Bez adrenalinki nie ma jazdy konnej:evil_lol: Onomato-Peja jak to czytalam to przypominalam sobie swoje tereny z mniejszym lub wiekszym wariactwem, mniejsza i wieksza kontrola:eviltong: Od lat w terenie nie bylam, z roznych powodow.
Bylam nawet w terenie w Twoich okolicach:diabloti: No prawie:eviltong: Stajnia z 30 km za Gdanskiem , pieeeekne lasy:loveu: