Jump to content
Dogomania

Agnes

Members
  • Posts

    8645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agnes

  1. Z tej firmy chyba mialam, choc nie pamietam, dzialalo na mnie, ale tylko chwile. Czy Twoje psy nie zlizuja tego jak psikniesz na siersc?
  2. (nie dziala mi edycja, wiec nowy post) Monia - jak znajdziesz cos antykomarowego na psy daj znac;) moze sie przyda na wyjazdach eliza - moja suka jak wazyla ok 37 kg to zaczelam stosowac krople dla psa 40-60 kg, bo wczesniej uzywalam 20-40. Zmienilam za namowa weta. Nie wiem czy to w czyms pomoze;)
  3. [quote name='Kenzo']Swoja droga myślę, że gdyby z ta obroża było cos bardzooooo nie tak, to nigdzie na świecie nie można by jej dostać.[/QUOTE] jednak z jakiegos powodu jej nie ma tak? skoro to by byla blachostka to by pojawil sie juz dawno temu, a nie producent traci ciezkie pieniadze przez to...to raz, dwa o ile mi wiadomo ma byc z innym skladem - czyli cos bylo nie tak z amitraza. Reszte moze sobie dopowiedziec kazdy sam ;) Mi te informacje wystarcza, zeby nie uzywac czegos co moze byc niebezpieczne
  4. Monia, a duzo macie tych komarzysk? Konieczne jest zabezpieczanie przed nimi? U nas w lesie na polach owszem w pewnym okresie bylo potwornie duzo, ale wtedy i ja nie daje rady, wiec psa nie zabezpieczalam - nie chodzilam ;)
  5. Nie ma i niewiadomo czy bedzie - zostal przeciez wycofany z powaznego powodu - skladnik ktory jest w nim zawarty moze byc smiertalny dla osob....i tu nie pamietam, ale pisalam o tym, dla cukrzykow? Byly takie przypadki, Preventic mial wrocic ale w zupelnie innej postaci. Ta informacja mnie tak zszokowala, ze do tej pory obrozy nie kupilam i nie mam zamiaru.
  6. deer sprawdz sobie te [url]http://www.artmagic.nazwa.pl/index.php?k7,identyfikatory-dla-psa[/url] nie wiem tylko czy Ci wysla, ale - ja je mam jak czytalas badz nie chwilke, sa sliczne, widzialam roczne te ID i wygladaja super, czytelne, kolor sie trzyma.
  7. [quote name='Onomato-Peja']Ja mam obawy, że eko skórka będzie grzać w upały. Cholernie się napalałam na szelki z eko skórką, ale jednak stwierdziłam, że po pierwsze może właśnie grzać a po drugie Rasta w szelkach wygląda jak ostatnia łajza.[/QUOTE] no to zalezy, bo moja szelki ma tak dopasowane, ze ten pasek z ekoskorka jest dosc luzno, wiec nie ma szans, zeby to krzywde zrobilo.
  8. [quote name='Marta_Ares']a ja zdążyłam przeczytać :P[/QUOTE] i masz teraz przewage:diabloti:
  9. edit: kasuje, nie bede dalej sie wtryniac, nie moj cyrk nie...;) aczkolwiek gops prywatnie nie odpuszcze, ale ona wie czemu:diabloti:
  10. Problemy u ludzi wywodza sie od wielu rzeczy, od dzwigania rowniez. Czy pileczki sa bezpieczne? Zapytaj mojego weta ;) tzn Azy ;) w kazdym razie suka ma zakaz, aportowanie bardzo obciaza stawy, lapy, to jak pies laduje za pilka to nie jest bezpieczna forma spedzania czasu - i oczywiscie nie mowie o tym, zeby zakazac, ale nie powiem, ze aportowanie to bezpieczna forma zabawy ;) gops moje zdanie na temat ciagniecia zna hehe wiec nie bede juz tutaj zasmiecac...;)
