kryc od 18miesiąca, bo ???? to hodowca powinien decydować
-
jeśli suka jest w dobrej kondycji może mieć i później, pisze się zgodę do komisji hodowlanej o warunkowe krycie, nic w tym dziwnego
-
taaaak ? matko to ile Ty masz lat ??????? jezu jak ten czas leci :)
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Dzidtka_Gl replied to Iwona's topic in Wystawy
statystycznie i tak lepiej być handlerem :))) a nie handlerką ;)