Oficjalnie zapłaciłem za 2 kury i koguta 50 zł, ale w rzeczywistości populacja spadła troszkę bardziej...
no costy !!!!!!!! to rozbój!!!! :P dobrze ze wkrotce uchwala ustawe antylichwiarska taka jak przed wojna - bedziesz mogl ich zaskarzyc!!! :lol:
Leszek może wystarczy taki dmuchany materac :wink:
Agnieszka Ty napuszczaj wode do wanny i trenuj :D ... wszyscy inni uciekli - a ja wlasnie negocjuje z Maja jej uczestnictwo i kiepsko mi idzie - ratuj :D jakos musisz jej wytlumaczyc ze cialo zanurzone w cieczy etc ... zawsze wypływa :D
Aaaaa w ogóle to zamierzamy w najblizszym czasie zorganizować w chatce powazna narade wojenna w temacie :P norwegii bo zdaje sie powoli zapominamy w jakim celu powstal ten topic 8) ... zreszta niech sobie bedzie :D ale cel to cel :D
nooo .... 1 sierpnia to pan leszek uprawia tradycyjnie zadume nad marnoscia tego swiata na powazkach ... ale tak w ogole to mamy dla was radosna wiadomosc :P pewnie sie na zadne 120 km nie damy namowic :roll: a glownie to nasze rowerki z demobilu sie nie dadza namówic ale za to w polowie dokladnie trasy bedziemy na was czekac z mrozonym piwkiem w butelce pokoju hihi :D ... znaczy uwaznie obserwujemy przygotowania do tour de podlesice i na pewno polowe trasy namierzymy :D
ojejejejej :roll: znamy ten ból :evil: ... to po ile w zabnicy kuraki chodza ??? .. my w porabce nabywamy po 15 sliczne mlode nioski i okolica chatki juz dziwnie jednorodna sie zrobila jesli chodzi o maść drobiu :D
najlepiej wyrzuc na smietnik kolo kliniki weterynaryjnej ;)
... nie moge - na tym filmiku jest Agnieszka a dodatkowo Ty jej siegasz gdzieśtam nooo ........ :roll: :D
Boooooooże !! My Cie chyba zamordujemy ( 11 wyroków no no :wink: )
:D ... to jest regularny sadyzm alboco :wink: - rozumiem ... gra wstępna itd :D ale 48 h !! ??? :roll: no dajże te dwa chociaż - już będę zabierał to mydło ZAWSZE! :D
... no to jeszcze dorzuce ze co prawda nie nas to spotkalo (ale i tak :( ) ale moglo bo ktos chcial sobie poskakac na bungy - dokladnie na tymze w Czernichowie i w tenze weekend dziewczyna z Tychow zleciala ze tak brzydko powiem na pysk :evilbat: ... z tajemniczych powodów przeżyła :roll: co cieszy :D ale lepiej chodźcie Wy po górach 8) ... po prostu
no wiesz mnie ten sam żal dręczy ale może nie wszystko od razu, cieszmy się tym małym misiem wędlinożercą :P a następnym razem...
no :D masz rację :D
... tylko Buddyzm - wiem :D