  11. [quote name='zaba14']Ty nie jesteś psem, a człowiekiem... psy są jakby nie patrzeć wytrzymalsze... a jak kobieta idzie do sklepu i niesie w jednej reklamówce 10kg i w drugiej drugie tyle.. co zdarza się bardzo często to co? ma powiedzieć, że obiadu dziś nie będzie bo za ciężkie? :D [/QUOTE] no tu juz nie wytrzymalam, bo taki przypadek mam w domu, moja mama ktora ma chory kregoslup i to co to nic? Wlasnie przez to, ile z nas kobiet bedzie mialo ten problem w przyszlosci? Teraz jedna albo druga nie mysli, bo jestescie mlode, a potem to juz za pozno. Po to czlowiek jest madrzejszy od psa zeby mogl za niego myslec i pewnie rzeczy przewidziec. Przepraszam, ze takim "tonem", ale mam psa z "uszkodzonym" kregoslupem, przez moja glupote i staram sie jak moge, zeby uchronic przed tym innych.
  12. Dlatego napisalam ze trzeba poczekac na kolejny i kolejny weekend:eviltong:
  13. No moze i nie mam:hmmmm::diabloti: Fotek tez nie mam:evil_lol: Nie mam kurka kiedy focic:roll: Trzeba poczekac na...kolejny i kolejny weekend:evil_lol:
  14. No ta, jakby zobaczyla moja sucz 40 kg prujaca na innego psa juz by pewnie taka pewna nie byla:evil_lol:
  15. evel ale tak czy siak nikt nie wpusci agresywnego psa na zajecia, Miska raczej do agresywnych nalezy, wiec tu nie ma co sie wpychac ;)
  16. [B]Kateczka [/B]no masz tego duzo nie powiem:crazyeye: Co do MM fakt zgodze sie, bardzo malo lapie brudu, ale jak wezmiesz mydlo i szczote to zobaczysz, ze brazowa woda poleci;) Zawsze mi sie wydaje, ze obroza jest czysta dopoki nie zaczynam jej prac:evil_lol:
  17. [quote name='vege*']chodziło mi, że jest ok bo gops wie co robi, tak mi się wydaje, bo wiem, że o psa bardzo dba ;-)[/QUOTE] ech...nikt nie twierdzi ze jest inaczej gops akurat rower to chyba jedna z niewielu rzeczy ktora wiadomo, ze jest bezpieczna dla psa ;)
  18. Foto szt 1 ktore sie zapodzialo gdzies:eviltong:
  19. [quote name='vege*']jak by nie wiedziała co robi to by nie ćwiczyła z psem ciągnięcia opony, proste :-) do tego konsultowała to z wetem czy może, daje tabletki na stawy więc jest ok ;-)[/QUOTE] vege to czy jest ok okaze sie za jakis czas, skad taka pewnosc hm?
  20. [B]NightQueen [/B]Ty sie nie liczysz:diabloti: obrozy masz tak duzo, ze kazda z nich jest uzywana pewnie rzadziej niz u innych;) Ja nie wiem moj pies ma chyba 4 czy 5 obrozy, nie tapla sie w blocie szczegolnie, ale po blocie krzakach biega, syf sie tego czepia, nie ma sily po jakims czasie to jest brudne a co za tym idzie zaczyna nabierac zapachu. [B]Monia[/B] psa nie tykasz na spacerze?:evil_lol: Nie no ok, sa tez ludzie, ktorym brzydkie zapach swojego psa nie przeszkadza, juz sie nie bede czepiac:eviltong: (tu nie pije do nikogo, rzucilam ogolnie)
  21. [quote name='*Monia*']Ja nie piorę psich akcesoriów wcale i wszystkie jak nowe :diabloti:.[/QUOTE] ta i jeszcze powiedz ze pachna:grin: nie ma szans, musza "capic" to w koncu tylko pies ktory tez lapie zapach, takie bloto na obrozy tez nie bedzie pachniec...no mi to osobiscie przeszkadza bardzo
  22. e tam po prostu trzeba czesto prac ;) wychodzac z tego zalozenia moj pies by chodzil ciagle w czerni, a przeciez bloto i na tym bardzo widac. I to nawet nie chodzi o estetyke, ale sama nie chodze w brudnych ciuchach wiec..;)
  23. toyota :) pitman ma normalna ilosc dziurek, 5 szt chyba, el perro ma mniej bo tylko 4 i w przypadku mojej suki nie moge obrozy zapiac idealnie
  24. [quote name='gops']jak szelti ! :lol:[/QUOTE] dokladnie tak:diabloti:
  25. Marta podklej mu uszy zeby staly [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01278.jpg[/url] :evil_lol: fajne wyglada:loveu:
×
×
  • Create New...